بعدی SpaceX Starlink پرتاب از مرکز فضایی کندی به تاخیر افتاد

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX نمی خواهد راه اندازی یک موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی به عنوان برنامه ریزی شده در این هفته فشار دادن Space Coast بعدی ماموریت میله میله برای پرواز با 60 Starlink ماهواره به پایین به زمین مدار.

تیم هدف قرار گرفتند بعد از ظهر پنجشنبه برای پرتاب از پد 39A اما تا به حال به تاخیر ماموریت با توجه به دلایل نامشخص. SpaceX است و نه اعلام یک تاریخ جدید هر چند فشار است که انتظار می رود برای اجرای حداقل چند روز.

در هر صورت ماموریت پرتاب زمان باید سقوط در بعد از ظهر.

این علامت هفتم پرواز برای SpaceX را Starlink اینترنت صورت فلکی که افزایش اندازه شبکه به بیش از 400 در مدار زمین. این شرکت امیدوار به شروع ارائه خدمات به ایالات متحده مبتنی بر مشتریان گاهی اوقات در اواخر این سال است.

برای دسترسی به این شبکه کاربران نیاز به یک جعبه پیتزا به اندازه ترمینال بسیار در راه همان است که مشتریان امروز نیاز به یک مودم برای دسترسی به زمین های مبتنی بر اینترنت است.

اما خود شرکت نیاز جدی تر سخت افزار برای مدیریت این صورت فلکی به همین دلیل است که هفته گذشته آن را اعمال می شود برای اجازه برای شروع به ساخت یک ایستگاه زمینی در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. واقع در نزدیکی آن fairing پردازش تسهیلات 50-پا-با-50-پچ پا از زمین میزبان یک بشقاب ماهواره ای و دیگر تجهیزات با توجه به اسناد ثبت شده با سنت جانز آب رودخانه مدیریت منطقه است.

بیشتر در برنامه این محدوده انتظار می رود برای دیدن ادامه فعالیت با وجود coronavirus اثرات مربوط به:

• SpaceX با هدف قرار دادن ممکن است برای دیگری Starlink راه اندازی این زمان از کیپ کاناورال راه اندازی مجتمع 40. آن را نیز هدف شده در اواخر ماه های جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای اما فضا نیروی هفته گذشته گفت که ماموریت رانده شده به ماه ژوئن است.

• ایالات داد راه اندازی آزمایشی هدف اواخر مارس برای راه اندازی پنهان X-37B آژانس مدیریت فضای نیروی. اطلس V موشک را افزایش 29-پا فضاپیما از راه اندازی مجتمع 41.

• در نهایت ناسا و اسپیس ایکس هنوز به دنبال در نیمه دوم ممکن است به راه اندازی فضانوردان از فولاد خوزستان در اولین crewed پرواز از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. با توجه به همه گیر این ماموریت است که به شدت در معرض ابتلا به تاخیر می اندازد.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>