Newsom: کالیفرنیا مدارس به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشایی گوگل برای ارائه اینترنت رایگان به دولت

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت در مدارس هستند و نه انتظار برای بازگشایی این سال تحصیلی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما “کلاس ها” و مدارس باید افزایش زمان کلاس از خانه, او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه.

Newsom اعلام آمد و به عنوان مقامات دولتی معرفی مدل های طرح دولت را بیش از آن افزایش ظرفیت با 50000 تخت بیمارستان مورد نیاز است — در اطراف اواسط ماه مه اگر ساکنان کالیفرنیا همچنان به رعایت stay-at-home سفارشات.

“با این مدل سازی با ماهیت پویا از مدل های که ما شده ایم با استفاده از در حال حاضر, بسیاری از, هفته, به نظر می رسد من فکر می کنم بدیهی است که ما باید آماده نیست را به فرزندان ما به مدرسه تنظیم” Newsom گفت.

این آمد به دولت به عنوان سرپرست آموزش عمومی با صدور نامه ای به منطقه superintendents روز سه شنبه گفت: به نظر می رسد دانش آموزان خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه قبل از پایان سال تحصیلی.

“ما شده است در ارتباط با superintendents در سراسر کشور خواسته همه ما superintendents در مدارس ما به اقدام به عنوان اگر ما تنها می تواند به آموزش بچه های ما از طریق آموزش از راه دور باقی مانده از سال تحصیلی گفت:” دولت سرپرست تونی Thurmond در طول روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “کاملا رک و پوست کنده هیچ یک از ما نمی داند که آن را به اندازه کافی امن برای دانش آموزان ما به بازگشت به دانشگاه.”

Thurmond گفت: این طرح به تمرکز بر آموزش از راه دور انجام شد “از فراوانی از احتیاط.”

Newsom هم خبر مربوط به توافق بین معلمان طبقه بندی کارکنان مدرسه تخته superintendents و اصول. این توافق شامل یک چارچوب برای کارفرمایان و کارکنان از جمله در جهت اجرای آموزش از راه دور آموزش و پرورش ویژه و وعده های غذایی.

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents رای دادند و یکشنبه به حالت تعلیق با استفاده از شنبه نمرات و نمره مورد نیاز برای A-G دوره های تکمیل شده در سال 2020 سال تحصیلی برای تمام دانش آموزانی که اعمال می شود.

علاوه بر این Newsom اعلام همکاری با گوگل را به 100000 امتیاز بالا و کیفیت دسترسی به اینترنت در سراسر کشور با حداقل سه ماه دسترسی رایگان و اهدای هزاران نفر از Chromebooks به مدارس حرکت به آموزش از راه دور برای آینده قابل پیش بینی.

دولت فدرال را امضا کرد چشم پوشی برای ارائه دسترسی بیشتر به گرفتن و رفتن برای ناهار کالیفرنیا دانش آموزان, او گفت:.

Newsom گفت که امضای یک فرمان اجرایی در روز بعد و یا با بیشتر منطقه ای و راهنمایی در مهد کودک, به خصوص برای کارگران ضروری و اولین پاسخ دهندگان.

فرماندار همچنین هشدار داد که در صورت پوشش هستند موثر جایگزین برای فیزیکی فاصله به دنبال ایالت coronavirus اقامت در خانه سفارش است که در اثر یک روز پس از Riverside County مقامات کارگردانی ساکنان به سایش پوشش صورت در هر زمان آنها خانه های خود را ترک.

Newsom گفت bandanas پارچه ماسک یا گردن گتر — همه توصیه شده توسط Riverside County مقامات بهداشت در روز سه شنبه — باید در نظر گرفته شود “افزودنی” اقدامات و پزشکی-درجه ماسک صورت باید محفوظ است برای کسانی که مراقبت از بیمار.

“(پوشش صورت) به یک تماس برای دریافت مردمی برای پیدا کردن N-95 ماسک یا ماسک های جراحی و کشیدن آنها را به دور و یا رقابت در برابر ما اولین پاسخ ما کارکنان خط مقدم در بیمارستان ما سیستم و یا به طور گسترده در مراقبت از ما تحویل سیستم” Newsom گفت.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: Coronavirus: گذاشته کارگران تبدیل به ضروری شغل به پرداخت صورتحساب

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا با حدود 39.6 میلیون نفر برای اولین بار به مسئله ایالت stay-at-home سفارشات.

خواسته در سی ان ان روز چهارشنبه بعد از ظهر اگر او تا به حال مشاوره برای فرمانداران که تا به حال گرفته نشده و چنین اقدامات Newsom گفت: پیام این بود: “آنچه از شما انتظار دارند؟” “چه شواهد بیشتری نیاز دارید ؟ اگر شما فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد به شما وجود دارد اثبات بسیاری از نقاط در سراسر این کشور — که برای ماده, اطراف, بقیه جهان است. همین حالا رویای پشیمان. تکیه به لحظه. مسئولیت و پاسخگویی آن است.”

فرماندار گفت: وجود 774 نفر در واحد مراقبت های ویژه تخت از صبح روز چهارشنبه — یک 16.4 درصد افزایش از روز قبل. او تاکید کرد که تعداد نزدیک به چهار برابر بیشتر از آنچه در آن بود شش روز پیش.

Newsom گفت: وجود 1,885 مردم در بیمارستان بستری — یک سه برابر که در آن دولت بود در شش روز پیش.

وی افزود: 34,000 نفر امضا کرده بود برای پیوستن به جدید کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه. این هفته دولت راه اندازی شد healthcorps.ca.gov استخدام دانشجویان پزشکی دانشجویان پرستاری و پزشکان بازنشسته به انجام برسانند نیروی انسانی نیاز دارد.

دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی گفت: اگر دولت تا به حال ساخته شده بدون مداخلات کالیفرنیا را که مورد نیاز حدود 700000 تخت بیمارستان در انتظار اوج بحران.

“من می خواهم به شما یادآوری است که در جهت حفظ این خط (نشان دادن پیش بینی های فعلی) و ماندن به آن نیاز داریم تا با ارائه این تلاش ها در, فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>