نه اینقدر تند و سریع, عید پاک اسم حیوان دست اموز! عید پاک را جشن گرفتند در راه های مختلف در سراسر جهان

فلوریدا تودی | No comments

معمولا در صبح روز عید پاک آمریکایی کودکان را به خوردن jellybeans و شکار آب نبات پر از تخم مرغ مخفی عید پاک اسم حیوان دست اموز. عید پاک تعطیلات مهم در تقویم مسیحی است اما بسیاری از سنت های اطراف آن روز هیچ ربطی به دین است.

چگونه bunnies و تخم مرغ تبدیل به های مرتبط با عید پاک ؟ آن را به احتمال زیاد در مورد دلیل هر دو نمادهای باستانی از زندگی جدید است. برای هزاران سال بهار شده است یک بار برای جشن تولد دوباره پس از این اتصال در زمان نگه دارید و گنجانیده شده بود به ما فرهنگی داستان.

در ایالات متحده ما نمی توانیم تصور عید بدون حیوان دست اموز عید پاک, اما نه همه جشن همان راه است. فرهنگ ها در سراسر جهان به طور گسترده شیوه های متنوع رعایت عید پاک که بسیاری از آنها برگرفته از فولکلور محلی. در اینجا چند.

تخم مرغ نگه سرنوشت جهان

در اوکراین pysanky (عید پاک تخم مرغ ها) تزئین شده با استفاده از استادانه درست شده از موم-مقاومت در برابر روش های مشابه برای طراحی روی پارچه. طرح های کشیده شده روی پوست تخم مرغ در ذوب موم زنبور عسل و تخم مرغ آغشته به پیشرفت رنگارنگ رنگ قبل از موم است که در نهایت ذوب شده و محو دور آشکار رنگ های درخشان. افسانه نگه می دارد که شیطان در قالب یک زنجیر هیولا را از طریق جهان مگر اینکه بسیاری از pysanky تزئین شده و به اشتراک گذاشته. در یک سال و زمانی که بسیاری از تخم مرغ ساخته می شوند هیولا زنجیر سفت و بد است که در خلیج برگزار شد. سفارشی قدمت آن به زمان بت پرست.

سوزی فلمینگ لئونارد: عید پاک نمی شود اما من هنوز برنامه ریزی برای فصل جدید لباس

به ویژه می خواهم برای شام یکشنبه؟: این فضا ساحل رستوران takeout عید پاک غذا

آب و شاخه

در اسلواکی مردان سفر از طریق ایجاد در دوشنبه عید پاک پرتاب آب سرد در زنان جوان و پس از آن بسیار عظیم آنها را با شاخه های بید. سنت می گوید: زنان باید پاداش مردان با هدیه, تزئین تخم مرغ, شکلات, پول و یا نوشیدنی است. این جنسیتی سفارشی می آید از بقایای باستانی اعتقاد به این که آب و شاخه های بید را وقف زنان با جوانی و زیبایی و باروری برای سال آینده.

التماس جادوگران

در سوئد, کودکان و لباس به عنوان påskkärringar (عید پاک hags) و رفتن درب به درب التماس برای رفتار است. در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند ما ایده هالووین سفارشی است که ریشه در یک فصل تیره از سوئد ، در قرن 17 هنگامی که جادوگر شکار شدند شایع صدها نفر از زنان سوزانده شد به اتهام شرکت در جشن در روز پنج شنبه مقدس. امروز کودکان لباس قرمز-خرما جادوگران به گسترش عید پاک تشویق و جمع آوری آب نبات قبل به عنوان داستان نشان می دهد, در پرواز کردن بر جارو کنند.

پرواز زنگ

Cloches volantes (پرواز زنگ) هستند بخشی جدایی ناپذیر از عید پاک. زنگ کلیسا در فرانسه, سقوط, سکوت در پنج شنبه مقدس در یادبود مرگ عیسی. افسانه می گوید که زنگ پرواز به رم به برکت پاپ در واتیکان. آنها به طور معجزه آسایی بازگشت به steeples های خود را در صبح روز عید پاک, زنگ joyously و آوردن شکلات و تخم مرغ تزئین شده برای کودکان برای پیدا کردن خود را در باغ.

روشن بادبادک

در برمودا, رنگارنگ, بادبادک ها راه اندازی شد در روز جمعه. با توجه به محلی داستان سنت زمانی آغاز شد که یک معلم مدرسه یکشنبه به حال مشکل توضیح معراج مسیح به آسمان به خود دانش آموزان و با استفاده از یک بادبادک به نشان دادن ایده. در طول زمان سفارشی به رشد شامل سالانه بادبادک جشنواره با اهدا جوایز در دسته بندی های مختلف. بسیاری از بادبادک ها دست باف شش ضلعی یا هشت ضلعی در شکل و برخی از آنها آنقدر بزرگ آنها نیاز به چند نفر برای راه اندازی آنها.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>