نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه رای دهندگان اولویت بندی electability بیش از مسائل زندگی می کنند نتایج اولیه

فلوریدا تودی | No comments

نظر سنجی شروع به بستن در نیوهمپشایر اولیه. بررسی برای به روز رسانی در طول شب.

جدید ترین Hampshire رای دهندگان شرکت کننده در اولین-در-این-ملت دموکراتیک اولیه روز شنبه هستند “عصبانی” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت مدیکر-برای-همه سبک طرح بهداشت و فکر می کنم نامزد مهم کیفیت است که توانایی به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با توجه به خروج نظرسنجی انجام شده برای سی ان ان و دیگر شبکه های تلویزیونی.

نظرسنجی از رای دهندگان قبل از انتخابات بسته در گرانیت دولت با ارائه یک نشانه اولیه از چه انگیزه مردم به عنوان آنها با پر کردن برگه های رای خود.

خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق برای انتخابات استخر بر اساس مصاحبه های انجام شده در طول روز با 1,947 به صورت تصادفی انتخاب دموکراتیک اولیه رای دهندگان در 45 بخش در نیوهمپشایر. نتایج جستجو برای نمونه یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

در میان یافته های خود را:

  • تقریبا نیمی از کسانی که می گویند که آنها تصمیم گرفت نامزد خود را تنها در چند روز گذشته نشانه ای از چگونه در شار دموکراتیک زمینه است.
  • حدود نیمی گفت: روز جمعه بحث در منچستر بود و یک عامل مهم در تصمیم گیری رای خود را برای رئیس جمهور.
  • توسط حدود 2-1 حاشیه رای دهندگان گفت: آنها به دنبال یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که موافق با آنها در مسائل انعکاس روند مشابه در بر داشت در قبلی رای دهندگان نظرسنجی.
  • هشت در 10 می گویند آنها “عصبانی” در مورد تهمت و دولت.
  • حدود چهار در 10 ذکر شده در مراقبت های بهداشتی به عنوان مهم ترین مسئله و شش در 10 گفت: آنها می توانند حمایت یک دولت طرح مانند مدیکر برای همه, یک برنامه outed توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز. تغییر آب و هوا بود و بعد در اغلب موارد ذکر شده موضوع را با حدود 3 در 10 نامگذاری آن خود کند.

خروج نظرسنجی همچنین نشان داد دو روند است که می تواند علائم هشدار دهنده برای ساندرز با توجه به MS-NBC

حدود یک سوم از رای دهندگان بودند 65 ساله یا مسن تر در مقایسه با تنها 11 درصد بین 18 و 29. در ضمن در مورد چهار در 10 شناسایی خود را به عنوان میانه رو و یا محافظه کاران نسبت به حدود دو در ده که نام خود را “بسیار لیبرال.”

ترقی خواهان و جوانتر رای دهندگان شده اند هسته ساندرز’ پشتیبانی می کند.

– Ledyard پادشاه

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم به اجرا در برابر ‘سبک’ بلومبرگ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه افکار خود را در دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه روز سه شنبه تنها چند ساعت قبل از نظرسنجی بسته شده در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت ریاست جمهوری اولیه.

تهمت و تمسخر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به عنوان “سبک” و او را متهم کرد از تلاش برای خرید نامزدی حزب دموکرات.

“او همچنین یکی از بدترین مناظره من تا کنون دیده ام” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به جای چهره بلومبرگ در ماه نوامبر از ایالت ورمونت برنی ساندرز.

“ساندرز واقعی پیروان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا شما او را می خواهم یا نه, آیا شما با او موافق است یا نه – من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه که او می گوید: – اما او به دنبال. بلومبرگ فقط خرید راه خود را در.”

در مورد خواسته سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این سکندری. این من من کننده. زیبا نیست.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر بایدن هنوز هم به نوبه خود مبارزات انتخاباتی خود در اطراف.

“این نمی تواند آسان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم او می تواند آن را به نوبه خود در اطراف. من فکر می کنم او یک شات. او احتمالا تقریبا به خوبی یک شات به هر کسی. اما او باید به کار بسیار سخت تر نسبت به آنها فکر می کردم.”

