ملی را تهدید می کند کمبود COVID-19 دیدگاه در حالی که دانشمندان سعی کنید منابع مورد

فلوریدا تودی | No comments

جهانی و ملی کمبود بحرانی لوازم مورد نیاز برای انجام COVID-19 تست تهدید به همسترینگ ایالت متحده تحت محاصره همه گیر پاسخ.

محققان سراسر کشور در حال ارسال امواج از ایمیل با تماس های فوری برای مواد اولیه شیمیایی ترکیبات مورد نیاز برای آزمون برای SARS-CoV-2 ویروس توسط جداسازی و شناسایی ژنتیکی آن هویت است. آنها همچنین نیاز به ماسک و سواب.

مقامات از فلوریدا به اوکلاهما و کالیفرنیا را آغاز کرده اند به صدای زنگ.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز چهارشنبه اشاره به کمبود منابع در فلوریدا labs.

“ما مطمئن شوید این آزمایشگاه به اندازه کافی معرف قادر به انجام تست های,” او گفت:

در اوکلاهما دولت در بخش بهداشت و درمان بیشتر در تنگنای دولت خود را تست دستورالعمل در روز چهارشنبه با توجه به کمبود مواد لازم که در ارتباط با مقامات آنجا به بین المللی عدم عرضه.

در پاسخ دانشمندان در سراسر کشور در حال انجام آنچه آنها می توانند به آدرس کمبود.

این وضعیت قابل رویت ترین در کالیفرنیا که در آن آزمایشگاه در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو در حال ادغام با یکدیگر منابع برای ارائه به دانشگاه استنفورد که در آن آزمون برای این ویروس در این منطقه در حال پردازش است.

“امروز ما در حال اجرا هستند بسیار کم در مواد مورد نیاز برای ادامه COVID تست اگر شما و یا هر کسی که ممکن است هر یک از موارد زیر می تواند به شما لطفا آنها را در تماس با من ASAP ؟ احساس رایگان برای توزیع به طور گسترده ای به عنوان ممکن است” نوشت: بروک Howitt استادیار پاتولوژی در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی در یک ایمیل که شامل یک لیست از محصولات مورد نیاز است. “من می تواند کمک به هماهنگ کردن وانت در صورت نیاز.”

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل: آمریکا coronavirus ‘curve’ ممکن است در خطرناک ترین نقطه

مرتبط با: Coronavirus تست سردرگمی سوخت و نگرانی و عدم قطعیت در بروارد

سابق FDA مدیر اسکات Gotlieb در حال حاضر یک همکار با محافظه کار اتاق فکر American Enterprise Institute (AEI) اشاره کرد در یک توییت در روز دوشنبه که “به عنوان ظرفیت بالا سیستم های آنلاین آمده در این هفته تست ظرفیت را افزایش قابل ملاحظه در سراسر کشور. هیچ گونه محدودیت خواهد بود که تست زنجیره تامین (معرف سواب سایت و غیره) – نه سیستم عامل برای انجام تست.”

زنجیره تامین به نظر می رسد در حال حاضر تاکید کرد.

AEI تازه ترین برآورد از کشور تست ظرفیت منتشر شده در Mar. 16 حدود 36,000 آزمون در روز است.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به برخی دشواری ها در افزایش تست ظرفیت.

“(آن را) بسیار سخت به سطح شیب دار بالا. در حال حاضر ما در حال گرفتن بسیار پیچیده آزمون, و آن را بسیار خوب است. اما هیچ کس تا کنون شنیده ام از تست در این نوع از مقادیر که شما در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:.

اما تا کنون اخیر شمارش توسط COVID ردیابی پروژه در روز پنج شنبه است که ایالات متحده را تکمیل کرده است فقط بیش از 82,000 آزمون.

متن از یک ایمیل به دست آمده توسط فلوریدا امروز که فرستاده شد به دانشمندان در فلوریدا از موسسه ملی بهداشت در پی نه فقط منابع اما پرسنل واجد شرایط و تایید شده آزمایشگاهی فضاهای که در آن به انجام آزمایش.

