NCAA پشت کردن SEC ممنوع postseason بازی در می سی سی پی تا پرچم دولت تغییر

لدگر | No comments

توپ در می سی سی پی مقننه دادگاه. اگر ایالت می سی سی پی نیست و اصلاح آن پرچم توپ نمی خواهد در دادگاه و یا زمینه های ماگنولیا دانشگاههای دولتی در طول postseason بازی.

یک روز پس از SEC کمیسر گرگ سنکی انتشار بیانیه ای گفت: این کنفرانس مسابقات برگزار خواهد شد در می سی سی پی تا مؤتلفه آرم برداشته شده است از دولت پرچم NCAA مطرح و حتی شدیدتر از مجازات است.

در بیانیه صبح روز جمعه NCAA ممنوع postseason حوادث از هر نوع از وقوع در می سی سی پی تا نماد کنفدراسیون به طور دائم حذف شده از پرچم. اعلام در آمد Juneteenth تعطیلات جشن رهایی بردگان در ایالات متحده است.

Postseason حوادث شامل بیس بال regionals و فوق العاده regionals که ایالتی می سی سی پی میزبانی هر دو از یک سال پیش در Dudy نجیب زمینه است. Ole Miss همچنین میزبانی 2019 بیس فوق العاده منطقه ای در لاس Swayze زمینه است. به عنوان چند ساله کالج, بیس بال, قدرت, می سی سی پی امور خارجه و Ole Miss دائما در گفتگو میزبان postseason مسابقات. Southern Miss اغلب می پیوندد که مکالمه بیش از حد.

NCAA حاکم خدشه دار مدارس کسانی که توانایی به نگه داشتن سهم داشتن در گرفتن میزبانی postseason بازی. همچنین این مضرات می سی سی پی امور خارجه بسکتبال زنان شانس میزبانی دو دوره از مسابقات NCAA در هامفری سالن بزرگ که Bulldogs انجام داده اند و هر سال از سال 2016. این 2019-20 تیم در خط به میزبان یک بار دیگر تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان فصل.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert روز جمعه گفت حاکم آمد و به عنوان یک تلاش برای اطمینان حاصل شود NCAA اقدامات منعکس کننده تعهد به ورود و و پشتیبانی از همه از آن دانشجو-ورزشکاران است. Michael V. دریک صندلی NCAA حکام

“وجود دارد هیچ جایی در کالج دو و میدانی و یا جهان برای کاراکتر و یا اعمال تبعیض و ظلم و ستم گفت:” دریک است که در دانشگاه ایالتی اوهایو رئیس جمهور. “ما باید به طور مستمر به بررسی راه هایی برای محافظت و افزایش تجربه قهرمانی برای ورزشکاران است. گسترش مؤتلفه پرچم سیاست به همه قهرمانی یک گام مهم توسط NCAA بیشتر به ارائه یک تجربه با کیفیت برای همه شرکت کنندگان و طرفداران.”

می سی سی پی امور خارجه ورزشی مدیر جان کوهن پشتیبانی سنکی بیانیه پنج شنبه. او همین کار را با NCAA را در روز جمعه.

“دوباره این مایه تاسف است که ما سخت در حال کار دانشجو-ورزشکاران کارکنان و مربیان به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر چیزی فراتر از کنترل خود را, اما ما درک می کنیم این است که بسیار بزرگتر از دو و میدانی” کوهن در بیانیه ای گفت. “همانطور که قبلا اعلام شده ما ادامه خواهد داد برای حمایت از این دیر تغییر می کند.”

این postseason بان گسترش به بخش سوم برنامه های مانند Millsaps کالج, یک برنامه که قبلا درخواست حذف مؤتلفه آرم در ژوئن 2015.

“پنج سال بعد Millsaps کالج می ایستد که بیانیه” این برنامه خواند. “دولت پرچم می سی سی پی است و نه پرواز بیش از Millsaps پردیس برای سال. ما خواهد شد به طور فزاینده ای درگیر در گفت و گو در مورد خود ما در تاریخ به عنوان ما به اطمینان حاصل شود که برنامه درسی ما و برنامه های ما آموزش ما در مورد گذشته ما و پرورش صادقانه بحث با هدف درست و عادلانه جامعه در آینده است.

“وقت آن است که برای می سی سی پی را به انجام همان.”

تماس با تایلر و ملیت Horka در [email protected] Follow @tbhorka در توییتر. برای جزئیات بیشتر از تایلر کار مشترک به شیپور لجر امروز!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>