– مایکل کالینز

دموکراتیک استراتژیست خواهد شد از نزدیک پس از مبهم, آیووا, نتایج

چشم همه خواهد مشارکت در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه به عنوان استراتژیست های دموکرات با کشتی متعاقب عدم اطمینان از اینکه آیا رای دهندگان در حال حاضر در حال تنظیم کردن با نه ماه در سمت چپ در انتخابات تقویم.

پایین تر از حد انتظار مشارکت در فوریه. 3 آیووا قفقاز و عرصه بسته بندی جمعیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات که تحت الشعاع کسانی که از رقبای خود – از جمله یکی در آستانه نیوهمپشایر اولیه را لرزاند و برخی از تضعیف اوایل روایت است که دموکرات هستند تا انرژی پس از از دست دادن در سال 2016 است که آنها آماده به نشان می دهد تا در خیل در سال 2020 است.

گرانیت مشارکت دولت در روز سه شنبه اولیه می تواند حاکی از این که آیا دموکرات ها روبرو هستند همان شور و شوق headwinds که مشغول به کار در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش.

“دموکرات ها نمی توانید فقط آن را برای مسلم است که ما باید یک شور و شوق استفاده در ماه نوامبر گفت:” جاش شورین با اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام یک عمل سیاسی کمیته است که با پشتیبانی از نامزدهای دموکرات. “فقط با داشتن برگ برنده در انتخابات کافی نیست.”

بالاتر از حضور در نیوهمپشایر خواهد کاستن از نگرانی بیش از چالش های پیش روی دموکراتها در ماه نوامبر از جمله یک اقتصاد قوی و نوسانات خود در زمینه خود را. اما استراتژیست های هشدار آن را هنوز هم در اوایل فرایند اولیه و کل پویا می تواند تغییر به عنوان زمینه شروع به باریک و دموکرات یکی شدن در اطراف یک نامزد.

جزئیات بیشتر در مورد اینکه آیا دموکرات ها صورت یک شور و شوق فاصله آنها به عنوان آماده شدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

وارن داوطلبان با اعتماد به نفس باقی می ماند

منچستر N. H. – نیاز به یک عملکرد قوی در کشور همسایه که overperforms او را تضعیف بینی الیزابت وارن تشکر حامیان خود در خارج یک رای گیری سایت در اینجا پنج شنبه بعد از ظهر به آنها گفتن “ما قصد داریم برای انجام این کار با هم.”

وارن سناتور ایالات متحده از ماساچوست وارد به شعارهای بزرگ “تغییرات ساختاری” و “فقط دو سنت” از ده ها تن از پیروان خود خارج وبستر مدرسه ابتدایی در شمال مرکز شهر منچستر. “ما شما را دوست دارم الیزابت!” یکی فریاد زد. سناتور نوبت در زمان گرفتن عکس های سلفی به عنوان او استقبال یک خط از طرفداران که منجر به مدرسه در مقابل درب.

“مبارزه با عقب است که قانون میهن پرستی” وارن گفت: به یک مرد که به نام او یک وطن پرست است. “درست است!” او پاسخ داد.

وارن نادیده گرفت سوال از خبرنگاران خواست آنچه یک پیروزی به نظر می رسد مانند جمعه و اینکه آیا او نیاز دارد را به نفع خود دولت است.

در یک زمان وارن در نظر گرفته شد یک مدعی قوی در نیوهمپشایر داده شده و نزدیکی آن به ماساچوست است. اما در حال حاضر بسیاری از نظر سنجی که او را در جایگاه چهارم پیشی اخیرا توسط کنگره آمریکا به مردم ایران ، ctq. هر پایان پایین تر از این دو را در بالا بردن سوال در مورد زنده ماندن طولانی مدت از مبارزات انتخاباتی او – اما این کمپین در حال حاضر هل دادن به عقب.

“پس از نیوهمپشایر امشب 98 درصد از نمایندگان متعهد هنوز هم می شود برای grabs,” وارن مدیر کمپین راجر لاو نوشت: در یک کمپین یادداشت منتشر شده پیش از انتخابات شب. “و به عنوان نژاد تحکیم پس از شنبه انتظار داریم که نتایج نشان می دهد که الیزابت وارن اجماع انتخاب وسیع ترین ائتلاف دموکرات ها در هر گوشه ای از کشور است.”

