‘هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید”: پینک مارتینی مذاکرات هجوم ژانرهای جلوتر از نخل کویر نشان می دهد

مایدزرت | No comments

برای چند نوع گروه مانند پینک مارتینی, ترکیب, کلاسیک, جاز و قدیمی موسیقی پاپ دارای مزایا و معایب است.

“مزایای استفاده کامل هستند و در کل آزادی بیان خود را که سرگرم کننده است. وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید” خواننده چین فوربس گفت: خورشید صحرا.

“من حدس می زنم این نقطه ضعف در تلاش است برای توصیف موسیقی ما به مردم و به توان در یک دسته بندی که صنعت موسیقی و جهان می خواهد به انجام همه چیز” فوربس ادامه داد.

“اما که می تواند دیده می شود نه به عنوان یک نقطه ضعف اگر شما نمی مراقبت در مورد کسانی که همه چیز.”

شیدا McWilliams: جست و خیز پیج کمی نوار دارای یک آشنا آشپز

سحر و جادو: Marvyn سحر و جادو تئاتر به ارمغان می آورد, راز, توهم به لا کوئینتا

Coachella 2020: این سرآشپزها پخت و پز جشنواره بیشتر استادانه درست شده وعده های غذایی

فوربس زندگی در شهر نیویورک مشغول به کار به عنوان یک بازیگر در آف-برادوی تولیدات نمایشی و موسیقی به عنوان یک هنرمند انفرادی زمانی که او یک تماس از قدیمی هاروارد همکلاسی پیانیست توماس Lauderdale به پیوستن به گروه خود را.

پس از فارغ التحصیلی Lauderdale رفت و به کار در سیاست و می خواستم به اجرا برای دفتر. او متوجه شده است که موسیقی زنده ویژه در جمع آوری اعانه سیاسی با حضور او بود “underwhelming, بدون زرق و برق با صدای بلند و سازمان ملل متحد همسایگی” با توجه به گروه بیوگرافی. بنابراین او شروع به پینک مارتینی در پرتلند سنگ., در سال 1994 و همچنین جمع آوری اعانه برای علل مانند حقوق مدنی مسکن مقرون به صرفه, و بیشتر.

فوربس به گروه پیوست و در سال 1995. آن را در حال حاضر شامل 12 نوازندگان.

خود را در سال 1997 اولین آلبوم “Sympathique” رفت و به فروش بیش از 1 میلیون نسخه در سراسر جهان. آنها با همکاری خواننده ژاپنی Saori یوکی در سال 2011 آلبوم “1969” و با فون Trapps در 2014 آلبوم “Dream a Little Dream.”

آنها انجام آهنگ ها در بسیاری از زبان های مختلف و بازی های مختلف سبک های موسیقی از سراسر جهان است. پینک مارتینی انجام شده با ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس ، بوستون میآید, the San Francisco Symphony کلیولند ارکستر و بیشتر. آنها همچنین انجام شده در مرکز کندی رویال آلبرت هال و سالن کارنگی.

فوربس صحبت به خورشید صحرا در مورد تور با یک باند بزرگ محبوبیت خود را در فرانسه امکان آلبوم جدید و آمدن به پالم اسپرینگز. بعد مصاحبه بود ویرایش شده برای طول و وضوح.

خورشید صحرا: با اندازه گروه چه می کند همه رسیدن به یک اجماع در تصمیم گیری خلاق?

چین فوربس: این نه یک دموکراسی است. ما همه زمین و همه ما باید ایده ها اما توماس (Lauderdale) که آغاز شده و گروه این مدیر خلاق بنابراین او تصمیم می گیرد.

پینک مارتینی, بازی های برگزار شده است هر نوع محل از باشگاه ها به سالن کارنگی. این گروه تا به حال بازی یک نوع از محل که در آن نشان می دهد نمی تواند بیش خوبی ؟

من احساس می کنم مانند گروه بسیار سازگار است. ما شروع به بازی در باشگاه های کوچک و سیاسی جمع آوری اعانه و انواع رستوران ها و فضاهای رویداد و پس از آن به بازی های بزرگ و سالن های کنسرت. آن می رود به خوبی در تمام آن مکان را, بنابراین من حدس می زنم. از شانس ما! (می خندد)

در حالی که به نظر می رسد ملی تن در سیاست و فرهنگ های جهان, و سایر فرم های موسیقی به ویژه آمریکای لاتین محبوب تر تبدیل شده اند در امریکا است. شما که درست باشد بین المللی موسیقی پینک مارتینی نقش?

من را ببینید که, و من احساس می کنم که مردم تشنه هستند برای آن است. آن را تقریبا مانند آنها نمی دانند چه آنها در حال از دست رفته گاهی اوقات زمانی که آنها می آیند به ما نشان می دهد و آنها احساس آنها گرفته ام یک سفر در سراسر جهان. این مهم است برای آنها را به درک تمام شعر چون ما بخوان در بسیاری از زبان های مختلف, اما آنها به این احساس شادی و زیبایی و جامعه است. این یک زندگی تصدیق کنسرت ما قرار داده است. من همیشه احساس می کردم که مردم می خواهم که زمانی که آنها می آیند به ما نشان می دهد اما آن را بیشتر سوپر در حال حاضر به دلیل آن را در تضاد ملی نقطه نظر. وجود دارد بسیاری از مردم که با آن موافق نیست و دیدگاه های ما در حال کامل گروه برای این افراد است.

