Neshoba شهرستان نمایشگاه لغو بیش از coronavirus

لدگر | No comments

2020 نسخه از “می سی سی پی تالار گفتگوی جوانان ایرانی Houseparty” است که لغو شد به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیران Neshoba شهرستان نمایشگاه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که آنها بوده ام مشورت با مقامات بهداشت عمومی و تعیین آن خواهد شد ممکن است به اطمینان حاصل شود که مردم “با خیال راحت و به طور موثر” به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری.

“به این دلایل تاسف تصمیم گیری شده است تا به لغو این نمایشگاه با هیچ برنامه ای به برنامه ریزی مجدد آن در سال 2020” هیئت مدیره گفت.

این نمایشگاه به طور معمول جذب ده ها هزار نفر از مردم را به خاک رس قرمز تپه در شرق مرکزی می سی سی پی. گسترش گروه از خانواده و دوستان زنده در کابین در اردو برای بیش از یک هفته و جمعیت حتی بزرگتر در این دو روز که سیاستمداران صحبت می کنند تحت اصلی غرفه در fairgrounds. این نمایشگاه همچنین دارای یک میدوی, اجرای موسیقی و horseracing.

نمایشگاه امسال قرار بود به جای جولای 24-31. نمایشگاه قدمت آن به 1890s و قبلا لغو شده است تنها در طول جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>