وارن داوطلبان خارج از منچستر رای گیری سایت گفت: آنها هنوز هم اعتماد به نفس او می تواند برنده نامزدی.

“نه در همه” گفت: Colin پیو وارن داوطلب از منچستر وقتی پرسید که آیا او به نگرانی در مورد نظرسنجی شماره. “نگاه من برای هیلاری کلینتون در اینجا در سال 2008. ما از خواب بیدار در انتخابات صبح بود و او را 10 امتیاز و او به پایان رسید تا برنده. چه کسی می داند چه اتفاقي مي افتد ؟

“من فکر می کنم این مسابقه برای رفتن به ماه پس از سال در این نقطه است. این نوک کوه یخ است.”

MaryRose Mazzola یک کمپین داوطلبانه از بوستون تبلیغ وارن زمین بازی و گفت: وارن در طول تاریخ بهتر او رای دهی. او امیدوار او می تواند پایان حداقل سوم در نیوهمپشایر.

“به خصوص با مقام سوم باز من فکر می کنم او یک شات در آن” گفت: Mazzola که رئیس ستاد برای ایالت ماساچوست ایالت بری Finegold یک دموکرات از Andover, Massachusetts.

“هرج و مرج در آیووا به نوع led به مسابقه ادامه به طور گسترده ای باز” Mazzola گفت. او منحصر به فرد نامزد است. شما ببینید این نظرسنجی جایی که او بسیاری از مردم را برای دومین بار به عنوان به خوبی به عنوان اولین انتخاب. بنابراین من فکر می کنم سوم خواهد بود قوی است و می تواند ترجمه های جمع آوری کمک های عقب و واقعا می تواند در سراسر کشور است.”

– جوی پادگان

بایدن را ترک خواهد کرد نیوهمپشایر زودتر از انتظار برای رفتن به کارولینای جنوبی

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را ترک خواهد کرد نیوهمپشایر زودتر از انتظار می رود روز شنبه برای رفتن مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی است.

جلوتر از چه چیزی می تواند پایین تر در پایان گرانیت دولت بایدن کمپین اعلام کرد او و همسرش جیل بایدن را ترک نیوهمپشایر در پی توافق اولیه انصراف از برنامه ریزی رویداد در Nashua, و سفر به کارولینای جنوبی است.

این Bidens را به جای حضور در راه اندازی یک حزب با کمپین co-صندلی Rep. Cedric, Richmond, D-La., و آدرس New Hampshire, هواداران در یک livestream. با توجه به مبارزات انتخاباتی, جو بایدن, خواهر والری بایدن اونز خواهد تشکر, نیوهمشایر, کمپین حامیان در فرد است.

در بیانیه ای اعلام کرد بایدن گفت که او تا به حال “لذت سفر در سراسر نیوهمپشایر” اما “به دنبال به جلو به سفر به کارولینای جنوبی در این شب و نوادا در اواخر این هفته” برای شنیدن متنوع از رای دهندگان. کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29.

نتایج زنده: به دنبال نتایج حاصل از نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه

“من احتمالا یک ضربه در اینجا’: بایدن چهره های big test در نیوهمپشایر که در آن او تلاش در نظرسنجی

با توجه به بلومبرگ گزارش خبرنگار جنیفر اپستاین بایدن به خبرنگاران گفت که او بود “کمی امیدوار در اینجا در نیوهمپشایر” در مدت کوتاهی پس از مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد تغییر در برنامه ریزی است.

اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و نوادا دو بعدی متحده برای برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی در حال متنوع تر از کسانی که در نیوهمپشایر و آیوا است. بایدن را حفظ کرده است قوی تر نظرسنجی اعداد در میان اقلیت های او به عنوان تضعیف شده در نظر سنجی های ملی.

