Newsom کمک های مالی بخشش به 26 زندانیان از جمله 3 از Inland Empire

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعطا بخشش به 26 نفر در روز جمعه صدور 21 commutations و پنج عفو از جمله به افراد محکوم به قتل و جنایت مرتبط.

دفتر والی گفت: در آزادی مطبوعات که عفو اعطا شده بود تحت نظر گرفتن قبل از coronavirus همه گیر اما که او نیز در زمان سلامت عمومی به در نظر گرفتن هنگام صدور عفو و commutations.

“علاوه بر امنیت عمومی و عدالت عواملی که فرماندار به طور معمول در نظر هنگام بخشش موارد او همچنین از نظر سلامت عمومی تاثیر هر گرانت به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از اهل بیت را فردی وضعیت سلامت و تناسب خود را پس از انتشار طرح” Newsom شدهاند.

از 26 بخشش, کمک های مالی سه رفت به زندانیان از Inland Empire.

رادنی McNeal. پس از زندانی برای 22 سال در اتهام قتل, سان برناردینو شهرستان رادنی McNeal دریافت تخفیف. در سال 1998 او به اتهام ضرب چاقو همسر باردار خود و دریافت دو 15-سال-به-زندگی جملات. McNeal رد اتهامات و تا به حال در مورد او گرفته شده توسط California پروژه بی گناهی. این سازمان معتقد است که DNA و خون ترشح آیا شواهد قطعی نشان می دهد McNeal را مجرمیت.

Fanon Figgers. یک San Bernardino County Superior Court محکوم Fanon Figgers به کل زندان از 210 سال به زندگی در سال 1998 برای سرقت از یک مک دونالد در زور اسلحه. هیچ کس مجروح و یا کشته شده در این حادثه بود اما Figgers’ سوم اعتصاب و او موفق به دریافت حکم پیشرفت برای داشتن یک تفنگ. Fannon بود زندانی برای تقریبا 24 سال است. Newsom تبدیل حکم او با استناد به خود را “صادقانه و تعهد به احیا و بهبود است.”

اد ناکس. اد ناکس بود تنها Riverside County فرد به یک جمله تبدیل. در سال 2007 او محکوم به 32 سال به زندگی برای اقدام به قتل پس از تیراندازی و مجروح شدن یک مرد بود که burglarizing آپارتمان خود را.

هشت نفر از بخشش کمک هزینه رفت و به افراد محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط. پس از 28 سال خدمت در زندان, Joann پارک دریافت تخفیف. در سال 1993 پارک شد به اتهام قتل درجه اول برای تنظیم یک آتش سوزی که منجر به مرگ سه فرزند خود را. کالیفرنیا پروژه بی گناهی او را گرفت تا مورد و استدلال پیشرفت در آتش علم به سوال نامیده می شود این آتش سوزی شارژ.

رزماری دایر بود که محکوم به قتل و محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط برای تیراندازی و قتل شوهرش در سال 1988 نیز حکم او تبدیل. او شرکت در یک بچه گربه نجات برنامه در حالی که در زندان است. رامون رودریگز تا به حال یک زندگی-بدون-حکم آزادی مشروط تبدیل نیز هست. در سال 1999 او محکوم به قتل برای کشتن یک 15 ساله خود را شریک جرم او را استخدام برای کشتن.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>