امضای ملی بعد: حوادث نگه معانی خاص برای ورزشکاران پدر و مادر و مربیان و بسیاری از

فلوریدا تودی | No comments

امضای ملی روز به معنی چیزی است که برای بسیاری از افراد مختلف از پدر و مادر به بازیکنان و مربیان هر دو در دبیرستان و دانشگاه و کالج برنامه که در آن ورزشکاران به عهده دارد.

برای این کشور کالج طرفداران فوتبال به این معنی زمستان دوره زمانی که دبیرستان بازیکنان فوتبال می توانند با دانشگاه ها است. در بیسید بالا در چهارشنبه روز معنی خواهد بود که یک گام در بازسازی یک برنامه که از طریق رفت و سه سال کشش تنها با یک پیروزی است.

دو خرس خواهد سر به دانشگاه در سال آینده با فوتبال هنوز در دستور کار است.

رای: فلوریدا امروز Community Credit Union ورزشکار این هفته

لوئیس سانچز را قرار داده و نام خود را در نامه ای از قصد برای وسلی دانشگاه منچستر Conn. که نمی خواهد شبکه های ملی اما این اولین بار است که یک بیسید بازیکن فوتبال برگزار خواهد شد مراسم پس از سال 2016 در هنگام تروی هیلتون امضا شده با Florida A&M.

“برای او می خواهید برای رفتن و این فرصت را داشته باشد نشان می دهد که او را با محبت داشتن فرصت را به بازی در اینجا گفت:” خرس مربی کوری Broomfield که خودش رفت به بازی به صورت ایالتی می سی سی پی کمی بیش از یک دهه پیش زمانی که خود را بیسید روز بازی بیش از. “برای بچه ها جوان تر از آن مجموعه یک سنت است که اگر شما کار سخت و مراقبت از کسب و کار خود را در زمینه شما می توانید بروید و این کار را.”

سانچز بود همه کاره مهارت بازیکن برای بیسید بازی در برخی از گیرنده و در حال اجرا به عقب به همراه کمی دفاع. او شده است و شنیدن از مربیان در وسلی در حالی که برای در حال حاضر, اما او در زمان سفر به کانکتیکات در هفته گذشته و “سفر نیمه مهر و موم شده است.”

C. G. گودارد خواهد شد که راه رفتن در فلوریدا فن آوری و به اشتراک گذاری یک مراسم جشن با هم تیمی خود در روز چهارشنبه شد و این تیم را از پیشرو tackler.

“مناسب بوده است رسیدن به من از من سال سوم” گودارد گفت. “من می خواستم برای ماندن در دولت برای کالج, حتی اگر آن را برای فوتبال است.”

هر دو از این بچه ها در حال رفتن برای بیشتر از فوتبال است. سانچز با یک 4.0 خواهد عمده در اقتصاد است. گودارد بخشی از بیسید برنامه برای تحصیل در رشته مهندسی را مهندسی پزشکی در فلوریدا فن آوری.

حداقل 11 دبيرستان خواهد شد که امضای مراسم چهارشنبه. تیتوسویل یکی بود در اوایل این هفته, وقتی, فلوریدا, دختران امروز کشور عبور دونده از سال Billie Castillo امضا شده با دانشگاه جنوب فلوریدا.

به عنوان چهار فعالیت دریافت نورد در سراسر Brevard, شما می توانید ما را دنبال کنید در 321preps.com برای عکس ها, فیلم ها و به روز رسانی زنده از اطلاعیه ها.

در ضمن یک نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در ماه های نوامبر و دسامبر دو امضای دوره از سال زمانی که ما نیز به شما مقدار زیادی از عکس ها و ویدئوها.

به دلیل استعداد ورزشکاران در این شهرستان چه امضای بعد به معنای به ما این است که یک روز شلوغ ثبت موفقیت ها و جشن ها. این راهی است که ما آن را دوست دارم.

Broomfield دوست دارد آنچه امروز بدان معنی برای بیسید فوتبال است. سانچز به معنای قابلیت اطمینان و عملکرد را برای بیش از دو سال است. امروز او به این معنی است که برنامه جشن یکی دیگر از نقطه عطف.

تماس با مک کالوم در 321-242-3698 یا [email protected] Follow @321preps در Twitter و Instagram. مطمئن باشید برای عضویت در فلوریدا امروز و گوش دادن به 321 اضافه کاری در عمده پادکست سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>