کمبود ملی

علاوه بر مواد مورد نیاز برای تست رژیم صهیونیستی است. DeSantis همچنین اشاره کرد که دو تا از بزرگترین تامین مسائل به احتمال زیاد از سواب های مورد نیاز, با توجه به تاخیر در گرداندن مراکز فساد یک و نیم میلیون سواب از هفته گذشته که درخواست شده بود به کاخ سفید برای کمک و همچنین یکبار مصرف تجهیزات حفاظت شخصی.

“من فکر می کنم که میخوام در سراسر کشور, اگر شما به گذشته نگاه کنید 2-3 هفته این است که احتمالا بزرگترین عجله برای دریافت لوازم پزشکی در تاریخ ایالات متحده,” او گفت:.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه چهارشنبه شب فلوریدا COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات گفت: 2,500 کیت های تحویل داده شده توسط IDT “شامل اجزای لازم از جمله معرف.” این کیت اجازه می دهد تا به 625,000 افراد است. با این حال آنها را شامل نمی شود مواد لازم برای جمع آوری نمونه های چنین به عنوان سواب.

به عنوان مثل “فرماندار DeSantis کارگردانی (فلوریدا بخش مدیریت اضطراری) مدیر Moskowitz به منظور 500,000 مجموعه کیت مستقیم از طریق کمک های فدرال. مجموعه کیت شامل تمام مواد لازم برای جمع آوری نمونه از جمله سواب.”

مرتبط با: Coronavirus تست سردرگمی سوخت و نگرانی و عدم قطعیت در بروارد

در مینه سوتا وزارت بهداشت در روز سه شنبه صادر مشورتی اعلام کمبود.

“یک ملی وجود دارد کمبود آزمون مواد و لوازم. مینه سوتا وزارت بهداشت بسیار محدود عرضه تست مواد. چهار عمده تجاری آزمایشگاه ارائه تست نیز ممکن است از معرف” آن را نوشت.

یک ایمیل ارسال به دانشگاه فلوریدا جامعه تحقیقاتی مشترک با فلوریدا امروز خواسته labs به موجودی منابع خود را پیش بینی نیاز به ارائه آنها را به همکاران بالینی ارائه مراقبت به COVID-19 بيمار.

“در حال حاضر وجود دارد یک نیاز برای بالینی ما همکاران برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی برای ادامه به ارائه مراقبت های عالی برای افراد مبتلا COVID-19 آن را بار خوانده شده قبل از itemizing تجهیزات مورد نیاز از دستکش دستکش به غنیمت و N95 ماسک.

“ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم” از آن نتیجه می گیرد.

QIAGEN, یکی از تامین کنندگان اصلی مواد برای آزمایشگاه در ایالات متحده و در سراسر جهان شده است مانند شرکت های دیگر در صنعت رقیب با “انفجار” تقاضا است. محصولات خود را به عنوان مثال در حال بخش مهمی از زنجیره تامین برای IDT — تامین کننده فلوریدا کیت های آزمایش.

“بله: تقاضا چالش برانگیز است ظرفیت ما برای تامین برخی از کیت استخراج RNA استفاده می شود برای SARS-CoV-2 مربوط LDTs” دکتر توماس Theuringer, QIAGEN سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

“به شما یک ایده از دامنه: همانطور که از اواسط ماه مارس سال 2020 ما در حال حاضر حمل دو بار به عنوان بسیاری از RNA EZ1 DSP ویروس کیت (که ذکر شده در پروتکل) به ایالات متحده به عنوان ما در کل سال 2019.”

در حال حاضر او گفت که این شرکت در حال کار با FDA و CDC به ارائه محصولات بیشتر و گسترش فهرست منابع است که می تواند برای ما.

“بنابراین ما در حال حاضر در حال حاضر قادر به ارائه تنظیم و غیر قابل تنظیم کیت و همچنین دیگر شرکت های عرضه می تواند. ما آرزو می کنیم این لیست می تواند گسترش به دیگران در این صنعت اما این است که تا به سازمان های نظارتی,” او گفت:.

