“نه عدالت بدون صلح’: تظاهرات و تجمع در مرکز شهر جکسون در برابر خشونت پلیس

لدگر | No comments

هزاران نفر از معترضان در برابر خشونت پلیس و به صورت برابر و عدالت در مرکز شهر جکسون بعد از ظهر شنبه در مقابل فرمانداری عمارت قبل از راهپیمایی به شهرستان جکسون هال و سپس Jackson Police Department.

در تمام نقاط این تجمع شعار “نه عدالت بدون صلح” بود و تکرار توسط جمعیت های گوناگون همه با پوشیدن ماسک صورت با وجود گرمای اما عرق به دلیل آن است.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط Black Lives Matter, می سی سی پی پس از موج اعتراضات و ناآرامی های جاروب کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند و مستعد به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را به زمین با زانو خود را در خرد کردن فلوید را گردن برای حداقل هشت دقیقه است.

“هنگامی که می سی سی پی تغییرات و امریکا و تغییرات. زمانی که امریکا تغییر, جهان تغییرات است. و ما در مورد به حرکت در تغییر” گفت: Calvert, سفید یک رویداد با همکاری سازمان یکی از چند که خطاب به جمعیت از یک تریبون در مقابل فرمانداری عمارت در کاپیتول خیابان.

معترضان در حال سوخت خشم بیش از بالا با مشخصات به کشتار غیر مسلح سیاه آمریکایی, یک لیست طولانی است که در ماه های اخیر که شامل فلوید Breonna تیلور 26 ساله اورژانس تکنسین بود که پلیس به عنوان آنها اعدام یک “تق” حکم جستجو و Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در حالی که آهسته دویدن با مردانی که او را تعقیب را در یک وانت.

“ما به شما ساخت با ما فراتر از این جنبش در راه پایدار” گفت: یکی دیگر از رویداد سازمان Jarrius Adams. “واقعا پرورش ما و سرمایه گذاری در ایالات متحده به عنوان جانشین آینده جمعی ما. ما امیدواریم که که شما می توانید نشان می دهد تا برای ما و فراتر از آن.”

به عنوان او صحبت کرد معترضان بسته بندی شده در به گوش اکثر برگزاری علائم.

“شما می توانید کمک به ایجاد جکسون می سی سی پی و یک قسمت از حقوق بشر نظير عدالت و عدالت اقتصادی” آدامز گفت: باعث تشویق از جمعیت است.

تیلور Turnage رئیس جمهور از می سی سی پی و جوانان, کالج, NAACP صحبت بعدی نما سوالات.

“آیا شما می آیند آنجا دوستان خود را در حال آمدن است ؟ آیا شما می آیند چون شما فکر می کنید این امر می تواند یک تجربه سرگرم کننده پرسید:” Turnage.

“یا شاید فقط شاید شما احساس وجود یک موضوع در حال انجام نه تنها در می سی سی پی اما بقیه کشور است که شما نیاز به چیزی در مورد هر وسیله لازم است. من می خواهم خانواده به فکر می کنم در مورد آن. فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما امروز در اینجا,” او گفت:.

“عدالت” کسی فریاد زد: از راه برگشت در میان جمعیت.

می سی سی پی تا به حال سهم خود را از موارد بحث برانگیز. در سال گذشته Jackson اداره پلیس آمد و تحت بررسی برای قتل جرج رابینسون و ماریو Clark غیر مسلح سیاه مردانی که جان بعد از جدا برخورد با افسران. شاهدان ادعا کرده بود ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد در رابینسون و کلارک.

روز جمعه تظاهرکنندگان در جکسون به نام برای عدالت در مورد کلمبوس مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر دره Boykin در 2015. می سی سی پی, دادستان کل لین Fitch به تازگی تصمیم به رها کردن پیگرد قانونی در برابر Boykin.

