نیسان, تویوتا, ماشین, گیاهان در می سی سی پی مجموعه به طور موقت توقف تولید به دلیل coronavirus

لدگر | No comments

نیسان در روز چهارشنبه گفت: این امر توقف تولید در کانتون تسهیلات و دیگران در ایالات متحده آمریکا به مدت دو هفته با توجه به COVID-19 شیوع.

تولید قطع برق — مؤثر در مورد 5,250 کارکنان در کانتون — گذشته از 20 مارس تا آوریل 6.

“این شرکت با در نظر گرفتن این اقدام به افزایش مهار تلاش های که در آن ممکن است در اطراف COVID-19 coronavirus” سخنگوی Lloryn عشق-کارتر گفت. “در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 coronavirus در هر نیسان تسهیلات. مناطق تلقی کسب و کار ضروری را به کار گیرند با افزایش اقدامات ایمنی.”

عشق-کارتر گفت: کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت در زمان قطع برق.

نیسان اعلام شرح زیر است خبری که تویوتا نیز به طور موقت به حالت تعلیق تولید در آن چشمه آبی گیاه و دیگران در سراسر شمال امریکا بعدی دوشنبه و سه شنبه.

مرتبط با: می سی سی پی دستور شهردار تمام میله به نزدیک; رستوران به حرکت به را-تنها

مرتبط با: UMMC مقامات: پرستار در میان coronavirus موارد است. ‘موج جزر و مدی از بیماران مورد به ما ضربه’

این شرکت گفت: این برنامه ریزی برای انجام کامل شستشو در طول قطع برق و کارمندان اجازه می دهد برای تنظیم خانواده, برنامه های مربوط به کوروناویروس. حدود 2000 کار در تویوتا می سی سی پی تسهیلات و آنها را ادامه خواهد داد به پرداخت با توجه به مجله روزانه.

خبر می آید به عنوان بسیاری از دیگر شرکت های خودرو از جمله دیترویت سه بزرگ — جنرال موتورز فورد و کرایسلر — به طور موقت بسته گیاهان در سراسر ایالات متحده و اروپا در پاسخ به این ویروس.

نیسان کارگران در کانتون حال ابراز نا امیدی در روزهای اخیر آنها هنوز هم خواسته بودن به کار در صورت گسترش ویروس با توجه به گزارش Payday در گزارش. کارگران گفت: خروجی آن را غیر ممکن بود برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله در حالی که مشغول به کار در خط مونتاژ.

“هنگامی که شما یک گیاه از 6000 نفر که در-و-از اینجا در یک دوره 24 ساعته آن می تواند گسترش بسیار سریع” یک کارمند, تراویس, پارک گفت: خروجی.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>