نه ‘Tiger King’: عالی-cat غیر انتفاعی نزدیک بروارد دعوا انگ آمار Netflix سری

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان راحت “عکس بچه” Ralf ببر مطرح شد و در اسارت به عنوان عجیب و غریب, جاذبه های توریستی, بازیگران در شمال فلوریدا کنار جاده petting zoo.

اما Ralf — که نمی turn 4 تا 12 جولای — در حال حاضر 480 پوند حیوانات وحشی. از نوک تا دم او اقدامات حدود 10 فوت (6 فوت و 9 اینچ بدن به علاوه 2 پا, 8-inch دم) — “و او در راه خود را به گرفتن بسیار بزرگتر گفت:” کوین “سیمبا” Wiltz, مدیر عامل شرکت مرکزی فلوریدا حیوانات رزرو.

CFAR ترکیب روستایی خارج Holopaw ارائه می دهد نادر “برای همیشه به خانه” برای 19 گربه های بزرگ: 15 ببر دو شیر و دو پلنگ سیاه و سفید. کوچکتر ساکن دخترانه پیری افریقایی, گربه.

Netflix بکشد فراری آمار “Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون” گرفتار بینندگان با کتاب های کمیک-آماده شخصیت های, قتل اتهامات و غریبه-از داستانی درام در آن به ندرت دیده می شود دنیای بزرگ-گربه پرورش است.

اما Wiltz سریع به جدا CFAR از “ببر پادشاه است.” توله پرورش رخ نمی دهد در اینجا. و پیری جمعیت گربه کاهش یافته از 54 حیوانات در سال 2009 — Ralf جوانترین ساکن ،

“جوهر و ماهیت کار ما این است که منفی تحت تاثیر قرار توسط Netflix ویژه ای است که سموم فرصت برای سازمان مانند ما قرار داده است که خود را ساکن گربه ها برای اولین بار” CFAR مقامات نوشت در مارس جمع آوری کمک مالی درخواست از تورهای بودند به حالت تعلیق در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Ralf زندگی در داخل یک قطب-انبار حصار محوطه شامل یک چوبی دن و بتن آب وان و او لذت می برد جویدن توپ بولینگ و سیاهههای مربوط. او گام به جلو و عقب در هنگام Wiltz با نزدیک شدن گهگاه, مالش بزرگ خود را خزدار سر در برابر شمشیربازی به او خوش آمد می گوید.

“عکس توله در ایالت فلوریدا است که مجاز به تماس با مردم به یک وزن خاص (40 پوند). و سپس آنها می توانند نیست. در 90 روز است که توله از اندازه که در آن دیگر اجازه داده اند که تماس با” Wiltz گفت: ایستاده در خارج از Ralf محوطه.

“اما آنها می خواهند به زندگی می کنند برای 18 تا 20 سال است. تا جایی که آنها برای رفتن؟” Wiltz پرسید.

“او تا به حال بسیاری از تماس. او استفاده می شود به تماس با مردم است. اما در حال حاضر او است که معادل آن از نوع یک نوجوان که هنوز مشخص خود را کمی,” او گفت:.

“به طور همزمان او متوجه او است به معنای ظریف, شاهوار, بالا, درنده — و او هنوز هم ذهنی می گوید:” نگه دارید من. ابتدا من. عشق من, ” او گفت:.

“اگر من تا به حال به یک انسان قیاس من می خواهم او را مانند یک tween.”

حرکت از کاناورال نخلستان

CFAR اصلی گربه های بزرگ متعلق بودند Indialantic سابق باغ وحش ری Thunderhawk که به نمایش گذاشته ببر و توله در طول 1990s و 2000s در Space Coast دولت عادلانه Fellsmere قورباغه پا, جشنواره, Grant, جشنواره غذاهای دریایی و دیگر Brevard County حوادث.

اما در سال 2007 Thunderhawk انتخاب شد هیئت مدیره و محروم از اموال میان مدیریت shakeup به تازگی تجدید سازمان مرکزی فلوریدا حیوانات رزرو — و یک نبرد قانونی گرفت. Thunderhawk کاهش یافته برای این داستان.

در سال 2009 Brevard County کمیسیون دستور داد CFAR به نقل مکان از آن 1.8 هکتار حیاط خلوت ترکیب در یک کاناورال باغ محله مسکونی با استناد به منطقه بندی مسائل است. در آن زمان 54 عظیم گربه سانان گوشتخوار بودند yowling و با فرکانس پایین “chuffing” وجود دارد از جمله ببر سفید, خانمها بالغ, شیر و پلنگ.

سال مالی به دنبال. در سال 2014 CFAR جوهر 50 سال اجاره با آلن بروسارد محافظت به منظور توسعه یک ترکیب در 11 هکتار در نزدیکی سابق فلوریدا EcoSafaris برای همیشه در فلوریدا که متوقف آن اکوتوریسم عملیات سال گذشته است.

پس از 1.2 میلیون دلار پروژه ساخت و ساز CFAR حمل و نقل آن 25 بازمانده از گربه های بزرگ از کاناورال باغ جدید خود را Osceola County خانه در جولای 2017. این سازمان به مناسبت سومین سالگرد در اوسکلوا در اواخر این ماه با یک حک شده آجر برنامه جمع آوری کمک.

