تحقیقات جدید نشان می دهد گرما و رطوبت می تواند قرار دادن یک دمپر در coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

می تواند فلوریدا گرما و رطوبت را متوقف جدید coronvirus مرده در آهنگ های خود و یا حداقل کند آن گسترش قابل توجهی?

دانشمندان می گویند وجود دارد امید است سوخت توسط برخی از تحقیقات اخیر اما آن را سخت به می گویند با یک ویروس جدید است. چگونه قوی گرفتن coronavirus می شود در فلوریدا و دیگر گرم و مرطوب شرایط آب و هوایی بستگی به تعادل بین چگونه سریع گسترش ویروس در برابر هر گونه معتدل اثرات گرما و رطوبت دانشمندان می گویند. اما آن را نیز بستگی دارد که آیا این شرایط واقعا مانع این ویروس خاص به عنوان آنها را ویروس آنفلوانزا.

“ما نمی دانیم که در عین حال” دکتر لین B. “مارتی” مارتین, یک استاد دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده بهداشت عمومی گفت: از طریق ایمیل.

مارتین تحقیقات بیماری های محیط زیست. او به تازگی به ویژه در پادکست جان دریک مدیر مرکز زیست از بیماری های عفونی در دانشگاه گرجستان است. دریک کار کرده است با مراکز کنترل بیماری به درک پویایی COVID-19 شیوع و شناسایی راه هایی برای کند کردن گسترش آن.

“من فکر می کنم آن را واقعا زودرس به حدس و گمان در مورد این که” دریک گفت: وقتی پرسید که چگونه این ویروس می تواند به طور گسترده ای گسترش در میان جمعیت آمریکا.

برخی از تحقیقات اخیر نشان می دهد نیمی یا بیشتر از آمریکایی ها در نهایت می تواند آلوده.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به تازگی هشدار داده است که تا 70 درصد از افراد در کشور می تواند قرارداد ویروس.

بیشتر: فلوریدا coronavirus به روز رسانی: کشاورزی کمیسر می پرسد DeSantis به موضوع ‘stay-at-home” منظور

اما یک مطالعه منتشر شده در این ماه توسط محققان چینی در دانشگاه Beihang و دانشگاه Tsinghua نشان داد گسترش ویروس می تواند خو در گرمتر بیشتر در آب و هوای مرطوب.

محققان دریافتند که “دمای بالا و رطوبت نسبی بالا به طور قابل توجهی کاهش انتقال COVID-19 به ترتیب حتی پس از کنترل تراکم جمعیت و تولید ناخالص داخلی سرانه از شهرستانها” محققان نوشت: در مقاله منتشر شده در SSRN که قبلا در پژوهش های علوم اجتماعی, شبکه یک مجله بین المللی.

آنها نگاه باروری تعداد — تعداد موارد به طور متوسط یک فرد آلوده باعث خواهد شد در حالی که مسری — 100 شهرستانها چینی.

هر 1 درجه سانتیگراد افزایش دما و 1% افزایش در رطوبت نسبی کاهش باروری تعداد ویروس توسط 0.0383 و 0.0224 به ترتیب محققان دریافتند.

یافته های خود را مطابق با تحقیقات دیگر نشان می دهد که درجه حرارت بالا و رطوبت بالا به طور قابل توجهی کاهش انتقال آنفلوانزا است.

“این نشان می دهد که رسیدن تابستان و فصل بارانی در نیمکره شمالی می تواند به طور موثر کاهش انتقال COVID-19” محققان نوشت: در این مقاله است.

محققان با اشاره به این واقعیت است که ویروس آنفلوآنزا بیشتر پایدار در دمای سرد و قطرات تنفسی است که عمل به عنوان ویروسی ظروف هوا باقی می ماند طولانی تر در هوا خشک شود. همچنین سرد و خشک آب و تضعیف ایمنی. به عنوان رطوبت را افزایش می دهد بنابراین به اندازه ویروسی قطرات که سقوط از هوا سریع تر ارائه کمتر فرصت را برای دیگران به نفس در قطرات عفونی.

“این مکانیسم نیز به احتمال زیاد به درخواست COVID-19 انتقال است. نتیجه ما نیز مطابق با شواهد که دمای بالا و رطوبت نسبی کاهش می دهد زنده ماندن از کوروناویروس سارس.”

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

یکی دیگر از نگرانی این است که این ویروس جدید است که پایدار برای چندین ساعت به روز در ذرات معلق در هوا و روی سطوح با توجه به یک مطالعه جدید این یکی توسط موسسه ملی بهداشت, CDC, UCLA و دانشگاه پرینستون دانشمندان است.

مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که جدید کروناویروس بود قابل تا سه ساعت در ذرات معلق در هوا تا چهار ساعت در مس و تا 24 ساعت روی مقوا و دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

اما دانشمندان با بیشتر امید به سایر مطالعات به اثبات گرما و رطوبت قرار می دهد یک دمپر در گسترش ویروس آنفلوانزا.

رطوبت کم به خلاف را افزایش می دهد گسترش کسانی که ویروس ها. یک مطالعه بر روی حیوانات از آنفلوانزا در سال گذشته توسط محققان دانشگاه ییل دریافتند که رطوبت کم, مانع پاسخ ایمنی بدن با جلوگیری از مو مانند ریز ساختار و یا مژه ها در خطوط هوایی سلول های از بین بردن ویروس ها و مخاط. آن را نیز محدود آن دسته از سلول های تعمیر توابع. هوای خشک نیز مانع توانایی سلول های آلوده به ماشه سیستم ایمنی بدن برای حمله به.

یکی دیگر بارقه امید برای مرطوب فلوریدا می درخشد از کشورهای با آب و هوای گرمتر بود که وارد رمان coronavirus موارد مانند تایلند و ویتنام و سنگاپور. این کشورها که تا کنون در امان است بزرگ COVID-19 شیوع گفت: دکتر یانگ یانگ استادیار در دانشگاه فلوریدا گروه آمار حیاتی.

اما یانگ همچنین هشدار داد عدم کافی مطالعات علمی به اثبات قطعی که درجه حرارت گرمتر و رطوبت بالا و خوی این ویروس جدید است.

تایلند و ویتنام و سنگاپور نیز به تصویب رسید خیلی بیشتر اقدامات افراطی در آمریکا از جمله سریعتر قفل فراز و خیلی بیشتر تست برای شناسایی coronavirus نقاط داغ زود به مهر بیشتر عفونت.

“این واقعا دشوار است به آن را متوقف کند در مراحل اولیه دلیل است که نیاز به یک بسیار فعال فرآیند غربالگری” یانگ گفت: چرا چین موفق به مهار این ویروس جدید است.

ووهان, چین, کانون جدید شیوع کروناویروس است بزرگ hub اتصال تمام مناطق چین از طریق راه آهن و یک فرودگاه بین المللی است. در دسترس بودن اتصال پرواز, زمان شیوع در طول چینی (قمری) سال جدید و ووهان عظیم راه آهن hub مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و در نهایت جهان, دانشمندان می گویند.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>