NBC پالم اسپرینگز خبرنگار ورزشی اولیویا Garvey ترک برای واشنگتن

مایدزرت | No comments

پس از 15 ماه در زادگاه او ایستگاه NBC پالم اسپرینگز خبرنگار ورزشی اولیویا Garvey در حال حرکت است ،

Garvey یک نخل کویر دبیرستان فارغ التحصیل و دختر سابق داجرز و Padres بزرگ استیو Garvey اعلام کرد طی روز جمعه 6 بعد از ظهر خبر که روز گذشته در ایستگاه.

او را فاش نمی کند چه کار بعدی خواهد بود اما او تایید می کنند که او خواهد شد در حال حرکت به واشنگتن دی سی منطقه است. اگر شما می خواهم برای پیگیری این چیزها Coachella Valley است 141st بزرگترین تلویزیون در بازار در ایالات متحده و واشنگتن است 7 بزرگترین.

“بدیهی است که من واقعا هیجان زده و من یاد گرفتم خیلی از خانواده من در اینجا در NBC پالم اسپرینگز” Garvey گفت. “من هرگز در هوا قبل از من تا به حال همیشه در حال ویرایش بای. بنابراین من می توانم با تشکر از هر کس در اطراف در اینجا به اندازه کافی برای من خبرنگار هستم و در حال حاضر.”

بیشتر: La Quinta گراد سهام خود در ماجراهای پس از coronavirus نگرانی خود را مورمون ماموریت

بیشتر: این کویر ورزشکار نخبگان استعداد رفتن به Ohio State: دیدار والیبال نابغه بن براون

بیشتر: اولیویا Garvey خبرنگار ورزشی NBC در پالم اسپرینگز

طول نهایی ارسال در جمعه شب sportscast Garvey تشکر همکاران او, البته, اما همچنین مربیان و مدیران ورزشی و ورزشکاران در دره.

Garvey خودش یک کویر ورزشکار در بازی سافتبال و هلهله در پالم دزرت دبیرستان قبل از فارغ التحصیل شدن در سال 2012. ساخته شده است که پوشش منطقه فوق العاده ویژه, او گفت:.

“من عاشق نمایش بچه های دبیرستان در بیابان من فکر می کنم چون من یکی و آن را سرگرم کننده برای دیدن آن را از زاویه های مختلف گفت:” 25 ساله. “من بازی های ورزشی در دبیرستان بنابراین من آنها را تماشا کنید اما برای دیدن همه که شور و رسیدن به آن را نشان می دهد سرگرم کننده بود برای من. من عاشق کسانی که جمعه شب چراغ فوتبال دبیرستان را نشان می دهد. آنها متشنج اما این جایی که من یاد گرفتم که بیشتر فکر می کنم.”

NBC پالم اسپرینگز اخبار مدیر Gino لمانت گفت که دوست داشتم برای دیدن Garvey اقامت طولانی تر بود اما نه یک شوک به او که او تصدی کوتاه بود. او گفت که در اطراف دسامبر او شروع به فیلدینگ تماس از چهار یا پنج وابستگان و کانال های کابل در مورد Garvey.

“این واقعیت که او در اینجا بسیار طولانی است که یک شگفتی بزرگ است. کلمه بود و این شهر از نوع معروف برای راه اندازی مشاغل. چگونه اغلب شما دیده می شود کسی را ترک کویر و پنج سال بعد از آن شما آنها را در تلویزیون ملی و یا در یک بازار؟” لمانت گفت. “حتی اگر 15 ماه است که یک اجرا برای کسی که در حال حرکت به یک بازار بزرگ او فوق العاده با استعداد دوربین را دوست دارد او را سخت کوش و رشد در ورزش است. او پرشور در مورد این موضوع و می آید که در سراسر در دوربین.”

او گفت که او طبیعی بود تا آنجا که دانش ورزشی و او را در هوا حضور.

“همه ما تا به حال به او یاد می دهد که برخی از ویژگی های همه چیز از بودن در هوا و سپس ما فقط با فشار دکمه های سمت راست و اجازه دهید او برود” او گفت:. “از روز اول روشن بود او می تواند انجام این کار است.”

به عنوان دور به عنوان جایگزین او لمانت گفت وجود ندارد عجله بزرگ, با ورزش همه اما لغو شده در آینده نزدیک و بستگان مرده دوره تابستان در بیابان. او گفت که او انتظار دارد به جایگزینی در محل قبل از دبیرستان فصل فوتبال شروع می شود در پاییز.

Garvey گفت: coronavirus نگرانی های در حال ساخت چیزهای کمی روی حیله و تزویر لجستیکی. او از لحاظ فنی قرار است به شروع کار جدید هفته اول خرداد اما بدیهی است که می تواند در شار. او در حال حاضر استعفا داد و خودش به این مفهوم است که او باید برای پیدا کردن یک آپارتمان آنلاین در واقع بدون دیدن آن در فرد قبل از او می شود به سواحل شرق.

گذشته از جهش بزرگ در بازار, از آن خواهد شد یک جهش برای Garvey به حرکت در سراسر کشور است. این یک وضعیت منحصر به فرد در صحرا به عنوان او قادر بود به گزارش ورزشی و پس از آن به خانه می آیند به معروف ورزشی-خانواده دوست داشتنی.

او گفت: او را از رفتن به دست کسانی که پس از نشان دادن ضعف با خانواده اش بیشتر است.

“من homebody و من بسیار نزدیک با خانواده من تا به خانه آمده و با دیدن پدرم پس از نشان می دهد و او به من انتقادات خود را,” او گفت:. “این چیزی است که من قصد دارم دست به خصوص با یک ورزش خانوادگی است که می داند تمام lingo و چیزهای من قصد دارم به دست آمدن به خانه به آنها به بحث ورزش است. که خواهد بود دشوار است برای من. من فقط شده واقعا خوش شانس است.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>