ملی Monmouth University نظرسنجی امروز منتشر شد نشان داد بایدن انداختن 14 درصد در سراسر کشور پس از ماه گذشته از 30 درصد به 16 درصد و RealClearPolitics متوسط نیوهمپشایر سنجی به او گره خورده است برای جایگاه چهارم در دولت با سن. الیزابت وارن د-توده.

– نیکلاس وو

“داشتن برگ برنده در انتخابات کافی نیست: دموکرات نبرد برگرد تا شور و شوق برای نوامبر

نیوهمپشایر رای دهندگان نگاه به Sanders, Klobuchar, Buttigieg به عنوان آنها به دنبال نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن

منچستر N. H. – بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., به نظر می رسد به عنوان محبوب ترین انتخاب در میان نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه رای دهندگان ترک پارکر Varney, مدرسه, مجموعه ای در یک محله طبقه متوسط در غرب منچستر, سه شنبه بعد از ظهر.

اما از سوی دیگر ، Ctq, D -, Minn. که به ضرب گلوله در پای صندوقهای رای در روز های اخیر در نیوهمپشایر حال تبدیل نیز هست.

ترک سنجی مرلین Muir, 88 گفت: او تصمیم به رای دادن برای Klobuchar پس او را قوی مناظره تلویزیونی عملکرد جمعه.

“او خیلی مشخص و خیلی صادقانه گفت:” Muir که بازنشسته شده است. “این چیزی است که من احساس می شود. تا پس از آن من تا به حال مشخص شد که من را برای رای دادن به. آن بود که بین او و بایدن اما من برای او.”

Muir رای دادند ساندرز است که 78 در سال 2016 اما گفت که او تا به نگرانی های با سن و سال او در این سال است. “او می تواند خوب به جز این که او بیش از حد قدیمی است. که استرس در آن عصر است.”

اما شان Karkos 29 ساله وکیل گفت که او رای دادند ساندرز زمان گذشته و باز هم سه شنبه.

“من طرفدار خود پس از انتخابات گذشته و من دیده نمی شود هر گونه تغییر در سیاست های خود و یا آنچه که او برای استدلال.”

وی ساندرز’ مترقی باعث بسته شدن این شکاف ثروت هل دادن برای حقوق برابر و حمایت از سبز جدید مقابله – به عنوان مسائل است که درخواست تجدید نظر به او به عنوان یک رای دهنده.

“من مطمئن هستم او می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم بسیاری از مردم امروز در حال اجرا می تواند.”

ساندرز که آگهی های آخرین نظر سنجی این است که قریب به اتفاق علاقه را به نفع خود روز سه شنبه اولیه. او برنده نیوهمپشایر در سال 2016 اولیه با 22 درصد است. اما Klobuchar به سرعت در حال افزایش یافت در دولت در روزهای اخیر در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg می برد در یک پست-آیووا گزاف گویی به عنوان به خوبی.

مایک آرایشگر سابق کارگر ساختمانی که او نیز رای دادند ساندرز گفت: “تقریبا روشن به Klobuchar در آخرین ثانیه, اما تصمیم گرفتند به پشت ساندرز به عنوان او در سال 2016.

“من فقط می خواهم شور و شوق خود را. من مانند برخی از چیزهایی که او می گوید:” آرایشگر, 56, گفت:.” من موافق نیستم با همه چیز او می گوید. او فقط بازدید غرایز من. من فکر می کنم او مرد. مردم بپرسید که آیا او می تواند چوب در یک انتخابات عمومی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما من کاملا فکر می کنم او می تواند. که بزرگترین نگرانی من در حال حاضر.”

“سوسیالیستی این سوسیالیست که” آرایشگر گفت: رد انتقاد که ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما او می تواند هر چیزی را انجام دهید بدون کنگره کمک کند.”

چاد Johansen, 27, خود توصیف وزش کسانی که رای دادند برای ساندرز حمایت ساندرز در سال 2016 اولیه اما رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی بیش از هیلاری کلینتون ،

“من یک صاحب کسب و کار کوچک به طوری که بسیاری از مردم تمرکز بر برخی از برنامه های خود را که در حال رفتن به افزایش مالیات گفت:” جوهانسن که صاحب یک گوشی و تبلت تعمیرگاه. “اما یک چیز برای من در تلاش برای پیدا کردن خوب و قابل اعتماد کمک کند به خصوص با مراقبت های بهداشتی. راه آن است که من نمی تواند رقابت به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک با آنچه در این بزرگتر کسب و کار می تواند ارائه مزایای بهداشت و درمان.”