شما بچه ها کار کرده اند و با بسیاری از هنرمندان خارجی از جمله فون Trapp family. چه آن را مانند به کار با آنها ؟

آنها خیلی جوان بودند که ما آنها را ملاقات کرد و در عین حال آنها انجام حرفه ای برای سال های بسیاری به عنوان چهار خواهر و برادر و نوه بزرگ از ماریا و Georg von Trapp. آن را سرگرم کننده برای کار با آنها را به خاطر آنها زیبا هستند, خوانندگان, زیبا مردم شد و آنها یک بخشی از خانواده ما است. آنها را به این هماهنگی کامل به همه چیز آنها را انجام دهد. من همیشه می گویم تنها اگر شما به اشتراک گذاشتن یک رحم می تواند شما هماهنگ است که هست. آن را تقریبا مانند آنها یک صدا.

شده است وجود ندارد جدید پینک مارتینی آلبوم پس از سال 2016. وجود دارد یکی در کار می کند ؟

توماس در حال کار بر روی یک همکاری با یکی از هنرمندان مورد علاقه خود را از ایران پس او را انجام می دهند که در حال حاضر. من و او کار کرده اند در نوشتن آهنگ های جدید ممکن است ما آزادی به عنوان تک. من نمی دانم اگر برای رفتن به یک رکورد دیگر برای مدتی. آن را سخت به جا است که در همه ما و تور و تمام پروژه های او به رفتن در حال حاضر. در آن طول می کشد سال ها و سال ها. وجود خواهد داشت یکی در نهایت.

چگونه می توانم شما سالم ماندن در جاده ها ؟

همه رفته بودند و مجنون در یک نقطه, اما آن است که همیشه یک فرد مختلف در زمان های مختلف. من شخصا سالم ماندن با تمرکز بر روی تمام چیزهایی که من در مورد پینک مارتینی ماندن ممنون از آنجا که آن را مانند یک کار بزرگ نوشیدن تن از چای سبز و dabbling در مراقبه است. من هم ضبط موسیقی در اتاق هتل من بر روی لپ تاپ من.

آنچه که در کشور مورد علاقه خود را به بازی ؟

من به کسی توهین در این یکی. مورد علاقه من است که احتمالا در پاریس به عنوان یک شهر است. به عنوان یک کشور فرانسه بود که ما برای اولین بار از بزرگ مخاطبان است. ما شروع به در فرانسه است. همیشه فوق العاده برای رفتن وجود دارد و ما بسیاری از طرفداران عاشقانه. من دوست دارم برای رفتن به ایتالیا بیشتر است, اما ما هرگز به نظر می رسد برای رفتن وجود دارد زمانی که من در تور است که فوق العاده غمگین از آنجا که من صحبت می کنند کمی در ایتالیایی. پس از ایتالیا و فرانسه خواهد بود مورد علاقه های شما.

چگونه محبوب پینک مارتینی در فرانسه ؟

این شگفت انگیز است چرا که ما در امریکا و هنگامی که ما اولین رکورد (“Sympathique”) بیرون آمد آن را به یک ترکیب کامل از همه چیز به خاطر توماس قرار دادن برج ایفل در ضبط پوشش و (این آهنگ تیتراژ) محبوب شد در فرانسه و از آن استفاده تجاری. همه در این کشور می دانستند آهنگ و نمی دانستم که این گروه بود. آن را در زمان زمان طولانی برای آنها را به کشف کردن که این گروه بود که از آهنگ. در این روز اگر شما بخواهید یک فرد فرانسوی “آیا شما می دانید این آهنگ ؟” همه می دانند آن است که باور نکردنی به من چون من بزرگ مادر بزرگ شد و پدر من بسیار به میراث فرانسوی. او 21 سال پیش, اما او می تواند بسیار هیجان زده به می دانم که هر کس در فرانسه عاشق ما آهنگ.

آنچه در آن است در مورد پالم اسپرینگز که شما لذت بردن از ؟

آن را زیبا و دلپذیر و آرامش بخش برای ما وجود دارد و آن را به خوبی به بسیاری از روز در یک ردیف به باز کردن از پیچ و باید با یکدیگر با استخر آویزان کردن و رفتن فهرست خرید. من همیشه رفتن به فروشگاه در پالم اسپرینگز که من خیلی دوست دارم به نام Frippery. من همیشه پیدا کردن چیزی بزرگ وجود دارد و آن را مانند یک بازی سرگرم کننده شهر است. ما آن را خیلی دوست دارم و از آن می رود با ما پرنیان. تمام, قدیمی, حساسیت و مدرن لمس در همه جا.

اگر شما بروید

چه: پینک مارتینی

که در آن: مک کالوم تئاتر 73-000 فرد Waring دکتر, نخل کویر

وقتی که: 4-8 مارس

چقدر: $58 $98

اطلاعات: (760) 340-2787

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>