‘خوب را امتحان کنید و به عقب بر گردیم به حالت عادی’: Jackson کسب و کار خوش آمدید مشتریان در بازگشایی بعد

لدگر | No comments

جکسون صاحبان کسب و کار در روز شنبه بازگشت به آرایشگر و مغازه ها و سالن های ورزشی و رستوران های بسیاری برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

آنها با یک هیجان عمومی است که تحت سخت stay-at-home سفارشات برای همان مقدار از زمان محدود سفر خود را به کسب و کارهای ضروری مانند مواد غذایی و فروشگاه های بهبود خانه.

‘این است showtime’: آرایشگاه بازگشایی

جان هادسون یک اپراتور تجهیزات سنگین از براندون و تعقیب هادسون اولین کسانی بودند که مشتریان به یک قرار ملاقات در اوایل صبح روز شنبه در بزرگ اسکات, لباس خیاط و آرایشگر فروشگاه در کانتون جاده در جکسون.

دو منتظر نوبت خود را حتی قبل از آرایشگران راه می رفت به درب با facemasks ،

“آن بوده است مدت زمان طولانی و من قطعا نیاز به یک تر و تمیز. آن را نیز به خوبی به تلاش و بازگشت به حالت عادی” جان هادسون گفت.

داخل دو تا از دیرین کارکنان کسب و کار فقط به عنوان هیجان زده به استقبال کاربران با یک لبخند.

جکسون شهردار: اکثر کسب و کار اجازه خواهد داشت برای بازگشایی روز شنبه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

مالک استیو اسکات و مدیر فروشگاه دیوید گرینهیلل گفت: به طور کلی کسب و کار کاهش یافته است تا 80% در شش هفته. با وجود کاهش سرعت آنها کار کرده ام در این فروشگاه روزانه و تنظیم مدل کسب و کار خود را به انطباق با تغییر بار. دو را آغاز کرده اند که عکس گرفتن از تمام موجودی خود را برای ایجاد یک پایگاه داده آنلاین به پست آنلاین و رسانه های اجتماعی برای فروش کالا.

این اجازه داده اسکات بزرگ برای نگه داشتن برخی از درآمد در آینده است. هنوز هم برای یک کسب و کار است که در جکسون منطقه از سال 1987 اسکات و گرینهیلل هر دو گفتند که به امید دیدن یک بازگشت به حالت عادی. برای آنها عادی به معنی دیدن مشتریان در فرد است.

“ما یک فروشگاه محلی. ما در برخورد با مشتریان به صورت محلی. که بخش عظیمی از آنچه که ما انجام…این showtime امروز” اسکات گفت.

“من کمی از شکل’: ورزشگاه بازگشایی

ورزشگاه در جکسون بازگشایی در روز شنبه نیز به cooped ساکنان یک فرصت برای سوزاندن پوند است که قرار داده شده است و در کل فقط منفجر کردن بخار.

جاناتان Haywood گفت: او کار کرده است در قلبی در طول شیوع بیماری های در حال اجرا در Natchez Trace و در سایر نقاط. اما او گفت: خاموش کردن گرفته شده تلفات در حالت عادی خود تمرین عادات.

آن طراوت را به شما در هر زمان تناسب اندام در Jacksonian پلازا پس از یک هفته وقفه او گفت: پس از اتمام چندین مطبوعات نیمکت تکرار. ورزشگاه شده است تبدیل به بخشی از روال خود را طی چهار سال گذشته.

“من کمی از شکل. من فکر می کنم بسیاری از ما هستند. من فقط خوشحال واقعا قادر به عقب بر گردیم به روال. آن را حدود یک هفته یا بیشتر به عقب بر گردیم جایی که من نیاز به. آن را فقط خوب بود دوباره بازگشت به حالت عادی است.”

کسب و کار کوچک مالی: نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن coronavirus کمک می سی سی پی برای کسب و کارهای کوچک

“من لذت بردن از نشستن بخشی’: رستوران انتقال به ناهار خوری

برخی از جکسون رستوران تصمیم به بازگشایی اتاق ناهارخوری خود را تحت تدابیر شدید اعمال شده توسط شهر. دیگران باید برنامه ای برای باز کردن و به زودی بسیاری از روز دوشنبه.

از مارس 18 رستوران در شهر مجبور شده اند به ناهار خوردن در سرویس —حدود دو ماه طول موارد فوق خود را سودآور ترین کسب و کار تجارت. بیشتر آنها موفق به سوئیچ به منظقه تحویل و درایو-از طریق خدمات در این دوره با برخی از بسته شدن به طور کامل.

قبل از همه گیر ضربه Picantes مکزیکی کوره در دولت خیابان دیدم جمعیت زیادی از کسب و کار در این نزدیکی هست برای ناهار و تمام راه را از طریق به شب روز بیشتر. رستوران بازگشایی آن اتاق ناهار خوری به روز شنبه.

رستوران هنوز تیک تاک: Jackson رستوران ها ارائه carryout تحویل میان شیوع کروناویروس

کارکنان ماسک عینک, اما کمی وجود دارد نیاز به اجتماعی فاصله. بسیاری از کاربران در یک ساعت زمان هنوز برداشت تا سفارشات خود را اگر چه چند مشتریان تضعیف در.

ونسا مارتینز و ارین لنوار تصمیم به رانندگی در اطراف جکسون و به دنبال هر کجا که جمعیت آن منجر شده است. آنها به دنبال چندین اتومبیل به رستوران پارکینگ.

این اولین بار است که این دو شده است به غذا خوردن در هفته.

“ما شده ایم در جدی قرنطینه” لنوار گفت.

“آن را به خوبی به بیرون دوباره. من در واقع لذت بردن از نشستن بخش ترین” گفت: مارتینز.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>