جدید رایگان coronavirus سواب سایت آزمون برای باز کردن سهشنبه در بروارد

فلوریدا تودی | No comments

آیا شما فاقد هر گونه علائم اما هنوز هم می خواهید به آزمایش می شود برای COVIID-19?

Brevard County خواهد برای باز کردن یک درایو جدید از طریق هیچ-وقت-نیاز رایگان COVID-19 تست سایت در ساعت 9 صبح سه شنبه در شرق فلوریدا استیت کالج پالم بای پردیس.

رایگان تست سواب برای سارس CoV-2 ویروس در دسترس خواهد بود و هفت روز هفته برای افراد بالای 18 سال بدون در نظر گرفتن علائم. عکس ID مورد نیاز است. سایت آزمون است که از طریق درایو تنها.

کسانی که می خواهند برای آزمایش باید حد مسافر در وسیله نقلیه به کسانی که تست شده و بیش از پنج نفر است. افراد مورد آزمایش قرار نمی شود مجاز به خروج از وسیله نقلیه خود را. نسخه مورد نیاز است برای دریافت یک آزمون. آزمون خواهد بود بینی گرد و خاک. هنگامی که نمونه ها جمع آوری خواهد شد و فرستاده شده به یک تجاری آزمایشگاهی برای تست. نتایج ارائه خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس هستند.

سایت ایجاد شد از طریق همکاری بین Brevard County, شهرستان Palm Bay, شرقی ایالت فلوریدا در دانشگاه, فلوریدا بخش مدیریت اضطراری, فلوریدا, وزارت بهداشت, و گارد ملی فلوریدا. سایت پشتیبانی خواهد کرد تست Brevard County ساکنان و همچنین به عنوان کسانی که زندگی می کنند در خارج Brevard County است.

اطلاعات در مورد آنچه که انتظار می رود زمانی که در حال آمدن به سایت را می توان در یافت https://floridadisaster.org/globalassets/covid19/walk-in-test-sites/cbts-faq-3.pdf.

بروارد جدید COVID-19 تست برگزار خواهد شد روزانه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

که در آن: شرقی فلوریدا استیت کالج, Palm Bay پردیس (وارد در سن فیلیپو درایو SE در منچستر دایره)

250 کالج پارک وی

Palm Bay, FL. 32909

چه: COVID-19 درایو از طریق تست سایت

زمان: شروع می شود در ساعت 9 صبح روز شنبه, مارس 12.

MedFast مراقبت های فوری و مراکز تست در دسترس برای COVID-19 آذر و Brevard County است. تلفن مشاوره لازم است قبل از تست. اگر مردم با معیار برای آزمون MedFast را تعیین تاریخ و زمان و مکان برای تست.

کسانی که دچار علائم می توانید از تجربه coronavirus علائم بلافاصله با ما تماس بگیرید در 321-MEDFAST (633-3278) برای یک تلفن مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه می توانید تست.

روز دوشنبه OMNI بهداشت و درمان افتتاح یک چهارم تست سایت این بار در 336 کگن درایو پالم بای. به مکان های دیگر عبارتند از:

  • 1344 S. آپولو Blvd. ملبورن
  • 255 شمالی Sykes کریک پارک وی, جزیره مریت
  • 2210 چنی بزرگراه تیتوسویل

برای اطلاعات OMNI بهداشت و درمان وب سایت.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>