Theuringer گفت که تا کنون وجود داشته است اختلال در زنجیره تامین, اما این مورد نیاز مصرف کارکنان جدید و ramping تا تولید در سایت های خود را در هیلدن آلمان بارسلونا اسپانیا و Germantown, Maryland.

اما تاثیر بر تحقیقات علمی در بسیاری از علوم از جمله تحقیقات سرطان مطمئن بود که چنین Qiagen محصولات به عنوان اساسی به یک آزمایشگاه تحقیقاتی به عنوان نمک به آشپزخانه.

“این مشترک هستند که اجزای مورد استفاده در آزمایشگاه هر روز” گفت: لورل Coons یک کارولینای شمالی بر اساس پژوهشگر و علم رسانه های شخصیتی که دکترای خود را از موسسه ملی بهداشت ،

اختلال در پژوهش مطمئن است به آخرین تا زمانی که این کمبود با اثرات بودن احساس برای ماه اگر نه سال پایین خط به عنوان کارکنان گفت: برای ماندن در خانه حفظ موش مستعمرات نیز یک چالش است.

“من هرگز دیده می شود کمبود این چیزها” Coons گفت. “آن را خسته کننده خواهد بود برای دانشمندان است.”

پاسخ دادن به تماس

اما در سراسر جامعه علمی تماس برای کمک به حال جواب داد.

“هر کس در تبادل و متوجه می شود این است که نیاز و بنابراین اگر آنها نیاز به دستکش از ما, اگر آنها نیاز به ماسک از ما, شما می دانید, ما میخوایم به کمک این کلینیک تا آنجا که ما می گفت:” کاترین اسر استاد فیزیولوژی در دانشکده پزشکی در دانشگاه فلوریدا که, گفت تحقیق کرده بود اما متوقف در آزمایشگاه و کارکنان تنها در آینده به انجام حداقل مانند زنده نگه داشتن حیوانات.

در توییتر استنفورد دانشمند شادی وو که برای اولین بار به دادگاه تجدید نظر به جامعه on Mar. 16 روز چهارشنبه نوشت: در یک پست پیگیری: “پاسخ به این و بسیاری از دیگر توییتهایی درخواست معرف کمک های مالی فوق العاده بوده است. براوو و با تشکر از شما!!

در علاوه بر این به یک تماس برای معرف UF را اسر گفت که دانشمندان در حال کار برای تحکیم منابع در سراسر هیئت مدیره.

“من فکر می کنم همه ما احساس می کنید مانند این در حال آمدن است و شما می دانید که ما فقط کردم به آن را انجام دهد ما رو به انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به جامعه و من فکر می کنم وجود دارد یک حس است که” او گفت:, و اضافه کرد “ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم برای کمک به.”

و آن را بیش از فقط تامين منابع فیزیکی دانشمندان و پزشکان در خط مقدم از همه گیر باید برای مقابله با چالش های نوظهور مانند مراقبت از کودکان در حال حاضر که فرزندان خود هستند در مدرسه و کوچک اما مهم از ضروریات زندگی روزمره است.

“در آن قرار دادن تنش در همه” اسر گفت و اشاره کرد که علاوه بر تماس برای مواد “دیگر ایمیل من دیده ام برو مربوط به حمایت از هر یک از دیگر با مهد کودک.”

دانشمندان حتی کمک به یکدیگر با تجمع سفر به فروشگاه مواد غذایی, او گفت:, و با همه تحقیقات دیگر فعالیت های مخرب به توقف ارشد محققان مانند اسر در حال انجام آنچه آنها می تواند به نگه دارید تا روحیه در میان دکترا و پست دکترا. “ما می شود ما به آنها بگویید.”

“من از دیدن بسیاری از جامعه تعامل در اینجا است که من امیدوارم که من فرض رفتن در سراسر کشور,” او گفت:.

“ما فقط باید به کمک یکدیگر از این طریق دریافت کنید,” او گفت:.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر ناظر گزارش و شما مشترک است, لطفا در نظر اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>