نسکار آوردن مسابقات جاده به دیتونا پس از واتکینز گلن رویداد تعطیل

فلوریدا تودی | No comments

مرکز جهانی از مسابقه بالشتک اعتبار آن.

در آخرین بازسازی در نسکار 2020 برنامه یک پازل مجبور بر آن توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی Daytona International Speedway اختصاص داده شده است که چهار نژاد بیش از سه روز Aug. 14-16. آنها خواهد شد از ویژگی های مختلف بورس-خودرو (کامیون) سری.

برای یک پیچ و تاب و اضافه — هر دو سمت چپ و راست این مسابقات برگزار خواهد شد در دیتونا را 3.56 مایل جاده البته که ویژگی های 12 نوبت بیش از یک ترکیبی از مشهور trioval و زمین زیر کشت طرح است.

آن شروع می شود در اوت. 14 (جمعه) با ARCA (5 p. m.) به دنبال یک شنبه Xfinity سری مسابقه (3 بعد از ظهر) دربسته در محیط توسط یک یکشنبه doubleheader های نسکار کامیون ها (ظهر) و جام سری (3 p. m.).

جاده سریع السیر گفت: هنوز طرح نهایی نیست و هنوز تصمیم اگر اجازه خواهد داد که طرفداران برای حضور در هر یک یا تمام نژادها.

فقط دو آخر هفته بعد نسکار بازده برای Aug. 29 کک صفر قند 400 یکی از نژادها که باقی مانده است در آن که قبلا تجویز تاریخ.

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا یا چگونه بسیاری از طرفداران می تواند در آن مسابقه در فرد است.

دیتونا را اواسط ماه اوت آخر هفته جایگزین یک نقطه در اصل متعلق به واتکینز گلن در شمال ایالت نیویورک است که لغو شد به دلیل قرنطینه اجباری توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

از آن خواهد شد دوم را پر کنید-در مسابقه در این تابستان برای دیتونا را 3.56 مایل ، آخرین پنج شنبه شب, IMSA ورزشی-ماشین سری بازگشت به 2020 با سرعت مرتب نژاد در این طرح عمدتا در ارتباط با IMSA سالانه Rolex 24. جاده سریع السیر ساخته شده از 5000 بلیط در دسترس برای این مسابقه است.

نسکار اولین اجرا در سراسر دیتونا را رولکس آهنگ در اصل قرار بود با آمدن بهمن به بعد را Busch برخورد خواهد شد که حرکت به جاده دوره پس از 42 سال در trioval.

اصلی 2020 برنامه بود طرح میتوانست در ماه مارس پس از فقط چهار مسابقه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل تمام رشته های ورزشی. نسکار اولین ورزشی مهم شرکت برای بازگشت به عمل مجدد موتور در اواسط ماه مارس در دارلینگتون با یک بازنگری شده برنامه.

یکی دیگر منتشر شد بخش از برنامه فرار از اواخر ماه مارس برای سومین هفته از ماه ژوئن و دیگری در زمان فصل از اواخر ژوئن تا اوت. 2. در طول راه retooled تخته سنگ شامل برخی از اواسط هفته مسابقات به عنوان NASCAR همه چیز لازم را به این نتیجه آن 26-مسابقه فصل به طور منظم Aug. 29 در دیتونا با کک صفر قند 400 بود که در حال حاضر میله میله برای حرکت کردن آن سنتی چهارم جولای تاریخ.

10-مسابقه پلی آف را به دنبال خواهد داشت دیتونا را اوت. 29 رویداد.

واتکینز گلن شده است سالانه توقف برای نسکار از سال 1986 و پس از سال 1989 همراه با سونوما در کالیفرنیا Raceway شده است یکی از دو جام سری جاده دوره مسابقات در هر فصل. سونوما را اواسط ماه ژوئن نژاد لغو شد دو ماه پیش.

گلن آخر هفته قربانی شد که رژیم صهیونیستی. کومو موظف 14 روز قرنطینه برای هر کسی که وارد دولت خود را از یکی از چندین ایالت از جمله ایالت کارولینای شمالی است که مرکز نسکار تیم ستاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>