جدید $10M ریجلند تالار شهر از جمله جانبازان حافظه پارک انتظار می رود تا پایان سال

لدگر | No comments

شهر کامدن باید حل و فصل را به یک شهر جدید سالن در پایان سال است.

“ما انتظار داریم آن را به پایان خواهد رسید و اشغال شده توسط دسامبر سال 2020” گفت: ریجلند شهردار ژن McGee.

واقع در گوشه ای از می سی سی پی 51 و غرب مدرسه و خیابان شهر سالن جدید است و اولین ساختمان ساخته شده در منطقه جاست شناخته شده به عنوان شهرستان مرکز.

محل پایبند به ریجلند کارشناسی ارشد برنامه ریزی توسعه داده شد در سال 2008 با ورودی از شهروندان McGee گفت.

30000 فوت مربع در دو طبقه سالن شهر که زمین شکسته شد در ماه اوت سال 2019 خواهد شد از ویژگی های یک آجر و سنگ استفاده شده است ، جلو خواهد چهره غرب به سمت راه آهن.

این ساختمان شامل یک لابی با موارد مرتبط با شهر تاریخ های ارائه شده توسط ریجلند تاریخی جامعه; دفاتر شهردار و هیئت aldermen; دفاتر برای شهرستان بخش است که عبارتند از سرمایه گذاری و اداره جامعه, توسعه, کار و تفریح و پارک و هیئت مدیره اتاق که صندلی 65 نفر است.

دین و دین/معماران همکاران ساختمان طراحی شده است. اواسط دولت ساخت و ساز پیمانکار و معیار ساخت و ساز ساخت و ساز مدیر.

ساخت و ساز است در برنامه McGee گفت.

این 10 میلیون دلار پروژه به کار گرفته و بدون افزایش در مالیات است.

“ما با دقت برنامه ریزی شده به طوری که ما پرداخت بدهی قبل از اینکه ما را در بدهی های جدید,” McGee گفت. “ما قادر به نگه داشتن ما millage رای در همان نرخ به عنوان آن شده است از سال 1989 است.”

جانبازان حافظه پارک

ساخته شده در خارج از ورودی ساختمان خواهد بود جانبازان حافظه پارک خواهد شد که یک برج ناقوس به عنوان محور و نیمکت و پلاک که بزرگداشت شش شاخه از خدمات. پیاده روی از قهرمانان تشکیل شده از آجر بفرس حکاکی با نام جانبازان برنامه ریزی شده است.

“برنت ندارد یک بنای یادبود برای جانبازان مانند شهرهای دیگر گفت:” مایک McCollum عمومی با این نسخهها کار مدیر و کهنه خود که صندلی جانبازان حافظه پارک کمیته. “این است ریجلند فرصت به افتخار جانبازان است.”

اواخر تام Khanderia یک ریجلند ساکن بود که یک ژنرال بازنشسته در می سی سی پی گارد ملی تصور ایده از جانبازان حافظه پارک McCollum گفت.

هدف جمع آوری اعانه از 150.000 دلار برای پارک شده است با $42,000 مطرح شده تا کنون است.

جانبازان می تواند افتخار در راه های متعددی مانند خرید یک آجر کفپوش یا پلاک حکاکی با یک جانباز, نام, رتبه و شاخه ای از خدمات. هزینه های متفاوت از $200 به $50,000.

هر دو زندگی و جانبازان متوفی ممکن است افتخار McCollum گفت.

“این برای جانبازان در هر نقطه و نه فقط کسانی که زندگی در ریجلند,” او گفت Madison County تقریبا 5,000 جانبازان.

برای اطلاعات بیشتر https://www.ridgelandms.org/wp-content/uploads/Booklet_sm.pdf تماس بگیرید و یا McCollum در 601-853-2027.

زمان ملک قرار داده می شود در بازار

برنامه برای قرار دادن فعلی تالار شهر واقع شده است در گوشه ای از می سی سی پی 51 و دریاچه بندر درایو در بازار در هفته های آینده مک گی گفت.

“بسیاری از علاقه او گفت:” به خصوص با توجه به گسترش دریاچه بندر درایو پس از آن با اتصال خواهد کوهستانی مستعمره پارک وی.

فعلی شهرستان سالن در حال استفاده بوده است از سال 1987. ساختمان یک بار برگزار می شود طرح شرکت و مجهز به دیدار این شهر نیاز دارد اما زمان آن را برای یکی از جدید McGee گفت.

“شما نمی توانید نوسازی این ساختمان پس از آن خواهد شد بیشتر کارآمد,” او گفت:.

McGee گفت که او می خواهم برای یک کتابخانه و یک مرکز هنرهای نمایشی ساخته شده در مرکز شهرستان به عنوان شهرستان می توانید آن را استطاعت.

او همچنین می خواهم یک موزه است که می گوید داستان از چاکتو سرخپوستان به واقع در مرکز شهرستان.

“با چاکتو هند تجارت پست و تاریخ Natchez Trace در ریجلند ما فکر اتصالات خواهد بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>