پایگاه داده جدید خود را محاسبه خطر از بودن با کسی که با COVID-19 در اندازه های مختلف حوادث

فلوریدا تودی | No comments

وجود 26 درصد شانس است که اگر شما حضور در یک رویداد در شهرستان Brevard با 10 نفر — مثلا یک مهمانی شام — حداقل یکی از شرکت کنندگان خواهد بود و با آلوده coronavirus با توجه به یک پایگاه داده جدید توسعه یافته توسط دانشگاه Georgia Tech.

احتمال جهش به 53 درصد در یک رویداد با 25 نفر و به 78 درصد در یک رویداد با 50 نفر است. و اگر شما رفتن به یک رویداد با 100 نفر مانند پذیرایی عروسی — وجود دارد که 95% شانس شما خواهید بود با حداقل یک فرد مبتلا به کوروناویروس.

Georgia Tech استاديار کلیو Andris که کمک به توسعه پایگاه داده است که در حال حاضر آهنگ های هر شهرستان در ایالات متحده گفت: قبل از حضور در اجتماعات و مردم باید با دقت در نظر گرفتن خطرات. که شامل چگونه بسیاری از مردم خواهد شد در یک رویداد که آیا این رویداد خواهد شد در داخل خانه یا خارج از منزل, چگونه تماس نزدیک خواهد بود با دیگران و اینکه آیا مردم را با پوشیدن چهره پوشانده اند. Andris است, استادیار در دانشکده شهر و برنامه ریزی منطقه ای, با انتصاب مشترک در مدرسه تعاملی محاسبات در Georgia Tech.

بیشتر: COVID-19 ماسک تولید پلاریزه بحث در شهرها در سراسر شهرستان Brevard

بیشتر: Lober می گوید او درست فشار برای شهرستان ماسک تنظیم است که نمی توانید پشتیبانی

جاشوا Weitz استاد در Georgia Tech مدرسه علوم زیستی که منجر محقق در پایگاه داده گفت: این موضوع از درک خطرات مرتبط با تجمعات است و حتی بیشتر مربوطه در حال حاضر به عنوان بسیاری از انواع کسب و کار و همچنین به عنوان ورزش و دانشگاه ها با توجه به نحوه بازگشایی با خیال راحت.

Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober گفت: یافته های موجود در پایگاه داده افزایش نگرانی.

“بی ارزش حضور در حوادث دسته جمعی بدون در نظر گرفتن اقدامات کافی از جمله اجتماعی فاصله است شبیه به بازی رولت روسی,” Lober گفت. “اگر ما همچنان به چشم پوشی عفونی-بیماری پزشکان و اپیدیولوژی ما اعداد به احتمال زیاد همچنان به بدتر است.”

Lober نیز بود به انتقاد از آنچه که او را درک به عنوان عدم اقدام توسط برخی از مقامات دولتی به موسسه سیاست برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“اگر شما یک پزشک و یا به طور مستقیم رله یک پزشک مشاوره — جلوگیری از تظاهر به واجد شرایط برای اظهار نظر کردن به خطرات ما چهره” Lober گفت. “این یک موضوع پزشکی و نه سیاسی است. زمان مثبت شدن نرخ نشان از خطر خوشنودی و یک دست کردن دولت از ترس به عمل می کنند.”

Lober تا به حال تحت فشار قرار دادند برای یک county سیاست نیاز به پوشش صورت که در داخل کسب و کارهای محلی به عنوان یک راه کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 اما او نمی تواند دریافت پشتیبانی از چهار دیگر کمیسیون.

به جای کمیسیون رای دادند 4-1 به نفع غیر الزام آور اعلام به “به شدت تشویق” کسب و کار به پست خود ماسک سیاست در ورودی خود را. وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای noncompliance.

برخی از Space Coast شهرستانها رفته اند بیشتر توسط نهاد قوانین برای پوشش صورت.

Georgia Tech محققان می گویند پایگاه داده (که در https://covid19risk.biosci.gatech.edu/) حساب به صورت گسترده شکاف در ایالات متحده تست برای coronavirus که سکوت می تواند گسترش از طریق افرادی که نمایش خفیف یا بدون علائم بیماری است.

“دقیقا به این خاطر از undertesting و خطر قرار گرفتن در معرض عفونت و این خطر محاسبات ارائه حمایت بیشتر از نیاز مداوم برای اجتماعی فاصله و اقدامات حفاظتی,” محققان اشاره کردند در یک داشبورد تعاملی نشان دادن یافته های خود را. “چنین اقدامات احتیاطی هنوز هم مورد نیاز است و حتی در حوادث کوچک با توجه به تعداد زیادی از گردش موارد است.”

Andris گفت: پایگاه داده ها فرض می شود که به طور متوسط برای هر یک شناسایی مورد COVID-19 وجود دارد 10 است که غیر قابل تشخیص تا حد زیادی به این دلیل که فرد آزمایش نشده است.

بنابراین برای مثال در بروارد وجود دارد 3,722 موارد COVID-19 گزارش داد که از روز شنبه. با استفاده از نسبت 10 کشف نشده موارد برای شناسایی هر مورد که وجود داشته است 37,220 موارد کشف نشده در شهرستان Brevard است که جمعیت تخمین زده شده توسط اداره آمار در 601,942.

Andris گفت: کارشناسان دیگر قرار داده اند که این رقم در هر نقطه از شش غیر قابل تشخیص موارد برای شناسایی هر مورد به 24 غیر قابل تشخیص موارد برای شناسایی هر مورد.

Andris گفت: مگر کسی را نشان می دهد علائم در جمع گروهی از مردم “شما هرگز نمی دانید که آن شخص” است که COVID-19.

Weitz گفت: پایگاه طول می کشد تعداد موارد گزارش شده در گذشته 14 روز در هر شهرستان و تکثیر این یک undertesting عامل به منظور برآورد تعداد گردش در موارد خاص شهرستان است.

محققان در Georgia Tech به تازگی گسترش پایگاه داده خود را — به نام “COVID-19 رویداد ارزیابی ریسک برنامه ریزی ابزار” — شامل شهرستان-توسط-شهرستان احتمالات برای هر شهرستان در ایالات متحده است. قبلا داشبورد برآورد قرار گرفتن در معرض برای اندازه های مختلف حوادث توسط دولت اما نه شهرستان.

پایگاه داده را نشان می دهد که شهرستان در فلوریدا و دیگر ایالت های جنوبی به طور کلی نشان داد خطرات بالاتر از شهرستانهای استان در دیگر نقاط کشور است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>