Newsom اعلام کرد ایالت اخراج توقف در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه اعلام کرد یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج سفارشات برای مستاجرها تحت تاثیر COVID-19 از طریق مه 31.

عمل می آید پس از نصب تماس از دیگر مقامات دولتی که می خواست یک واکنش در مقابل Newsom را سفارش قبلی که مجاز شهرستان-توسط-شهر اخراج مرتبط با اقدامات است.

مستاجران که نمی تواند پرداخت ملزم به اعلام کتبی ظرف هفت روز پس از اجاره خود را به دلیل است که آنها نمی توانند پرداخت آن با توجه شرایط اطراف گسترش coronavirus.

سفارش بدان معنی است که صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران برای پرداخت اجاره خود را و آن را ممنوع اجراي اخراج توسط اجرای قانون و یا دادگاه.

این به آن معنا نیست که اجاره معلق است — مستاجر را مجبور به پرداخت اجاره و هنوز هم می تواند در صورت اخراج پس از اجرای تعلیق برداشته است با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ،

با بیش از 1 میلیون کالیفرنیا تشکیل پرونده مدعیان بیکاری پس از گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی شروع کار شخصی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است که در حال حاضر اتفاق می افتند در خانواده ها در سراسر کشور.

در Coachella Valley, که در آن یک در چهار مشاغل مربوط به گردشگری متعدد و رستوران ها و هتل ها و گردشگری دیگر مربوط به خدمات را تعطیل. برخی از کارکنان گذاشته دیگران شده اند furloughed.

از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان مردم از دست دادن ندارد مسکن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به شکستن رکورد بیکاری براده منجمد فعالیت های اقتصادی و بسته شدن کسب و کارهای کوچک.

Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد که این کشور بزرگترین بانک مکث خواهد پرداخت وام مسکن برای برخی از زمان برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 معنی پرداخت خواهد بود یش بر روی پایان.

بیشتر: در حال Coachella Valley شهرستانها تعقیب پناهگاه در محل نقض? رهبران می گویند که تمرکز بر آموزش و پرورش

بیشتر: coronavirus محرک بررسی نخواهد پوشش هزینه های مسکن برای بسیاری از ساکنان دره کوچلا

Newsom, Los Angeles, شهردار اریک Garcetti و Rear Admiral جان Gimbleton تور USNS Mercy hospital کشتی در بندر لس آنجلس در روز جمعه.

این USNS Mercy 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی مستقر شد به کالیفرنیا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه اضافی تخت بیمارستان به عنوان دولت تلاش می کند به گسترش ظرفیت خود را برای دیدار با نیاز پیش بینی شده.

FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: رحمت که وارد بندر جمعه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به فشار از بیمارستان کالیفرنیا و نه به درمان COVID-19 بيمار.

“ما در حال انتظار برای بحران به آمار” Newsom گفت.

Newsom گفت: دولت در حال انجام است “همه چیز مثل انسان ممکن است” برای آماده شدن برای آنچه که آنها پیش بینی خواهد داشت یک نیاز برای 50,000 تخت اضافی در هفته های آینده.

Newsom اضافه شده که 88,400 coronavirus آزمون تکمیل شده است اما ایالت که مردم شده اند در انتظار بین شش و هشت روز برای نتایج. فرماندار کالیفرنیا گفت: باید کار به کوتاه شدن است که جدول زمانی.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

آفتاب صحرا خبرنگار کریس دامین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>