Newsom: 86 جدید COVID-19 تست سایت برای باز کردن در کالیفرنیا; 16,000 آزمایش های در حال انجام در روز

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد که او در حال گسترش است و تلاش برای رسیدن به جوامع محروم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با باز کردن 86 جدید تست سایت برای اطمینان بیشتر دسترسی عادلانه در سراسر کشور.

مقامات شناسایی “تست بیابان” یا جوامع که ممکن است در تلاش برای دسترسی به COVID-19 آزمون از جمله مناطق روستایی و دور افتاده نقاط کشور و مناطق در مراکز شهری که عمدتا سیاه پوست و لاتین در جوامع است. او مشخص نکرد دقیق مکان و یا زمانی که آنها باز خواهد بود اما این که آنها را استراتژیک قرار داده شده به آدرس دسترسی برابر.

چهارشنبه اخبار جلسه اول بود از آنچه که تبدیل خواهد شد به روز رسانی هفتگی در کالیفرنیا پاسخ به و بازیابی از بحران به معنای جزئیات پیشرفت در شش شاخص چارچوب Newsom مشخص شده در هفته گذشته برای چگونه و چه زمانی برای برگشت به حالت عادی. او ادامه خواهد داد و روزانه اخبار جلسات و اما اختصاص چهارشنبه به چارچوب.

تست ردیابی و جداسازی نقاط داغ در میان مهم ترین جنبه های این طرح گفت: و یک شاخص کلیدی برای زمانی که او با خیال راحت می توانید شروع به تغییر خود را در سطح ایالت stay-at-home سفارشات که در حال حاضر شده است در محل برای بیش از یک ماه است.

بیشتر: Coronavirus: Newsom اعلام اقتصادی نیروی کار با چهار سابق کالیفرنیا فرمانداران

“ما تلاش کرده اند به آن را شفاف وجود دارد که سوئیچ نور و وجود ندارد تاریخ” او گفت:, و اضافه کرد که تصمیم گیری رانده شواهد نه ایدئولوژی.

“به وضوح ما در حال ارائه به امروز” او افزود: “این است که به وضوح از شاخص های که درایو است که تصمیم گیری.”

در حال حاضر Newsom گفت: اجتماعی فاصله سفارشات باید باقی می ماند.

“من باید آن را روشن ساخته شده در گذشته است که ما نمی خواهد فقط بازگشایی چیز” او گفت:. “ما باز خواهد شد و تغییر چگونه ما انجام کسب و کار ما.”

کالیفرنیا انجام 16,000 آزمون در هر روز

همراه با افتتاح 86 سایت های جدید Newsom گفت: کالیفرنیا است که در مسیر رسیدن به هدف اعلام شده از 25000 تست های انجام شده در هر روز تا پایان ماه. در حال حاضر 465,227 افراد آزمایش شده اند در دولت “که تعداد هنوز هم ناکافی برای پاسخگویی به نیازهای” Newsom گفت. کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر.

اما برخی از پیشرفت های ساخته شده او گفت:. در ماه مارس حدود 2000 آزمايشات انجام شده در هر روز به طور متوسط. در این هفته وجود دارد به طور متوسط 16,000 تست های انجام شده در هر روز.

“هدف ما این است که در شمال 60,000 آزمون در روز,” Newsom اضافه شده است. “است که یک فاز یک هدف کوتاه مدت هدف است.”

اما زنجیره تامین مسائل در کالیفرنیا در حال ساخت آن را دشوار است به سرعت گسترش آزمایش ظرفیت به خصوص وقتی که می آید به سواب نیاز به نمونه برداری. Newsom گفت: دولت فدرال پا بود تا به کمک امیدوار کننده 100,000 سواب این هفته و 250.000 هفته آینده.

Newsom نیز به اشتراک گذاشته شده است که مقامات در حال کار به “ساخت یک ارتش از ردیاب” که اثری تازه افراد آلوده — و کسی که آنها را به تماس با — به منزوی کردن نقاط بالقوه و جدید شیوع مناطق.

