NCAA حکم می دهد ورزشکاران مانند خاویر دبستان گراد Jah عجیب و غریب یک شانس دوم

مایدزرت | No comments

Indio بومی و خاویر دبستان فارغ التحصیل Jah عجیب و غریب تا به حال طرح های به یاد ماندنی ارشد نجومی برای دو و میدانی تیم در دانشگاه پردیو.

او سرپوشیده آهنگ فصل تا به حال فقط به یک نقطه از قهرمانی و او آماده بود به قیف است که نا امیدی به بهار, هوای آزاد, آهنگ های نجومی.

“من می خواستم به نوعی از پشتیبانی کردن که در این فصل در فضای باز و من از آمدن به فصل نهایی با روند تفکر به زندگی حرفه ای من بهترین من می توانم” گفت: عجیب و غریب یک پرش سه متخصص. “و پس از آن که فرصت شد دور گرفته شده است.”

به عنوان تقریبا تمام ورزشی در هر سطح بزرگ ده و میدانی بهار, هوای آزاد, فصل بود محو و دور با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما با این خبر که آمد دوشنبه عجیب و غریب ممکن است یک دوم crack در آن فصل ارشد.

بیشتر: تصادف عجیب و غریب: سایه تپه گارد نقطه امید به دنبال در جای پای به صحرا CIF قهرمان

NCAA بخش من در شورا رای اجازه دهید به مدارس ارائه بهار ورزشی ورزشکاران سال اضافی از واجد شرایط بودن برای سال آنها را از دست داد. که امر به عجیب و غریب و او را هیجان زده در مورد شانس دوم.

“من قطعا می خواهم که فرصت را” عجیب و غریب در مصاحبه ای گفت: قبل از NCAA تصمیم رسمی شد. “من هرگز می خواهید برای پایان دادن به زندگی حرفه ای من نه قادر به رقابت بپردازند. همچنین ما مرتب کردن بر اساس یک ارشد مملو از تیم ما انتظار داشتند که به برخی از سر و صدا هر دو در کنفرانس و حتی در سراسر کشور.”

عجیب و غریب گفت: آن فرد پایان برای تیم خود. در این دیدار که عجیب و غریب از دست رفته توسط یک نقطه به پایان رسید تا گرفتن لغو شد. برخی از هم تیمی های خود رقابت شد و آنها فقط به حال برای بازگشت به, West Lafayette, Ind., نشده. سپس زمانی که مربیان اعلام کرد که فصل بهار بود لغو شد و آنها حتی نمی خواهد بود قادر به تمرین بسیاری از هم تیمی های خود نمی دانم به چه فکر کنم.

در اکثر موارد آنها فقط رهبری خانه مانند عجیب و غریب بود. او پرواز کرد, صفحه اصلی گروه 14 مارس شده است و “chillin’ در Indio” بوده است.

از روز شنبه هر چند عجیب و غریب و بقیه Boilermakers به نظر می رسد در محل را نهایی که پس از اجرا در تمام. پس از NCAA حاکم وجود دارد مقدار زیادی از کارت های وحشی و عدم قطعیت است که هنوز هم می تواند بازی به چه عجیب و غریب تیم و تمامی بخش تیم های دانشگاه را مانند بهار آینده.

تیم خواهد شد که دانشجویان سال اول ورودی. برخی از ورزشکاران ممکن است فقط می خواهید با زندگی خود را پس از فارغ التحصیلی و بازگشت به که سال فوق العاده. عجیب و غریب به عنوان مثال بوده و اتمام نهایی کلاس های آنلاین از خانه اش پایگاه در Indio و انتظار برای تحصیلات تکمیلی در این بهار.

صحبت که اگر عجیب و غریب فارغ التحصیلان این بهار می کند او باید به طور رسمی در برخی از راه در سال آینده قادر به شرکت در ورزش ؟

“این یکی از جزئیات NCAA به آهن را” عجیب و غریب گفت: روز شنبه با متن. “برای سالمندان مثل من که فارغ التحصیل خواهد شد و آنها باید به دانش آموزان تمام وقت به رقابت ؟ بدون در نظر گرفتن, من علاقه مند هستم در کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی به طوری که احتمالا آنچه که من انجام خواهد داد.”

هر آنچه در چارچوب 2020-21 کالج مدرسه سال به نظر می رسد مانند او در ذهن ساخته شده است. او می خواهد یکی دیگر از شات در آن فصل نهایی.

“برای ما سالمندان احساس مانند آن را به رفتن به یک فرصت از دست رفته, اما اگر آنها ما را ببخش که یک سال دیگر ما می توانید نوع آن را اجرا کنید در یک معنا” عجیب و غریب گفت. “و که بسیار جذاب خواهد بود. هنوز هم وجود دارد بسیاری از حرکت قطعه اما من امیدوار به دریافت یک فرصت برای انجام کاری خاص است.”

Shad قدرت یک مقاله نویس در خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>