هیچ پارگی کیسه آب. هیچ فارغ التحصیلی. پدر و مادر هدیه نشانه ها به نخل کویر بالا سالمندان به روح بلند

مایدزرت | No comments

کلاس 2020 از دانش آموزان دبیرستان در سراسر کشور و کشور در حال گذراندن ماه های آخر ارشد خود را سال محدود به خانه در میان coronavirus همه گیر قادر به حضور در نقطه عطف حوادث مانند پارگی کیسه آب و به احتمال زیاد نمی خواهد یک مراسم فارغ التحصیلی.

برای کمک به بلند کردن روح خود را به نخل کویر, انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فارغ التحصیلی کمیته طراحی و خریداری چمن نشانه هایی که با مدیر و معاون اصول در حال تحویل به خانه های خود.

نشانه های طراحی شده بودند توسط یکی از اعضای کمیته ایزابل Castillo در مدرسه رنگ قرمز و طلا. نشانه هایی دارند دبیرستان لوگو در بالا و “کلاس 2020 ارشد” چاپ شده با حروف بزرگ و با #PDallinthistogether در پایین.

در پشت بیشتر پیام: “ما در حال افتخار می کنم!” “#StaySeniorStrong” از پدر و مادر و معلم و سازمان 2020 مربوط به بدن دانش آموز افسران بود.

“همه شده است احساس بد برای سالمندان در این سال به خاطر آنها از دست رفته زیادی” کمیته co-صندلی پریسیلا Kubas گفت.

“ما می دانیم که مردم تجربه بدتر” Kubas گفت: اما این کمیته می خواستم برای انجام کاری به بلند کردن ارواح از سالمندان است.

آنها به جستجو در اینترنت برای ایده و دیدم مدرسه دیگری انجام داده بود که نشانه.

“ما فکر کردیم این چیزی است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر” Kubas گفت.

نشانه ها پرداخت شد با فارغ التحصیلی کمیته بودجه, او گفت:.

همه 447 اعضای ارشد کلاس را ثبت نام تحویل داده اما صبر کلید است که آن را برخی از زمان برای رسیدن به همه.

با توجه به نگرانی های حریم خصوصی و حفاظت از دانش آموز, آدرس تنها مدیر مدرسه دنیس Zink و دستیار اصول چارلز Mazet و Juli کررل می تواند در ارائه نشانه ها.

آنها گفتند که در حال پیوستن به تمام coronavirus مربوط به دولت های محلی و بهداشت مقرر از جمله نگه داشتن شخصی در فاصله حداقل 6 پا و پوشیدن ماسک Zink گفت.

کانر Sweeney, 18, دریافت خود را در روز چهارشنبه بعد از ظهر تحویل داده شده توسط Zink و همسرش.

“این قطعا سخت است در سالمندان” Sweeney گفت: چون آنها از دست رفته در حوادث و جشن آنها باید به جلو نگاه به پس از مدرسه ابتدایی.

“اما ما در حال ساخت آن و من واقعا تشویق کارکنان برای قرار دادن در همه کار به صورت آنلاین تحصیل و کمک به ما در حفظ و آموزش و پرورش ما می رویم” گفت: Sweeney خواهد شد که حضور در دانشگاه اموری در آتلانتا و جورجیا در پاییز.

مدارس سراسر Coachella Valley بسته مارس 13 با انتظار آنها خواهد بازگشایی پس از مارس 30. اما به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به صعود در شهرستان ریورساید و دولت کلاس های درس شدند و دستور بسته شدن برای بقیه سال تحصیلی.

Zink و تیم او فقط شروع به ساخت و تحویل این هفته انجام به عنوان بسیاری که ممکن است در هر روز.

تحویل انجام می شود معمولا در بعد از ظهر آمیخته با کار مدرسه.

“تا کنون بچه ها هیجان زده” Kubas گفت. “پدر و مادر هیجان زده به عنوان به خوبی.”

دختر لوسی است که در میان کلاس از سال 2020 با برنامه ای برای حضور در دانشگاه کلرادو بولدر در پاییز. به طور کلی دانش آموزان در حال تنظیم به محدودیت Kubas گفت.

“آنها می دانند این است که کاملا خارج از کنترل ما,” او گفت:.

رسانه های اجتماعی, زوم, Instagram همه آنها کمک کند ماندن متصل با یکدیگر است. سالمندان نیز مشغول مطالعه تحصیلی آزمون قرار دادن او گفت:.

“من فکر می کنم پس از این تاریخ برای مدل رول در اطراف و فارغ التحصیلی که زمانی که آن را واقعا آمار آنها” Kubas گفت.

کمیته مدرسه و منطقه در حال تمام وزن گزینه ها برای یک مراسم فارغ التحصیلی و یا برخی از نوع از جشن در هنگام coronavirus مربوط به اقامت در خانه خود و فاصله گرفتن حکم برداشته شده است.

La Quinta, Indio و سایه تپه مدارس در حال کار بر روی ایجاد شبیه علامت برنامه های خود را برای سالمندان, بیابان, شن و ماسه متحد سخنگوی مریم پری گفت.

نخل کویر و سایه تپه جمعه گذشته روشن خود را در زمینه فوتبال در 20:20 – نظامی زمان 8:20 p. m. – و Indio بالا قصد دارد به عضویت در این هفته است.

مجازی “شب چراغ” است که یک راه به افتخار دانشجویان و استادان و کارکنان و جامعه و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها از دست رفته و فکر است. آن است که “نه یک دعوت به یک رویداد زنده” نخل صحرا مقامات می گویند در Facebook.

“امشب ما روشن خواهد شد تا ما چراغ های ورزشگاه به عنوان نمادی از امید و اطمینان را به ما دانش آموزان و معلمان و جامعه و همه کسانی که نیاز به حمایت در طول این زمان,” سایه تپه مقامات ارسال شده در مدرسه در Facebook صفحه.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>