فضای جدید ساحل, ساحل, شن و ماسه پروژه افزایش اموال برای حفاظت از برخی از, نگرانی برای دیگران

فلوریدا تودی | No comments

وارن Zorzi دیده است بولدوزر ایجاد مقدار زیادی از ساخته های شنی در طول سال های زندگی در نزدیکی تخته پاره روی اب پلازا در ملبورن ساحل. اما این زمان در اطراف, چیزی به نظر نمی آید و یا احساس کاملا درست است.

“آن را مانند شن و ماسه بازی برای بچه ها. آن را زیبا شن و ماسه, اما آنها را نمی تواند یک قلعه شن و ماسه و یا هر چیزی خارج از آن” Zorzi گفت. “آن sifts حق را از طریق دست خود را.”

Brevard County دلار 61.6 میلیون در ساحل renourishment پروژه های مطرح شده برخی نگرانی از Zorzi و چند نفر دیگر که زندگی می کنند و از نو خلق کردن ، آنها نگران هستند که آیا در خطر انقراض لاک پشت های دریایی می تواند لانه یا در نقاط که در آن ساحل است که در حال حاضر سست ریز دانه شن و ماسه در ملبورن منطقه ساحلی و یا جایی که آن را در حال حاضر بیشتر پر بسته بندی شده, شن و ماسه مانند روی ماهواره ساحل و بندر هند در ساحل. آنها هم تعجب که چگونه طولانی ظریف-دانه بخشهایی از ساحل پر خواهد آخرین.

مقامات فدرال اطمینان جدید شن و ماسه ساحل با تمام اجازه ها و پروانه مورد نیاز است. ساحل ممکن است نگاه متفاوت و رنگ و شکل و احساس های مختلف در حال حاضر آنها می گویند اما به زودی شبیه شن و ماسه همه رشد کرده اند استفاده می شود برای آوردن گسترده تر طوفان و حفاظت زیستگاه های در خطر انقراض لاک پشت های دریایی و دیگر تهدید حیات وحش است.

“من شنیده ام برخی از نگرانی گفت:” مایک McGarry که مختصات بروارد ساحل renourishment پروژه ها. “این غیر ممکن است به لطفا به همه.”

ساحل کار مشخص یک نقطه عطف بزرگ برای صاحبان املاک در ماهواره ساحل و بندر هند در ساحل و یا به اصطلاح اواسط رسیدن به منطقه ای که از دهانه 7.8 کیلومتر از Pineda جاده جنوب به Flug خیابان در Indialantic.

این دو سواحل چپ شد از بزرگتر فدرال شن و ماسه پمپاژ پروژه از کیپ کاناورال به ملبورن, ساحل, در دهه های گذشته به این دلیل که دولت فدرال محافظت دریایی coquina سنگ outcroppings وجود دارد. سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت تعیین سنگ به عنوان ضروری ماهی زیستگاه. سنگ سرپناه برای ماهی و بستر برای Sabellariid نادر دریایی کرم.

اما پس از سالها مطالعات و اجازه دولت فدرال اجازه لایروبی پروژه که جبران سه هکتار دریایی coquina راک است که این پروژه به خاک سپرده شد با $10.6 میلیون 4.8 هکتار ساخته صخره.

از جمله اواسط رسیدن به فضای ساحل دیدم یک ترکیب $61.6 میلیون دلار در پروژه های به صورت فله تا سواحل این سال است. این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده ساخته شده سه پروژه مناطق به عنوان یک قرارداد ساخت و ساز. آنها شامل جنوب و رسیدن به اواسط رسیدن به Brevard County به عنوان محلی حامی; و پاتریک پایگاه نیروی هوایی به نمایندگی از نیروی هوایی ایالات متحده. و یک چهارم شهرستان پروژه فله تا تپه برای بهتر حفاظت طوفان در سواحل جنوبی.

که در جنوب کشش از ساحل است که در آن Zorzi طول می کشد موضوع است. او می بیند لاک پشت های دریایی موفق به حفر لانه و فقط به. “آنهایی که ما در حال چرخش به اطراف است,” او گفت:.

McGarry می گوید: طبیعی است برای لاک پشت های دریایی موفق به لانه حدود نیمی از بار آنها خزیدن بر روی ساحل است.

لاک پشت ها نیز در تلاش برای لانه زمانی که سواحل ساییده شدن و تبدیل شدن به بیش از حد نازک ساحل renourishment طرفداران می گویند. پرواربندی ساحل نیز کمک می کند ساحلی جامعه جلوگیری از armoring ساحل با دریا دیوار یا سازه های دیگر آنها می گویند که مانع لاک پشت از تودرتو. “این مانع از آن (لاک پشت تودرتو) از رفتن به پایین” McGarry گفت. “عدم سواحل اغلب به پایان می رسد تا با زرهی سواحل.”

ساندرا, Sullivan, یک فعال محیط زیست از جنوب پاتریک سواحل طول می کشد تا موضوع را با رنگ تراکم و اندازه دانه شن و ماسه در ماهواره و هند بندر سواحل است.