هنوز جزئیات اندک در این پروژه اما Newsom گفت: دولت در روند ایجاد یک آنلاین آکادمی و درخواست شهرستانهای مورد ردیابی ظرفیت. Newsom گفت: هدف نهایی این است که با 10 ، 000 نفر برای انجام ردیابی در هفته های آینده.

تماس با ردیابی نیست یک ایده جدید آن مورد استفاده قرار گرفت برای مداخله شیوع بیماری های قبلی مانند سارس و ابولا و به نبرد با دیگر بیماری های عفونی از جمله بیماری های مقاربتی است.

کشورهای دیگر باید با تکیه بر تست و ردیابی برای حفظ اقتصاد خود را باز در میان تهدید شیوع بیماری های جدید از جمله کره جنوبی که در آن وجود دارد در حال حاضر هیچ مستند سفارشات در محل. کشور است که نگاه به عنوان یک مدل برای رهبران آنها به عنوان حرکت ظریف, انتقال دور از سخت اجتماعی فاصله.

در کره جنوبی مقامات قادر به تست در یک مقدار بیشتر در مقیاس گسترده است که کمک به اطمینان از درمان و جداسازی سریع بود. اما این کشور نیز با اتکا بر فن آوری برای ردیابی حرکات و فعل و انفعالات.

با استفاده از داده ها از پایگاه داده های پلیس, شرکت های کارت اعتباری و ارائه دهندگان خدمات مخابراتی مقامات کره جنوبی ساخته شده است یک تماس با سیستم ردیابی است که adeptly آهنگ حرکات COVID-19 افراد آلوده.

آن را بعید است که کالیفرنیا را رول کردن یک مدل یکسان اما Newsom شناسایی کرده ردیابی به عنوان یک گام ضروری در جهت بازگشایی اقتصاد است. کره جنوبی سیستم فعال است ساکنان این کشور برای بازگشت به کار, ملاقات در کافه ها و بیشتر یا کمتر بازگشت به زندگی آنها تا به حال قبل از بحران.

بیشتر: قانونگذاران کالیفرنیا تقاضا بیشتر پاسخ در مورد هزینه های COVID-19 پاسخ

Newsom برطرف برخی از محدودیت های پزشکی

در حالی که فرماندار تاکید کرد که او هنوز رتبهدهی نشده است قادر به ساکنان یک حس یک جدول زمانی برای بازگشایی دولت او اعلام کرد که او آماده بود برای لغو محدودیت در برنامه ریزی عمل جراحی. کسانی که روش شده بود به تعویق افتاد و به منظور کاهش بار در بیمارستان در صورت موج عظیمی از coronavirus بیماران.

کاستن از این سفارش شامل نمی شود رویه لوازم آرایشی و بهداشتی است اما در نظر گرفته شده برای کمک به کسانی که باید جدی پزشکی نیاز دارد.

“ما در حال کار با سلامت ما مدیران ما در سراسر سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی به این عمل جراحی تا و در حال اجرا دوباره” Newsom گفت: با توجه تومور و دریچه قلب جراحی به عنوان نمونه.

این اولین بار است که اصلاح ایالت اجتماعی فاصله سفارشات که در محل بوده است در طول ماه گذشته می آید و یک هفته پس از اعلام یک چارچوب برای بازگشایی دولت است. Newsom گفت که او امیدوار به ادامه کاهش سفارشات در “بخش های مختلف اقتصاد ما و بخش های مختلف جامعه ما” در این هفته آمده است.

اما او هشدار داد پیشرفت بستگی دارد ادامه داد: تثبیت نرخ جدید COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت نیاز دارد و روزانه مرگ و میر.

“اگر ما در جلو و عقب بیش از حد به زودی کسانی که اطلاعیه ها را نمی توان آینده,” او گفت:, و نمی خواهد انجام عدالت به کار کالیفرنیا در حال حاضر انجام می شود به پهن کردن منحنی.

در حال حاضر او به این نتیجه رسیدند که او اغلب می کند: “در خانه بمانند و سالم ماندن متصل.”

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>