او گفت که او در بر داشت زمینه های مشترک در برخی از ساندرز’ و تهمت مواضع بازگشت در سال 2016 است اما تاسف برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. او آن را به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن-gret” و طرح “به احتمال زیاد” حمایت از نامزد دموکرات در برابر تهمت بدون در نظر گرفتن که که است.

“برخی از مردم می خواهم راه او عمل می کند اما من فکر می کنم آن را کودکانه و او نیاز به نگه داشتن چیزهای حرفه ای به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است.”

جوی پادگان

Buttigieg دفاع electability به عنوان نیوهمپشایر آرا

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در دفاع از خود electability در مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد سه شنبه به رای دهندگان رأی گیری در نیوهمپشایر اولیه انتخابات.

نظر سنجی که به طور مداوم نشان داده شده است Buttigieg با کمی حمایت در میان آفریقایی-آمریکایی ها یک گروه که حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن به تبلیغ به عنوان شواهد او بهترین راه حل برای تبدیل شدن به نامزد یک حزب است که به خود می بالد در تنوع است.

اما Buttigieg استدلال کرد که عملکرد خوبی در نیوهمپشایر بر روی پاشنه خود را آشکار پیروزی در آیوا قفقاز – آسوشیتد پرس هنوز به نام آن مسابقه – خواهد او را افزایش می دهد با اقلیت رای دهندگان.

“رای دهندگان از رنگ که لیزر متمرکز در شکست دادن این رئیس جمهور بیش از هر چیز دیگری می خواهید به می دانم که شما در واقع می تواند برنده” Buttigieg گفت. او گفت که نتایج مثبت از این دو برای اولین بار مسابقات داده اند مبارزات انتخاباتی خود “نگاه است که ما در حال حاضر نیاز دارید که با ما سفر خواهد کرد به طور مستقیم به کشورهای مانند نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده است که بسیاری از تنوع نژادی و که در آن ما می توانید این مورد را چشم به چشم.”

– ویلیام Cummings

رای گیری آغاز شده است در مقدماتی نیوهمپشایر

اولین رای-در-این-ملت اولیه ریخته شد فقط بعد از نیمه شب در سه نیوهمپشایر شهرها در روز سه شنبه.

در Dixville شکاف که در آن نیمه شب رای گیری شد و یک سنت در سال 1960 این شهر باقی مانده پنج ساکنان تحویل داده و یک پیروزی برای سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار با سه نوشتن در رای (یکی از ثبت نام جمهوری خواه). این شهر دو نفر دیگر رای تقسیم شدند توسط سناتور. برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

در نزدیکی شهر Millsfield, WMUR گزارش داد که بسیاری از ساکنان رأی گیری در حزب جمهوری خواه اولیه با 16 رای گیری برای رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی برای سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش. سناتور. ctq از مینه سوتا دریافت دو آرا دو برابر مجموع از Buttigieg ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که یک رای در هر.

“من احتمالا یک ضربه در اینجا’: بایدن چهره های big test در نیوهمپشایر که در آن او تلاش در نظرسنجی

Klobuchar نیز تحت سلطه در شهر هارت محل با شش رای در حالی که سناتور. الیزابت وارن ماساچوست کردم چهار کارآفرین اندرو یانگ سه و ساندرز ، بایدن تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی و میلیاردر تام Steyer هر یک رای با توجه به شهر به سایت. در طرف مغلوب ساختن پیشی جستن کردم 15 رای در حالی که جوش کردم چهار و خود توصیف “دولت حقوق دیوانه وار” ماری ماکسول یکی رو.

با توجه به نیوهمپشایر قانون انتخابات در این سه شهر می تواند به عنوان به زودی به عنوان هر ثبت نام resident رای داده است. این سایت برای هارت فرود افتخار است که پای صندوق های رای وجود دارد باز در نیمه شب و در بسته 12:04 صبح با نتایج ارسال شده توسط 12:33.