دوترا لایروبی لایروبی است که شن و ماسه از کاناورال Shoals — منطقه حدود پنج مایل از کیپ کاناورال — و انبار آن در ساحل, بین Spessard هلند شمالی و جنوبی پارک. این 350,000 یارد مکعب از شن و ماسه بود و سپس بريدن توسط کامیون شمال در جاده دولت A1A قرار داده می شود در اواسط برسد. آنها بريدن از شن و ماسه با کامیون به جای پمپاژ آن به طور مستقیم بر روی ساحل به حداقل رساندن دفن مراکز سنگ های مرجانی زیستگاه تلقی “ضروری” ماهی زیستگاه توسط دولت فدرال.

تمام کسانی که کامیون سفر بسته بندی شده شن و ماسه بیش از حد محکم در سالیوان گفت.

“چگونه لاک پشت های دریایی حتی حفاری در مواد است که متراکم؟” سالیوان گفت.

کارگران پس از “پیشرفت” ساحل جمعآوری آن به عمق سه پا McGarry گفت: به عنوان مورد نیاز مجوز برای نرم کردن شن و ماسه به طوری که لاک پشت ها می توانید لانه وجود دارد.

سالیوان شک و تردید است که به اندازه کافی عمیق و نیز می بیند دیگر خرید اینترنتی از این پروژه است. “شده اند وجود دارد بسیاری از مرده, خرچنگ,” او گفت:, “و بسیاری از پوسته های مرده. آنها شستشو تمام وقت.”

در یک ایمیل به فلوریدا امروز, Amanda پارکر, U. s. Army Corps of Engineers سخنگوی گفت: “شن و ماسه جدید مطابق با معیارهای خاص لازم الاجرا توسط ایالت فلوریدا برای Brevard County سواحل از جمله اندازه دانه توزیع پوسته محتوا و رنگ.”

پارکر اضافه شده که خورشید را در نهایت سفید کننده جدید شن و ماسه تا زمانی که آن را به نظر می رسد مانند شن و ماسه ساحل آنها استفاده می شود برای دیدن. شده اند وجود دارد هیچ مجوز نقض برای این پروژه,” او نوشت.

شهرستان برنامه ریزی شده به پایان برساند جنوب رسیدن به این سال اما قادر به طوری که کارگران را مجبور به بازگشت در اواخر پاییز امسال و تکمیل پروژه است.

McGarry گفت: آن را خیلی زود در لاک پشت دریایی تودرتو فصل به اطمینان بگویم اما نشانه های اولیه که لاک پشت ها تودرتو در تازه پر سواحل در اواسط برسد و جنوب برسد.

شرکت کالیفرنیا شروع به انباشت شن و ماسه برای این پروژه در ماه نوامبر بین Spessard هلند شمالی و جنوبی پارک برای $39.1 میلیون پروژه به گسترش سواحل از وجود ماهواره, ساحل, سکس با بیش از یک سوم از هزینه رفتن به 4.8 هکتار از انسان ساخته شده از صخره به پروژه دفن در حدود 3 هکتار از صخره.

ساحل صخره موقت

فعالان همچنین نگرانی در مورد صخره های شیب دار از شن و ماسه تشکیل شده است که در ساحل می تواند بلانت لاک پشت های دریایی شکل تودرتو. اما McGarry گفت: آنها در نتیجه پادشاه جزر و مد رانده شده های اخیر “دو ماه” در ماه آوریل زمانی که ماه آمد نزدیک به زمین است.

“بود که به دلیل دوم بیشترین جزر و مد برای کل سال” McGarry, گفت:, و اضافه کرد که صخره در حال حاضر شروع به کوچک شدن. “آنها گرد کردن.”

در سپتامبر سال 2019 طوفان دوریان نیز حک شده صخره های شیب دار همراه برخی از فضای ساحل خط ساحلی در معرض تهدید لاک پشت دریایی لانه و خوراکی قطعات برخی از تلماسه تقاطع اما-و-بزرگ و طوفان رفت و آسان در بروارد سواحل.

McGarry می گوید: اواسط رسیدن به زمان سال از برنامه ریزی برای تعادل ملک حفاظت با نگرانی های زیست محیطی بیش از این مراکز صخره.

“ملاقات ما تعهد ما” McGarry گفت. “ما سخت کار می کرد برای دفن نیست همه سنگ.”

ساحل آشغال انبوه بريدن دور

اواسط رسیدن پروژه نیز بهره مند از محیط زیست با از بین بردن تن اسلب بتنی و دوباره نوار مدفون سال پیش در تلاش برای محافظت از خانه و دیگر ساحل, ساختار, McGarry گفت.

McGarry همچنین با اشاره به افزایش رنگ سبز لاک پشت دریایی تودرتو همراه بروارد را renourished سواحل است. “سبزها شکست سوابق 10 سال گذشته” او گفت:.

“آنچه ما در حال انجام است باعث آسمان به سقوط” McGarry گفت.

هنوز Zorzi دیده می شود بهتر و مناسب تر شن و ماسه در سال های بسیاری از زندگی در ملبورن و سخت کوش تر نظارت از شن و ماسه جدید با کیفیت توسط شهرستان.

“شهرستان فقط جلو رفتم و به آن” Zorzi اظهار تاسف کرد. “من واقعا نا امید شده است.”

اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>