اعتراض عمومی: Jackson اعتراض محکوم AG تصمیم گیری در ریکی توپ مورد

چندین تظاهرات در دیگر نقاط کشور به خشونت تبدیل شد. پلیس با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر اشکال از زور علیه معترضان. غارتگران گرفته اند استفاده از ناآرامی های به غارت کردن و نابود کردن کسب و کار در مینیاپولیس لس آنجلس و شهرهای دیگر.

جکسون رئیس پلیس جیمز دیویس گفت: شورای شهر در روز سه شنبه افسران او تا به حال شده است در نظر گرفتن یک دست کردن رویکرد به معترضان. او گفت: ماموران باید riot gear اگر لازم است اما دستور داده شده است که به نگه داشتن تجهیزات خود را در اتومبیل های گشت برای جلوگیری از “تهدید آمیز” معترضان.

در روز شنبه وجود نداشت و آشکار حضور پلیس در تظاهرات مسالمت آمیز.

پشت تظاهرات مسالمت آمیز: جکسون رئیس پلیس به نقل از مانیتورینگ ‘دست کردن رویکرد’

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا انداخت حمایت خود را پشت پل و فلوید معترضان در یک پنج شنبه شب در بیانیه ای.

“من ایستاده در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و همه کسانی که درگیر شدن در نافرمانی مدنی علیه خشونت پلیس و سوء استفاده از جسم سیاه در سراسر کشور و در سراسر جهان” لومومبا گفت.

لومومبا و مایک Espy یک نامزد حزب دموکرات برای آمریکا بودند در میان تظاهرکنندگان روز شنبه. شهردار گفت: دولت در کنار هم قرار دادن یک شهروند به پلیس بررسی هیئت مدیره برای نظارت بر اداره پلیس و پیاده سازی مراحل برای اطمینان از برابر عدالت شبیه به دیگر شهرستانها.

در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت که او “منزجر و نگران” با تصویری از فلوید بازداشت. ریوز گفت: او از مردم حق اعتراض و تحسین مسالمت آمیز بودن این تظاهرات که در می سی سی پی است. او صحبت کردن در برابر “آنارشیست ها و آنتاگونیست از دیگر نقاط کشور است که به نظر می رسد متعهد به خشونت است.”

روز جمعه ریوز توییتی که Mississippi State Highway Patrol خواهد توزیع ماسک صورت به معترضان. یکی از سازمان دهندگان تظاهرات, Maisie قهوه ای, توییتی برگشت: “هی فرماندار با تشکر از شما اما هیچ با تشکر از شما. گشت بزرگراه نیازی به در حال حاضر. ما 1000+ اضافی ماسک ها و دستکش برای کسانی که به آنها نیاز دارید. ما حتی یک دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. ما هم این است.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Mississippians تجمع در سراسر کشور

پس از فلوید درگذشت در روز یادبود وجود داشته است اعتراضات و تظاهرات در شهرهای سراسر کشور از جمله جکسون, Biloxi, Hattiesburg استارکویل, Oxford, گلبرگ و کلمب و ویکسبرگ.

معترضان بسیج در بخش دیگر از می سی سی پی در روز شنبه نیز هست. هزاران نفر در راهپیمایی در استارکویل, حمل نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “می گویند نام او.”

‘در حال حرکت رو به جلو’: چگونه استارکویل, می سی سی پی امور خارجه پیوست و برای یک اعتراض مسالمت آمیز

ما در اینجا به دلیل نژاد پرستی است که در اینجا: Ole Miss ورزشکاران, مربیان, مارس برای وحدت

Ole Miss دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان آمد و با هم به صورت یک “وحدت راه رفتن” در آکسفورد در حمایت از وحدت نژادی.

مردم همچنین شرکت در یک وحدت مارس در پیتل شنبه که در آن وجود داشته است و روز از تظاهرات ساکنان خواستار استعفای شهردار هال مارکس که مشتعل طوفان نقد پس از او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی او “را نمی بینم چیزی غیر معقول” در مورد فلوید بازداشت و “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن.” مارکس از عذرخواهی کرد اما به استعفا خودداری کرده است.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>