Newsom: سال تحصیلی جدید شروع می تواند به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژوئیه با تغییرات

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را در اوایل ماه جولای هر چند وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد و تغییرات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

هیچ تصمیم گیری رسمی ساخته شده اند اما او اذعان شده اند وجود دارد “یادگیری زیان” به عنوان پدر و مادر به دنبال برای تدریس به کودکان خود را از خانه. اکثر مدارس و کلاس های درس بسته شده اند و از ماه مارس زمانی که Newsom صادر ایالت stay-at-home منظور سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. ولسوالی ها و خانواده ها تلاش برای انطباق به در خانه یادگیری است. شروع سال تحصیلی جدید در اوایل امر را برای برخی از زمان از دست رفته Newsom گفت.

اما مدارس ممکن است کاملا متفاوت از قبل. Newsom قبلا گفته مدارس ممکن است راه اندازی با شروع مبهوت بار به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان در مدرسه در یک زمان و ایجاد تغییرات در زنگ تفریح ناهار و دیگر عادی مدرسه گردهمایی که در قرعه کشی بزرگ گروه از دانش آموزان با هم.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>