هیچ گلف و تنیس یا pickleball برای بیش از دو هفته پالم اسپرینگز شورای شهر رای

مایدزرت | No comments

وجود خواهد داشت هیچ گلف و تنیس یا pickleball برای دو هفته دیگر در پالم اسپرینگز به عنوان شورای شهر رای دادند و روز شنبه را که به تهیه گزارش سلامت و با تدبیر و برنامه ریزی در مورد نحوه اجتماعی فاصله خواهد اجرا شود اگر این ورزش را از سر گرفت.

این شورا همچنین تمدید محدودیت در برابر تنیس و pickleball در مراکز خصوصی و HOAs برای همین دو-هفته-قاب زمان.

شهردار جف Kors گفت: Agua Caliente Band of Cahuilla Indians قبیله ای رئیس جف Grubbe گفت: قبیله را بازگشایی هندی دره گلف رفت و آمد مکرر به گلف بازان در روز شنبه.

در آوریل 20, Riverside County مقامات خود تجدید نظر قبلی بهداشت عمومی که بسته های گلف. با توجه به تجدید نظر در دوره های گلف در این شهرستان در حال حاضر خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. که نظم را ندارد اثر در پالم اسپرینگز چرا که رهبران شهر صادر سفارش در مارس 24 که بسته دوره های آموزشی در اموال عمومی.

این شهر را در محل باقی می ماند به روز پنجشنبه جلسه شورای. شورای شنیده نظرات عمومی از اعضای عمومی هر دو در حمایت و در مخالفت با بازگشایی برخی از امکانات ورزشی از جمله زمین تنیس و زمین گلف.

شهردار Pro Tem کریستی Holstege سوال که آیا باز کردن گلف سازگار بود با دولت ادامه داد: به منظور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و مردم را به ماندن در خانه. این شهر وکیل توصیه می شود که این شهرستان را یک تفسیر دولت این جهت است که این شهر می تواند به طور مشابه اتخاذ کنند.

عضو شورای فضل النا جلب ابراز نگرانی در مورد پیام افتتاح زمین گلف و تنیس دادگاه ارسال خواهد به جامعه و به مردم خارج از جامعه است که در این شهرستان باز است و که آن را فقط بیش از حد به زودی به انجام این کار.

در پشتیبانی از باز کردن آنها عضو شورای لیزا میدلتون گفت که “ورزش واقعا مهم به مردم و آن را بخشی از سلامت خوب است.”

منچستر اضافه شده است که “گلف در حال رفتن به بازی در ماه های آینده در یک مد بسیار متفاوت” به عنوان گلف بازان باید به فکر اجتماعی فاصله و نباید رویکرد خانه های مردم زندگی می کنند که در مجاور به دوره. در نهایت منچستر توافق را دو ماه به تحقیق در این موضوع است.

این شهر مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی سینتیا آلوارادو-کرافورد گفت: اگر هفتم شورای اسلامی موافقت خود را با باز کردن امکانات وزارت او می تواند به ایجاد یک آنلاین و تلفن-بر اساس روش برای رزرو دادگاه و داشتن کارکنان در حال حاضر به تایید رزرو و اطمینان حاصل شود که دادگاه تاخت و تاز کردن.

“فقط به مردم چیزی برای انجام دادن بزرگ است” Kors گفت: با ابراز نگرانی از باز کردن امکانات “اما من هنوز هم پاره شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>