جدید PGA Tour schedule ارائه می دهد امید, اما هیچ تضمینی در میان coronavirus بحران

مایدزرت | No comments

برای تمام احساسات خوب در مورد PGA Tour اعلام آن بازنگری شده برنامه برای بقیه سال 2020 یک چیز برای مطمئن شویم که: این تعویق و لغو ناشی از کوروناویروس بحران ایجاد بی نظمی برای مردان تور.

در نظر بگیرید که در اعلام برنامه های جدید یکشنبه, تور رسما لغو دو مسابقات RBC کانادا باز و Barbasol قهرمانی برای سال 2020 فصل است. یک سوم مسابقات ارتش ادای احترام در Greenbrier است نه تنها خاموش برنامه برای سال 2020 خواهد شد اما نه بازگشت به تور دوباره این سفر را اعلام کرد.

بیشتر: پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه چرا شهرستان گلف تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس

بیشتر: Riverside County می گوید گلف باید از طریق ژوئن 19 به دلیل coronavirus

Greenbrier مسابقات در غرب ویرجینیا تا به حال برخی از مشکلات قابل توجهی فراتر از coronavirus موضوع اما این ویروس ممکن است آخرین کلش برای مبارزه رویداد. و پس از این سفر ندارد و همچنین دور از روز افتتاح مسابقات قهرمانی بازیکنان در مارس 12 و نیست برنامه ریزی شده به بازی دوباره تا 11 ژوئن در چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس, این امر می تواند غیر ممکن است برای هر رویداد به تعویق افتاد به موکول برای سال 2020 است.

این برنامه در واقع اتفاق می افتد ؟

یک سوال بزرگتر این است که آیا هر یک از این مهم است ؟ تور انجام داده است یک کار خیلی خوب در رابطه با مسابقات بزرگ از تلاش برای به بازیکنان و طرفداران چیزی نزدیک به یک برنامه کامل از وقایع حتی اگر این بدان معناست که استادان در ماه نوامبر و در ایالات متحده در ماه سپتامبر. اما یک موج مثبت آزمون در سراسر کشور و یا یک تست مثبت یا دو در میان بازیکنان در تور می تواند اتصال کوتاه بیشتر مسابقات برای ماه می باشد.

البته اکثریت این حوادث اگر نه همه آنها برگزار خواهد شد با گالری. به عنوان هر یک از عصبانی گلف بازان در شهرستان ریورساید خواهد به شما بگویم که گلف یک بازی است که در واقع ترویج اجتماعی فاصله. اما اجتماعی که فاصله به پایان می رسد اگر یک گالری است که به یک جایگاه مشرف 18 سبز.

اگر شما ایمان در 36-رویداد برنامه PGA Tour سه رویدادهای مجموعه در ماه ژوئن با چارلز شواب چالش در ژوئن 11-14, RBC میراث در هیلتون رئیس S. C. – معمولا بعد از کارشناسی ارشد در مارس – هفته بعد و پس از آن مسافران قهرمانی در کانکتیکات در ژوئن 25-28.

این 2019-20 فصل به پایان خواهد رسید با تور قهرمانی در آتلانتا در سپتامبر. 7. هفته آینده خواهد بود شروع 2020-21 فصل برای فدرال اکسپرس جام نقاط در Safeway باز در نپا. این بدان معناست که ایالات متحده باز بعد از آن در ماه سپتامبر و کارشناسی ارشد در ماه نوامبر خواهد تعداد نسبت به فصل آینده به عنوان دو شرکت بزرگ مسابقات در چه خواهد بود امیدوارم سنتی خود را در تاریخ 2021.

بازیکنان و طرفداران به دنبال بازگشت

بدیهی است که این سفر مانند هر ورزش دیگر در این کشور و سراسر جهان مشتاق به بازگشت به زمینه های بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. برای همه multimillionaires مانند تایگر وودز و فیل مایکلسون در این سفر وجود دارد مقدار زیادی از گلف بازان حلق آویز در اطراف در نزدیکی خط برش در مسابقات که هنوز پرداخت هزینه و ویلچرهای بدون عظیم برای اولین بار از محل چک و تایید معاملات از ستاره. این بازیکنان نیاز به یک فرصت برای کسب درآمد برخی از چک فقط به عنوان بازیکن در LPGA نیاز به یک فرصت برای یک زندگی.

چند روز گذشته نبوده است امیدوار کننده برای آنهایی ورزش جهان با کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, نشان می دهد, ورزش ممکن است بدون طرفداران در حالی که برای. از سوی دیگر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti پیشنهاد کرده اند ورزش را نمی توان در دولت و یا در لوس آنجلس تا 2021.

ورزش و جامعه به طور کلی بازگشایی خواهد شد در برخی از نقطه. هیچ کس به نظر می رسد برای اطمینان می دانم زمانی که آن نقطه است اما PGA Tour است که قطعا هدف برای یک نرم باز کردن در ماه ژوئن. چگونه ورزشی-گرسنه خواهد شد واکنش نشان می دهند به آن بازگشت و اینکه این بازگشت اتفاق خواهد افتاد یا نه عمده سوالات را در جامعه به نظر می رسد برای برخی از تیکه از حالت عادی.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>