Newsom اعلام همکاری با FEMA به ارائه وعده های غذایی رایگان به کالیفرنیا سالمندان

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا با همکاری سازمان مدیریت اضطراری فدرال است راه اندازی یک برنامه جدید است که پرداخت خواهد شد رستوران و مهمان نوازی کارگران به طبخ و ارائه وعده های غذایی برای در خطر سالمندان در طول COVID-19 بحران است.

اولین برنامه از این نوع در کشور به نام رستوران تحویل اعلام شد جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. فرماندار گفت: ابتکار جدید خواهد شد هر دو مسائل تغذیه و انزوا را احساس بیش از 1.2 میلیون نفر از سالمندان به تنهایی زندگی می کنند در دولت, در حالی که آن را از نظر مالی تقویت بخش مواد غذایی است.

اخبار مواد غذایی-تحویل طرح به عنوان دولت گفت: نزدیک به نیم میلیون نفر — 494,173 — تست شده اند برای coronavirus در دولت از 40 میلیون. موارد مثبت رز جمعه 5 درصد به 39,254 با 1,562 مرگ و میر 6.3% افزایش بیش از پنج شنبه.

رستوران ها شده اند از نظر مالی زده در گیر و دولت های محلی است که بستگی به فروش مالیات از این صنعت نیز آمار گرفته اند.

“ما واقعا پرداختن به سه مشکل در همان زمان در راه های معنی دار” Newsom گفت. “این همکاری همچنین می توانید پشتیبانی از دولت های محلی به دلیل مالیات بر فروش می تواند تولید درآمد و حمایت از اقتصاد محلی.”

FEMA را پوشش 75 درصد از هزینه های مرتبط با برنامه های جدید و به دولت خواهد پرداخت 75 درصد باقی مانده است. شهرستانهای را تنها به انجام درصد کمی از بار مالی.

“در حال حاضر ما توانایی به محلی محور تصمیم گیری برای شروع reemploying کارگران” Newsom گفت.

وعده های غذایی بازپرداخت خواهد شد در نرخ از $16 برای صبحانه 17 دلار برای ناهار و 28 دلار برای شام و یا در مجموع $66 در روز است. Newsom اضافه شده است که هدف این است که برای اتصال مزارع به تلاش و برای اطمینان از وعده های غذایی ارائه شده شامل تولید محلی هستند و از ارزش غذایی بالایی است.

تعداد نامحدودی از وعده های غذایی می شود ارائه خواهد شد Newsom گفت: اما وجود خواهد داشت الزامات واجد شرایط بودن. کم درآمد و سالمندان که سیستم ایمنی بدن و کسانی که در معرض خطر بالا برای COVID-19 یا کسانی که در حال حاضر شده است در معرض coronavirus خواهد بود قادر به اعمال می شود. شهرستانهای را نهایی تعیین خواهد شد و هماهنگی با دولت و سازمان های محلی برای انجام کمک رسانی به کسانی که ممکن است واجد شرایط.

فرماندار تشویق همه افراد مسن که فکر می کنم آنها ممکن است واجد شرایط برای شماره گیری 2-1-1 که او به نام “کامل نقطه تماس برای آغاز فرایند از واجد شرایط بودن.” برای کسانی که دسترسی به اطلاعات خط به صورت محلی و اطلاعات نیز ارائه می شود در California Department of Public Health COVID-19 پاسخ سایت https://covid19.ca.gov/.

“این است که نه فقط در مورد وعده های غذایی. آن است که در مورد یک ارتباط انسانی است” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که به عنوان بخشی از اطلاعیه دولت نیز خواهد بود “گسترش قابل توجهی در سلامتی ما و تلاش های امداد رسانی.”

“ما در حال کار با گروه پیری به ساخت های موجود پشتیبانی و توسعه برای کالیفرنیا,” Newsom گفت. مقامات خواهد شد کار با دانش آموزان مشغول به تحصیل پیری در دانشگاه ایالتی ساکرامنتو برای بررسی بیشتر به طور منظم در دولت سالمندان است. بخشی از این تلاش شامل گسترش دسترسی به یک “دوستی خط” است که مردم می توانید تماس بگیرید زمانی که آنها به دنبال راحتی است.

“شما فقط نیاز به صحبت با کسی? این خط تماس” Newsom گفت: تکرار شماره: (888) 670 -1360. “را که با تلفن تماس بگیرید اگر شما نیاز به یک کمی از حمایت عاطفی و یا اگر شما می خواهید می شود قادر به هیجان بخرج دادن و برقراری ارتباط با کسی که در دیگر پایان خط است.”

فرماندار مشترک که هواپیمایی متحده رسیده به دیدن اگر دولت می تواند با استفاده از مرکز تماس کارگران با مردم تا چند پژوهنده در مورد برنامه سفر در میان جهانی خاموش شدن ناگهانی.

“ما فکر کردیم که آنها کامل خواهد بود چرا که آنها چگونه سازماندهی شده و قرار است به سلامتی, تماس,” او گفت و توضیح داد که آنها خواهد پیوست پیری دانش آموزان و مقامات وزارت.

Newsom تاکید کرد که برنامه جدید ضروری بود با توجه به این که سالمندان در میان بیشتر در خطر مرگ ناشی از این بیماری را به عنوان یک نتیجه آخرین به تجربه کاهش در stay-at-home سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>