جدید frontrunners برخی از مشت و اما پرتاب آنها را بیش از حد: 5 takeaways از بحث دموکراتیک

مایدزرت | No comments

منچستر N. H. – از آن آسان بود برای گفتن که جدید frontrunners در دموکراتیک ریاست جمهوری: این دو با اهداف خود بازگشت.

پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز به پایان رسید در بالای هنوز نه تایید شده آیووا قفقاز روز دوشنبه و در حال حاضر پیشرو در انتخابات برای نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه. نه اتفاقا آنها خود را به هدف برای همه چیز از تجربه خود را (و یا فقدان آن) به تاریخ خود را در کنترل اسلحه (ساندرز) و رکورد خود را در مسابقه (Buttigieg).

سرعت سریع تر بود و این حملات بودند شدیدتر از قبلی بحث شاید به دلیل ریسک بدست بالاتر متحده شروع به رای دادن. همه هفت نامزد به احتمال زیاد به آن را به بحث مرحله بعدی. برای لیبرال فعال تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ در آن ممکن است آخرین شانس خود را.

در اینجا پنج takeaways:

1. پیت Buttigieg در تیررس.

خود را افزایش آیووا و حرکت آن را به او داده در نیوهمپشایر ساخته شده رقبای خود را مشتاق برای به تصویر کشیدن او را نه به عنوان یک چهره تازه است اما به عنوان یک تجربه شکل آماده نیست برای کاخ سفید است. “سیاسی تازه وارد با هیچ سابقه” مینه سوتا بهداشت ، ctq گفت: بی تردید اشاره به سابق دو دوره شهردار South Bend, Ind., که فقط خود را جشن گرفتند 38th تولد.

Buttigieg سعی کردم به تلنگر مسئولیت به یک دارایی. او نه “فرد ترین سال از واشنگتن ایجاد تجربه” را در زیر کمربند خود گفت: – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به pained لبخند که ظریف تطبیق – اما او گفت: کشور نیاز به “یک چشم انداز است که اجازه خواهد داد که ما را به ترک سیاست های گذشته در گذشته است.”

“سیاست های گذشته بودند همه بد” بایدن پاسخ داد.

که گفت: Buttigieg در ادامه به افزایش است.

بوستون گلوب/WBZ/بازرگانی Suffolk دانشگاه ردیابی نظرسنجی در نیوهمپشایر منتشر شد حدود یک ساعت پس از مناظره به پایان رسید نشان داد Buttigieg لبه به باریکترین آگهی در 25 ٪ بیش از ساندرز در 24٪. ماساچوست ایالت الیزابت وارن سوم شد و در 14٪.حاشیه خطا +/- 4.4 درصد است.

بیشتر: Buttigieg Sanders احساس گرما در بالا به عنوان نامزد قرعه کشی تضاد در بحث

2. جو بایدن است که شفاعت برای زمان بیشتری است.

ردیابی نظرسنجی قرار داده بایدن در دور چهارم در 11٪. در لحظه باز از بحث سابق معاون رئیس جمهور اذعان ضعیف نشان دادن در آیووا و سعی کردم به پایین تر از انتظارات است که او ممکن است مرحله باز گشت در نیوهمپشایر. “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا آمار, اینجا,” او گفت:.

او استدلال کرد که “نقطه شروع” بود که واقعا فقط باز قفقاز و مقدماتی اما چهار مسابقات از جمله نوادا قفقاز و جنوب کارولینای اولیه. آن دو کشور اتفاق می افتد به متنوع تر تأثر شده اند که دوستانه به درخواست تجدید نظر خود را.

که گفت: هیچ یک از کاندیداها در دوران مدرن تا به حال به پایان رسید به عنوان کم به عنوان چهارم در مسابقات دو و موفق به کسب نامزدی و یا حتی جان سالم به در برد بسیار طولانی.

3. وجود دارد یک لحظه لمس.

در یک شب از fisticuffs, Buttigieg عاطفی در دفاع بایدن وقتی پرسیده شد که اگر آن را “خطرناک” به معرفی بایدن داده جمهوریخواه تحقیقات به او و کار او و پسر شکارچی برای یک شرکت گاز اوکراین.

“ما باید برای رسم یک خط در اینجا,” او گفت:. او تقبیح “این نوع از رئیس جمهور…نوع انسان که به دنبال به نوبه خود کسی را در برابر خود.”

بایدن نگاه تسخیر کرده و حتی کمی غمگین.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع” Buttigieg گفت.

4. شما نیاز به یک کارت مبارزه.

برای پیگیری آنها بود حمله به چه کسی و چرا.

ساندرز نمایشگاه به اشتراک بگذارید. بایدن را متهم کرد که او آماده نیست به توضیح دهید که چقدر او مدیکر برای همه مراقبت های بهداشتی طرح هزینه و او وظیفه برای گذشته رای در برابر تفنگ اقدامات کنترل.

ساندرز حمله بایدن برای رای دادن به اجازه آمریکا حمله به عراق در سال 2002. (“من ساخته شده است یک اشتباه می شود.”) Buttigieg حمله ساندرز برای اصرار بر خلوص ایدئولوژیک. وارن حمله Buttigieg برای خود ثبت نژاد به عنوان شهردار.

Klobuchar به تصویر کشیده و خودش را به عنوان داشتن یک رکورد از ارائه که Buttigieg فاقد و او توضیح داد که خودش را به عنوان یک به طور مشابه چهره.

“من 59 و 59 جدید 38” او گفت:.

5. آنچه در مورد تهمت?

در طول یک آشنا بحث در مورد مراقبت های بهداشتی بیش از هزینه و امکان سنجی مدیکر-برای-همه – Steyer را شکست. “سوال قبل از اینکه ما امروز این است که چگونه ما می رویم به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “چه کسی می تواند خراب کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به خاطر تهدید واقعی برای کشور است.”

او پیشنهاد کرد Buttigieg نبود تا این کار چیزی Buttigieg مقابله. با نامزدی حزب دموکرات را به دور از حل و فصل مدعی شد به طور طبیعی با تمرکز بیشتر بر روی یکی دیگر از آنها به طور کلی از انتخابات دشمن.

اما هر کس در مرحله, و دموکرات ها در مخاطبان قطعا توافق کرده اند که با Steyer را فرض و استدلال بیش از که می تواند شکست تهمت بود سنجیده از شب.

“شما باید قادر به رفتن پا به پا با این مرد و او را به پایین” Steyer گفت: “یا ما در حال رفتن به از دست دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>