واقع در میان نخل باد بزنی دشت hydric هممککس و سیلابی مرداب خاموش ایالات متحده 441 بین Holopaw و Yeehaw تقاطع CFAR خانه فقط در جنوب مار زنگی ،

“چه شده نه در مورد صحبت شده است — و آنچه باید در مورد صحبت — واقعیت این است که این ببر بزرگ بوم اتفاق افتاده است در اوایل 2000s. این زمانی است که بسیاری از مردم ممکن است تا به حال آنها را به عنوان حیوانات خانگی. که نه داستان دیگر” Wiltz گفت.

“همه کسانی که ممکن است بدست یک توله راه آن, آنها 20 سال است. مکان هایی که به دنبال استراتژی خروج نیاز به پیدا کردن قابل اعتماد از خانه که در آن گربه خود را در حال رفتن به نوبه خود به غنائم. که در آن گربه خود را در حال رفتن به استفاده مشکوک ‘حفاظت از اهداف’, ” او گفت:, ساخت هوا به نقل از با انگشتان دست خود را.

بیشتر: گربه های بزرگ تنظیم جدید $1.2 M Forever, فلوریدا, صفحه اصلی

بیشتر: Coronavirus بروارد: کسب و کار نه برای سود مبارزه برای مراقبت از حیوانات به عنوان خاموش کردن فشار درآمد

FWC افسران تور ترکیبی

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون انجام برنامه ریزی های کوتاه-اطلاع و سرزده بازرسی شش بار از گربه ها نقل مکان کرد به CFAR جدید صفحه اصلی سوابق نشان می دهد.

تنها مسئله اشاره کرد FWC: Wakin سفید بنگال ببر خسته خود وینیل پوشش زنجیره ای پیوند شمشیربازی در دو لکه در سال 2018 خم آن. کارکنان استفاده می شود, هیجانی “داغ” سیم برای تضعیف جویدن و تعمیر حصار چه این مسئله است.

جدید ترین FWC بازرسی (در اطلاع کوتاه) رخ داده است ممکن است 25. در گزارش خود یک افسر به ذکر است که تمام قفس بودند در دستور کار خوب و تمام حیوانات سالم ظاهر کلی.

یکی از جدیدترین گربه سانان ساکنان نیمه شب یک دختر 14 ساله سیاه پوست پلنگ. او قبلا زندگی می کردند با یک دیرین جنوب فلوریدا سرپرست تصمیم گرفت که او بیش از حد قدیمی به ادامه مراقبت از او, Wiltz گفت.

پس از بسته شدن در طول همه گیر عمومی تورهای سر در اوایل ممکن است. این پایین کلید تورهای پیاده روی جای حدود 2000 بازدید کننده در هر سال یا 40 در هر هفته است. مهمانان ممنوع از تلاش برای لمس هر حیوانی که CFAR سایت هشدار می دهد. متخلفان خواسته خواهد شد که به ترک بدون بازپرداخت را انجام دهید.

“این یک بالا و بهره پایین-دسترسی به نوع فعالیت. مردم نیاز به ارتباط با جهان وحشی. و من فکر می کنم شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن کسی که انکار می کند که وجود دارد این است که یک پیوند ویژه ای که تشکیل شده است بین انسان و حیوانات” Wiltz گفت.

“مشکل در می آید که به جای تمرکز بر روی حیوانات, ما شروع به در آوردن خود ما بشر, سیاست,” او گفت:.

CFAR تکمیل ساخت و ساز از حدود 200,000 بازدید کنندگان مرکز در اواخر فوریه. غیر انتفاعی است که در حال حاضر جمع آوری کمک مالی برای ساخت یک بیمارستان دامپزشکی که ارائه این گربه های بزرگ x-rays آزمایشگاه و دارویی و جراحی توانبخشی و مراقبت تسکینی.

“در بسیاری از مراقبت های سفارشی است که لازم است برای گربه های بزرگ به طور کلی. به خصوص آنها به عنوان مسن تر” Wiltz گفت.

اما پس از “ببر پادشاه” در ماه مارس منتشر شد CFAR صفحات رسانه های اجتماعی شده اند “آب گرفتگی با نظرات منفی دادن و عصبانی پیام توسط کسانی که بسیج با غلط دیدگاه های مطرح در این ویژه” سازمان posted on Facebook.

“ما همچنان به حمایت و آموزش و ارائه فرصت برای مردم به سایت و دیدن گربه در فرد است. قادر به انجام این کار — و نه مجبور به توسل به پیروی از عواطف واحساسات — بسیار مهم است برای ما” گفت: Wiltz.

“ماموریت مراقبت از گربه. این چیزی است که ما در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. ما یک جاذبه توریستی سنتی فلوریدا حس.”

اگر شما بروید

پیشرفته ثبت نام و پیش پرداخت مورد نیاز برای آخر هفته هدایت تورهای پیاده روی در مرکز فلوریدا حیوانات رزرو.

هزینه 25 دلار برای بزرگسالان 19 دلار برای کودکان سنین 10 تا 17 و 15 دلار برای کودکان و نوجوانان کمتر از 10.

همچنین در دسترس: خصوصی walking tours, پشت صحنه, تورهای اجرایی تورهای و “حافظ برای یک روز” داوطلب تجارب است.

بازدید https://cflar.org تماس 321-637-0110 یا ایمیل [email protected] آدرس 500 بروسارد جاده حدود 8 مایلی جنوب Holopaw کردن ایالات متحده 441.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>