“ما به یک شروع عالی در نیوهمپشایر امروز!” Klobuchar توییتی شعار موفقیت او در این نمونه کوچک از نیمه شب رای.

– ویلیام Cummings

آنچه که در مورد امروز نیوهمپشایر اولیه

نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت مقدماتی در نهایت بر ما — فقط هشت روز پس از هرج و مرج در اطراف آزادی آیوا دموکراتیک حزبی نتایج.

مقدماتی آغاز شد و در نیمه شب — یک سنت در شهرستان Dixville درجه یک — و باز خواهد ماند و در بسیاری از مکان تا 7 p. m. ET.

در سمت دموکراتیک دیابت برنی ساندرز ورمونت سر به مقدماتی به عنوان یک حزب سوسیالیست پیشرو پس از چندین اخیر دولت پای صندوقهای رای است. حرکت به شرح زیر خود را به پایان برساند در آیووا قفقاز بودند که او به دست آورده بیشترین خام رای حمایت شد و در بالا و دو در هيئت دولت معادل.

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

ساندرز همچنین دارای یک صفحه اصلی-field استفاده در نیوهمپشایر: خانه اش در ایالت ورمونت است که یک همسایه و همسایگان باید شانس خوبی در قبلی گرانیت دولت شرکت کنند ، به علاوه او برنده نیوهمپشایر قبل از. در سال 2016 ساندرز در زمان 60 درصد آرا در مقدماتی حزب دموکرات در مقایسه با رقیب خود هیلاری کلینتون در 37%.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نیز سر به جمعه با حرکت از Hawkeye دولت است. او منجر آیووا در هيئت دولت معادل (نشانگر به طور سنتی استفاده می شود برای اعلام برنده) و حزب اتحاد اظهار داشت: او با دریافت بیشترین ملی نمایندگان هر چند هیچ برنده رسما اعلام شده است. او را به ضرب گلوله به جایگاه دوم در چند New Hampshire, نظر سنجی, و می تواند انتخاب کنید تا رای دهندگان مردد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از.

سناتور. الیزابت وارن که سوم به پایان رسید در آیووا است و از این کشور همسایه از ماساچوست کاهش یافته است کمی در انتخابات پیش رو از سه شنبه. یک بار دیده می شود به عنوان یک حزب سوسیالیست در برخی از اوایل متحده به تازگی برخی از مراکز رای دهی دیده است او را از سقوط از بالای صفحه 3. او خواهد شد به دنبال موجی از شور و شوق در نیوهمپشایر.

بیشتر: برنی ساندرز طول می کشد سرب برای اولین بار در ملی کلمبیا کلمبیا نظرسنجی جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر

سناتور. ctq دیدن است در اواخر موج در دولت آینده در سوم در چند اخیر دولت پای صندوقهای رای است. او همچنین می تواند به نفع از این تعداد مردد نیوهمپشایر رای دهندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, اما, شده کاهش انتظارات در دولت پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا. بایدن روز جمعه در مقدماتی حزب دموکرات بحث در نیوهمپشایر گفت: “من احتمالا یک ضربه در اینجا.” مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به انتخابات آینده در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او دارای سرب در رای گیری.

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود به آسانی بیش از رقیب سابق رژیم صهیونیستی. لایحه جوش. رای گیری شده نشان می دهد با یک حاشیه قابل توجهی از حمایت و او طاقت فرسا موفق به کسب آیووا جمهوری پارلمانی.

نیوهمپشایر اولیه است که تنها دوم رای گیری مسابقه در انتخابات از یک نامزد حزب اما آن را نگه می دارد یک آستین ، نفوذ: هیچ حزب دموکرات از آنجا که 1970s به مکان پایین تر از دوم در نیوهمپشایر و تبدیل شدن به نامزد. علاوه بر این کسانی که در پایان بالا در دولت خواهد شد به احتمال زیاد سود از توجه رسانه ها و جمع آوری کمک های مردمی قبل از نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی مقدماتی.

بررسی برای به روز رسانی در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>