بنیاد ملی کلیه گشت و گذار جشنواره در کوکو بیچ تا مهرماه به تعویق افتاد با توجه به COVID

فلوریدا تودی | No comments

در سال گذشته این تهدید از طوفان دوریان.

در این سال آن را یکی دیگر از تهدید عمده — coronavirus.

این 35th annual غنی Salick بنیاد ملی کلیه Pro-Am گشت و گذار جشنواره در Westgate کاکائو در ساحل اسکله معمولا برگزار شد تعطیلات آخر هفته روز کارگر شده است با تاخیر به Oct. 10-12 امید فلوریدا زمان عفونت رای آرام.

“ما نمی تواند آن را تحمل کنم اگر حتی یک نفر قرارداد این ویروس گفت:” فیل Salick مدیر عملیات و از بنیانگذاران گشت و گذار جشنواره است. “من می دانم که ما بیماران کلیوی بسیار دقیق در مورد اجتماعی فاصله در همه زمان ها است.”

نهم سالانه کلیه پیاده روی برگزار شد در حافظه از غنی Salick و لایحه هان در NKF گشت و گذار تیم خواهد بود همراه با گشت و گذار در مسابقه و برگزار خواهد شد سه شنبه ، 10. کسانی که بودجه مطرح شده, مانند کسانی که از گشت و گذار را به سمت کلیه خدمات بیمار در دولت است.

“ما امیدواریم که هر کس می داند که ما بهترین های ما به حرکت از طریق این زمان نامشخص در حالی که هنوز جمع آوری پول برای کلیه بیماران نیازمند” خواندن یک بیانیه NKF مدیر عامل شرکت ساوانا لانزا. “ما احساس اعتماد به نفس است که این تاریخ جدید اجازه خواهد داد که ما برای آماده شدن برای یک امن تر رویداد …”

برای کسانی که ثبت نام کرده اند و نیاز به بازپرداخت لطفا تماس 407-894-7325.

محبوب طعم بروارد رویداد بزرگ مواد غذایی و صدها نفر از اقلام حراج شده است تحت فشار قرار دادند به یک نامشخص تاریخ. NKF هنوز پذیرش حمایت مالی و اقلام حراج.

این دو سال گذشته نبوده است تنها زمان گشت و گذار رویداد — یکی از Brevard County بزرگترین رویدادهای ورزشی — به تعویق افتاده است.

“پانزده سال پیش یکی دیگر از طوفان بود که به کاکائو در ساحل و باد شد و در 140 مایل در ساعت در آینده ما” فیل گفت. “پدر و مادر خواستار شد من که شب پرسیدن” چه زمان بچه ها من گشت و گذار در صبح روز بعد?’ حدس می زنم آنها درک نمی کنند همه پل ها را بسته بودند.”

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>