نیسان: کانتون کارخانه قصد دارد به تدریج’ از سرگیری تولید دوشنبه

لدگر | No comments

نیسان در کانتون خواهد از سرگیری تولید در روز دوشنبه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر تولید قطع خواهد شد.

صبح روز جمعه LLoryn عشق-کارتر سخنگوی نیسان از شمال امریکا گفت کانتون گیاه را “به تدریج” از سرگیری تولید شروع ژوئن 1. این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را “انجام مرحله به مرحله راه اندازی مجدد.”

“ما برنامه ریزی شده تولید ما راه اندازی مجدد با مراقبت داشته باشیم که تاثیر COVID-19 ادامه” Steve Marsh معاون ارشد رئیس جمهور و تولید مدیریت زنجیره تامین و خرید نیسان, North America, Inc. گفت: در یک نسخه.

“روند تدریجی خواهد بود. اولویت اول ما این است که برای اجرای کامل پروتکل بنابراین کارکنان اعتماد به نفس لازم است اقدامات احتیاطی گرفته شده است برای اطمینان از ایمنی خود را در محل کار.”

سه شنبه یک روز قبل از نیسان ساخته شده راه اندازی مجدد اعلام Nikkei Asian Review به چاپ مقاله است که نیسان “قصد دارد به ضایعات خط تولید” در کانتون گیاه “به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش 300 میلیارد ین ($2.79 میلیارد دلار) در هزینه های سالانه.”

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش سه شنبه Love-کارتر گفت که این گزارش “نظری می باشد.” جمعه عشق-کارتر گفت: جهانی مالی برای این شرکت شد پنجشنبه منتشر شد ولی با وجود اعلام هر گونه کاهش تولید.

“نیسان است که به دنبال تعدادی از فرصت های خود را برای بهینه سازی عملیات تولید را در ایالات متحده” عشق-کارتر گفت. “ما به ارائه به روز رسانی به عنوان در دسترس است.”

نیسان به طور موقت به حالت تعلیق خودرو تولید آن در ایالات متحده امکانات تولید در مارس 20. نیسان کانتون خودرو مونتاژ کارخانه تولید آلتیما مورانو, مرزی, تیتان و TITAN XD و NV مسافری و باری وانت.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>