خدمات ملی آب و هوا هشدار Mississippians شدید, عید پاک, آب و هوا

لدگر | No comments

شدید آب و هوا شیوع است که انتظار می رود به راک شرقی در عید پاک یکشنبه احتمالا آوردن قوی, گردباد, توپ تنیس به اندازه تگرگ و جاری شدن سیل.

مرکزی می سی سی پی منطقه تحت خطر متوسط از گردباد که برخی از آنها می تواند قوی و طولانی دنبال اوایل صبح روز یکشنبه به بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“این مه است که اوج شدید آب و هوا نجومی بنابراین ما می توانیم انتظار تمام حالت های آب و هوایی شدید” NWS هواشناس جان مور گفت.

‘اکثریت قریب به اتفاق Mississippians انتظار می رود به در خانه به عنوان شدید سیستم بازدید منطقه است که تحت یک ایالت پناهگاه در محل به دستور رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

ریوز ذکر شده در کلیساها به عنوان خدمات ضروری — معنی آنها می تواند باز بماند — اما هشدار داد شبان از برگزاری خدمات این عید پاک در روز یکشنبه جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

آب و هوا هشدار:پتانسیل آب و هوایی شدید تورنادو یکشنبه عید پاک در می سی سی پی

NWS در رابطه با می سی سی پی اضطراری سازمان مدیریت و وزارت امور خارجه از سلامت ساخته شده است پیشنهادات مختلفی در مورد چه باید بکنید اگر یک گردباد هشدار صادر شده است در یک منطقه با COVID-19 نگرانی داشته باشید.

  • محافظت از خودتان را بالاتر از هر چیز دیگری
  • پناهگاه در داخل خانه که ممکن است
  • چک کنید اگر محلی پناهگاه طوفان باز است
  • بدترین مکان: خودرو, تلفن همراه, خانه و یا در زیر یک پل هوایی
  • بهترین مکان: داخلی اتاق از یک ساختمان ساخته شده.

Entergy است هشدار به ساکنان امکان قطع برق به عنوان طوفان تشدید آوردن گسترده مخرب gusts باد تا 70 مایل در ساعت.

شرکت ابزار توصیه ساکنان برای شارژ دستگاه های الکترونیکی و عقب نگه دارید تا منبع قدرت در دست برای شارژ گوشی به نگه دارید تا با آب و هوا به روز رسانی. این شرکت به روز رسانی قطع برق در وب سایت خود را.

این شرکت هشدار داد قدرت ترمیم می تواند طولانی در صورت قطع گسترده با توجه به COVID-19 اقدامات ایمنی.

مور گفت: ساکنان باید دسترسی به گوشی های هوشمند برنامه های آب و هوا, رسانه های محلی و رسانه های اجتماعی به عنوان یک منبع ثانویه برای نگه دارید تا با آب و هوا به روز رسانی.

او مشخص بین یک گردباد سازمان دیده بان که درخواست ساکنان آماده می شود در مقابل یک گردباد هشدار که بدان معنی است که یک گردباد خال دار شده است. مور گفت: در حال حاضر زمان برای خانواده ها به یک طرح آماده پیش از طوفان است.

منطقه تحت خطر متوسط از گردباد امتداد یک نوار گسترده ای در سراسر مرکزی می سی سی پی منطقه از کلیولند به شمال به کومو به سمت جنوب. NWS رتبه یک خطر متوسط فقط زیر یک خطر بالا یا چهارم آن بالاترین تهدید.

“این خواهد بود که ما چهار از پنج برای کل هوا منطقه را با گلوله های متعدد در طول روز” مور گفت.

بخش مرکزی می سی سی پی از جمله شهرهای گرینویل کلیولند گرینوود و کلمبوس را در معرض افزایش خطر جاری شدن سیل و می تواند 2 تا 4 اینچ باران در سه ساعت دوره. سیل می تواند منجر به برخی از جاده تعطیلی NWS گفت.

گردباد و یا ویروس؟: همه گیر به معنی دشوار پناه گیری

تهدید باقی خواهد ماند و از 5 صبح تا 11 شب بسته به جایی که ساکنان زنده به عنوان سیستم حرکت به سمت شرق در سراسر کشور. بزرگترین تهدید برای مرکزی می سی سی پی را در بعد از ظهر و شب ساعت مور گفت.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>