Newsom: کالیفرنیا به اعطای دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه مواد غذایی کارگران بخش

مایدزرت | No comments

مواد غذایی کارگران بخش — از کشاورزان به رانندگان تحویل خواهد شد در حال حاضر اعطا می شود حداقل دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی Gov. گاوین Newsom گفت: در طول روزانه خود را در جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

“افرادی که رشد ما, غذا, افرادی که انتخاب غذایی ما که بسته ما مواد غذایی و تحویل غذا, آشپز, در خدمت و فروش مواد غذایی ما” Newsom گفت: داده خواهد شد تکمیلی پرداخت اگر آنها قرارداد COVID-19 یا اگر قرنطینه سفارشات مهار آنها را از رفتن به محل کار. این حرکت او گفت: اطمینان خواهد داد این کارگران پشتیبانی و دولت عرضه مواد غذایی و زنجیره ای امن باقی می ماند.

فرماندار اذعان چقدر سخت-آمار بخش بوده است و در طول همه گیر و دفاع و پشتیبانی کارگران که همچنان به خدمت به جوامع خود اغلب با قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری.

“شما نمی یکبار مصرف,” او گفت:. “شما ضروری هستند و شما ارزش دارد. من می خواهم به گسترش درک عمیق به شما.”

منظور اجرایی نیز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود کارگران را در خانه بمانند زمانی که آنها بیمار هستند و نمی توان مجبور به تصمیم دشوار و خطرناک تصمیم رفتن به محل کار و یا صرف نظر کردن پرداخت.

“این است که در همه ما علاقه است که ما اولویت بندی منافع این کارگران ضروری است,” او اضافه شده است.

Newsom همچنین اعلام کرد که هر چند کالیفرنیا coronavirus منحنی شروع به صاف, چهارشنبه مشخص دولت کشنده ترین روز پس از بحران آغاز شد — 69 نفر گذشت 24 ساعت. روزانه مرگ و میر ضرب و شتم یک رکورد مجموع از روز قبل از زمانی که 63 نفر جان خود را از دست.

“هشت صد و نود و روح از دست رفته اند از زمان شروع این بیماری همه گیر” Newsom گفت. “ما نه از جنگل.”

Ag وزیر: به ما عرضه مواد غذایی قوی و امن

تعداد افراد دریافت مراقبتهای اما آهسته ادامه داد. همانطور که از چهارشنبه شب وجود دارد 1,191 مردم در بخش های مراقبت ويژه در کالیفرنیا و 3,131 بستری — 0.9 ٪ کاهش از روز قبل. “این خبر خوبی است اما من با احتیاط هر کس که یک روز را نقطه داده نمی تواند روند” Newsom گفت و توضیح داد که او می خواهد برای دیدن اعداد در ادامه به رها کردن قبل از او خواهد شد و براساس مصوبه دولت stay-در-خانه سفارش.

فرماندار مشترک که او در هماهنگی با دولت فدرال در آن تصمیم گیری شد و در بحث و گفتگو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از این جلسه آغاز شد.

Newsom گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر جزوات به هر دولتی که جزئیات دستورالعمل های مرحله به مرحله بازگشایی — اما فرماندار کالیفرنیا نشده است قادر به نقد و بررسی آن است.

Newsom اضافه شده بود که او با تشویق تهمت تماس برای تست بیشتر.

“دولت فدرال انجام خواهد شد خیلی بیشتر هنوز در آن فضای” Newsom گفت. “ما در حال اتصال خودمان را به فدرال تلاش اما ما را تشویق به شنیدن بیشتر در حال انجام است.”

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>