نظرسنجی جدید می یابد و اکثریت Mississippians پشتیبانی از تغییر پرچم دولت

لدگر | No comments

اکثریت رای دهندگان می سی سی پی در حال حاضر به نظر می رسد برای حمایت از تغییر پرچم و آن هم نبرد آرم یک نظرسنجی جدید منتشر شده توسط سی سی پی شورای اقتصاد را نشان می دهد.

این نظرسنجی اعلام کرد روز شنبه گفت: 55 درصد از رای دهندگان در حال حاضر پشتیبانی از تغییر پرچم به 41 درصد مخالف — خیره کننده از تغییر فقط 18 ماه پیش هنگامی که یکی دیگر از بررسی نشان داد 54 درصد مخالف تغییر پرچم دولت. نظرسنجی انجام شده توسط Tarrance که دارای تجربه قابل توجهی رای گیری در می سی سی پی و دریافت “B/C” با درجه دقت و روش megyn kelly.

یکی دیگر از نظرسنجی اخیر توسط Jackson-بر اساس Chism استراتژی در بر داشت رای دهندگان آماری گره خورده است که آیا به تغییر پرچم.

“در حدود 20 سال ما برگزار شد و موقعیت از تغییر پرچم دولت ما هرگز دیده می شود رای دهندگان خیلی به نفع تغییر” گفت: MEC جمهور اسکات والر. “این رای گیری های اخیر اعداد نشان می دهد آنچه مردم بر این باورند که زمان آن رسیده است برای ما یک پرچم جدید که به عنوان یک نماد وحدت برای ما کل دولت است.”

بیشتر: نام های بزرگ به عقب می سی سی پی پرچم را تغییر دهید اما زمان در حال اجرا است. چه خواهد شد آن را ؟

این نظرسنجی گفت: 72 درصد از آرای رای دهندگان به حمایت از دولت مهر و موم پرچم که شامل شعار “به خدا اعتماد داریم.” که همان “In God We Trust” زبان اشاره توسط دادستان کل لین Fitch و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann هر دو حزب جمهوریخواه به عنوان آنها ساخته شده است اظهارات روز شنبه در حمایت از تغییر پرچم. این ناظر انتخابات گفت: حمایت برای “In God We Trust” طراحی رشد کرده از 61 درصد در سال گذشته نظرسنجی.

بررسی گزارش به طور قابل توجهی کمتر پشتیبانی برای Stennis پرچم در حال حاضر به عنوان مهمان نوازی پرچم های بلند دیده می شود به عنوان یک جایگزین قوی برای جاری بنر.

MEC دولت در اتاق بازرگانی راه اندازی یک کمپین در این هفته به نام “آن زمان” که شامل یک صفحه کامل آگهی در روزنامه ها در سراسر کشور خواستار حذف پرچم. مبارزات انتخاباتی تایید شده توسط بیش از 100 کسب و کار و صنعت از رهبران این گروه گفت.

“من اعتماد رهبری ما به تصویب این مهم در قانون در این لحظه ای مهم برای دولت ما” گفت: می سی سی پی به قدرت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Anthony Wilson, که در خدمت به عنوان MEC رئیس. “آنها می توانند به راحتی در دانستن است که بسیاری از Mississippians پشت سر آنها ایستاده.”

بیشتر: در سه روز باقی مانده در جلسه قانونی, سیاه قانونگذاران خواستار اقدام در می سی سی پی پرچم

MEC و رهبران کسب و کار همراه با رهبران مذهبی کالج رهبران ورزشکاران و بیشتر اصرار نمایندگان برای رای دادن بر روی پرچم قبل از پایان جلسه قانونی برنامه ریزی برای جمعه.

این Tarrance گروه نظرسنجی از 500 رای دهندگان و گزارش یک حاشیه خطا از 4.5%.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>