جدید فدرال بیمارستان ایمنی رتبه بندی نمره برخی از امکانات محلی خوب دیگران بسیار ضعیف

فلوریدا تودی | No comments

در آخرین دوسالانه بیمارستان اعتبار برای ایمنی و مراقبت توسط دولت فدرال ایالات متحده دو بیمارستان های محلی به دست آورده پنج ستاره نمرات. دو نفر دیگر به دست آورده یک ستاره پایین ترین علامت ممکن است.

با توجه به Medicare.gov وب سایت و اجرا توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) بهداشت اول را کیپ کاناورال و Viera بیمارستان در زمان افتخارات بالا در شهرستان Brevard در حالی که استوارت مراقبت های بهداشتی را در ملبورن مرکز پزشکی منطقه ای و Parrish مرکز پزشکی در یک رتبه بندی ستاره محل آنها را در پایین 5 ٪ از بیمارستان سیستم مدیریت محتوا به ثمر رساند.

سیستم مدیریت محتوا نمرات بیمارستان در هفت اقدامات ایمنی از جمله بیمارستان, مرگ و میر, ایمنی و اثربخشی و بهنگام بودن مراقبت و استفاده موثر از تصویربرداری پزشکی.

مباشر مراقبت های بهداشتی را از دیگر بیمارستان های محلی به ثمر رساند پايين و با رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای و سباستین رودخانه مرکز پزشکی در Indian River County, کسب درآمد فقط با دو ستاره است.

مباشر پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

برعکس بهداشت اول به ثمر رساند به خوبی هر دو کیپ کاناورال بیمارستان و Viera بیمارستان به دست آورده پنج ستاره قرار دادن آنها را در میان 9 درصد از بیمارستان ها در کشور است. پالم بای بیمارستان به دست آورده و چهار ستاره است. سلامت اولین کمترین نمایشی بیمارستان هلمز مرکز پزشکی منطقه ای به دست آورده ،

“رأی یک انعکاس واقعی نه تنها چگونه فوق العاده جامعه ما است اما چگونه اختصاص داده شده ما ارائه دهندگان همکاران و داوطلبان به بروارد گفت:” جفری Stalnaker رئیس اجرایی پزشک از سلامت برای اولین بار در یک ایمیل.

بیشتر: در ایمنی بیمار, رتبه بندی, Brevard County بیمارستان نمرات رها

سیستم رتبه بندی

CMS سیستم امتیاز است که یکی از تعداد انگشت شماری از بیمارستان های درجه بندی سیستم. اشتباه برای بیماران تلاش برای مقایسه و بیمارستان و سازمان های مختلف اغلب اختصاص شدید گریدهای مختلف به همان امکانات. در بهار 2019, Parrish مرکز پزشکی برگزار شد یک امتیاز از غیر انتفاعی ناظر آژانس Leapfrog در همان زمان آن برگزار شد یک امتیاز ستاره از سیستم مدیریت محتوا.

بیمارستان ها و مراکز پزشکی تمایل به انتقاد از این روش از هر دو Leapfrog و CMS در صورتی که دریافت نمرات پایین.

بیشتر: کشنده خطا عفونت: زمانی که در بیمارستان رأی نمی align چه باید بیماران مبتلا به این باور ؟

در پاسخ به یکی از جدید ستاره امتیاز Parrish تکرار یک انجمن بیمارستان های آمریکا نقل قول منتشر شده در Becker بیمارستان بررسی است که به نام سیستم امتیاز نمرات گمراه و گفت: برخی از بیمارستان ها به طور انتخابی از اطلاعات آنها و یا ارائه نمی دهد به منظور گمراه کردن مردم است.

“ما باقی می ماند فوق العاده افتخار تعهد تزلزل ناپذیر از تیم ما مراقبت از همکاران به ارائه بالاترین سطح از امن و بهبود مراقبت از بیماران ما افتخار خدمت به فقط به عنوان ما معتقدیم بیمارستان های دیگر که در حال گزارش به عنوان یک ستاره با توجه به سیستم مدیریت محتوا را ناقص امتیاز سیستم” Parrish سخنگوی ناتالی فروشندگان گفت: در یک ایمیل.

Parrish نیست انتقاد از روش جهش رتبه بندی منتشر شده در پاییز سال 2019 هنگامی که آن را دریافت B امتیاز.

اما سلامت اول که هلمز مرکز پزشکی منطقه ای دریافت D گفت: در ماه دسامبر گفت که آژانس های رتبه بندی مانند Leapfrog بودند “تحت موشکافی شدید” و اشاره کرد به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه از یک نظام سلامت است که ادعا خود را در بیمارستان دریافت کرده بود “نادرست و گمراه کننده” D امتیاز از گره گره حرکت کردن.

سلامت اولین بار نیست انتقاد از سیستم مدیریت محتوا, رتبه بندی گفت: Leapfrog با استفاده از اطلاعات تایید نشده و سود حاصل از آن نمره است. Stalkner گفت: CMS پایگاه های خود را نمرات تایید اطلاعات است و نه تحت تاثیر تبلیغات توافق نامه.

“هنگامی که به دنبال در رتبه بندی مشتری باید در معیارهای و انگیزه چاپ و نشر سازمان است که توزیع نمره و تعیین ‘اعتماد’ به صورت خود” Stalkner گفت.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>