بعدی SpaceX Starlink راه اندازی مجموعه ای برای هفته آینده از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

با وجود ایالات متحده در فضا نیروی اخیرا به تعویق انداختن امنیت ملی راه اندازی GPS ماهواره ای با توجه به coronavirus نگرانی 45 فضایی بال پشتیبانی خواهد کرد آینده SpaceX Starlink راه اندازی در مه 16.

“ما اعتقاد داریم که ما می تواند همچنان به انجام این محدوده عملیات قادر به پشتیبانی از آنها را بدون هر گونه آسیب به پرسنل ما.” Brig. ژنرال داگ Schiess گفت: در تماس با خبرنگاران پنج شنبه بعد از ظهر.

فضا زور ارزیابی هر یک از راه اندازی بر اساس مورد به مورد. به دلیل این است که امنیت ملی ماموریت کمتر پرسنل نظامی مورد نیاز هستند.

“ما خود را ندارد ماهواره ای برای Starlink و به طوری که تا به SpaceX چگونه بسیاری از مردم آنها را در حالی که برای راه اندازی GPS وجود دارد خواهد بود در فضا نیروی مردم است که مورد نیاز خواهد بود که نیاز نیست برای Starlink راه اندازی” ژنرال Schiess گفت.

علاوه بر این SpaceX Falcon 9 rocket با استفاده از یک پرواز مستقل سیستم ایمنی است که نیاز به حداقل مقدار از پرسنل بر روی کنسول.

حدود 200 نفر هستند و نیاز به حمایت از راه اندازی از جمله آتش نشانان و نیروهای امنیتی و مهندسین عمران. صد از کسانی که در محدوده پرسنل که در داخل کنسول در طول راه اندازی کار در محله های نزدیک. ژنرال Schiess گفت: آنها در حال تمرین فیزیکی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت با توجه به دستورالعمل CDC.

“اگر ما احساس می کردم این بود که بیش از حد مخاطره آمیز انجام دهید پس از آن ما خواهد فشار” ژنرال Schiess اضافه شده است.

ژنرال Schiess نیز ساخته شده است که اگر آنها را متوقف حمایت از راه اندازی در دسترس نباشد وجود دارد خواهد بود یک انبار در برنامه است که می تواند بر امنیت ملی ماموریت بعد.

بدون پرسنل که زندگی و یا کار در هر دو پاتریک پایگاه نیروی هوایی یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه آزمایش مثبت برای coronavirus. با توجه به ژنرال Schiess, کمتر از 100 نفر آزمایش شده است.

هفتم دسته ای از SpaceX Starlink ماهواره است رهبری برای کم مدار زمین روی یک موشک فالکون 9 از پد 39A در پایگاه فضایی کندی به فضا مرکز مارس 16. اگر موفق است که به تعداد کل Starlink ماهواره به 420.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>