NHL سیاتل نام جدید رئیس جمهور برای اهل سهامداران در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

در حالی که اخبار شده است نسبتا خاموش در ماه های اخیر به عنوان آن مربوط به پالم اسپرینگز ” آینده لیگ هاکی آمریکا حق رای سازمان را قابل توجه پرسنل حرکت می کند به تازگی با توجه به گزارش.

این گزارش روز سه شنبه SportsBusinessDaily.com که NHL سیاتل به نام نیک Forro رئیس جمهور از سهامداران تیم در پالم اسپرینگز. حرکت ساخته شده رسمی در ماه مارس است. Forro شده بود NHL سیاتل ارشد معاونت فروش و حفظ خواهد شد که به عنوان حرکت رو به جلو.

“قادر به کار با بچه ها … کسی که شروع جدید تیم مانند ما انجام می شود در پالم اسپرینگز و سپس راه اندازی آنها را با موفقیت فقط یک اجرای صفحه اصلی” Forro گفت: ورزش های کسب و کار سایت مورد کار با NHL سیاتل مدیر عامل مرگ Leiweke و بلوط مشخصات گروه مدیر عامل تیم Leiweke.

Forro گفت: او متمرکز شده است در کوتاه مدت در این تیم را “رفتن به بازار استراتژی” همراه با آن استخدام برنامه است.

پیشگامانه جدید پالم اسپرینگز عرصه میله میله به خانه AHL تیم در پاییز سال 2021 برنامه ریزی شده برای ماه فوریه بود اما به تعویق افتاد. شده است وجود دارد هیچ به روز رسانی در زمانی که این پروژه آغاز خواهد شد. نه سیاتل تیم NHL و نه پالم اسپرینگز سهامداران اعلام کرده است آنچه در آن تیم را طلسم نام خواهد بود.

همراه با نقش خود به عنوان VP فروش برای NHL سیاتل Forro بود VP فروش برای یک شرکت به نام بالا بردن ورزشی سرمایه گذاری. برخی از Forro به تجارب گذشته عبارتند از: موقعیت فروش با خورشید یانکی ها دلفین ها/Hard Rock ورزشگاه و میامی باز است.

بیشتر: سیاتل تیم NHL مدیر کل Ron فرانسیس بازديد پالم اسپرینگز در مورد حق رای دادن شروع از ابتدا

Shad قدرت ورزشی نویس در خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>