در حال حاضر هر کسی می تواند خدمه پرواز اژدها در این مقام SpaceX شبیه ساز

فلوریدا تودی | No comments

هنگامی که فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در این ماه مربوط به اینده خود سوار خواهد شد و شامل دولت از هنر صفحه لمسی و سیستم های مستقل سال نوری فراتر از آنچه که آنها را دیدم در عصر شاتل فضایی.

در مه 27, آنها خواهید بود در راس SpaceX خدمه کپسول اژدها نگه داشتن یک چشم بر روی آن کنترل کامپیوتر با حرکات به عنوان آن را به آرامی نزدیک به ایستگاه. هر جنبه ای از خود را ماموریت مهم است اما آن را می شود به خصوص به چالش کشیدن در هنگام نزدیک شدن به یک پاسگاه سفر در 18,000 mph برخی از 250 مایل بالاتر از زمین است.

برای کمک به انتقال آنچه Behnken و هرلی را تجربه SpaceX منتشر شبیه ساز سهشنبه که اجازه می دهد تا هر کسی که به “پرواز” خدمه اژدها آن را به عنوان نزدیک ISS. آن آغاز می شود 200 متر یا 656 فوت دور و شامل کنترل بر روی صفحه نمایش برای سرعت, ترجمه, roll, pitch و yaw.

چرا که آن را مبتنی بر مرورگر در iss-sim.spacex.com این شبیه ساز حتی نمی نیاز به یک برنامه یا جداگانه دانلود کنید. کنترل ظاهر خواهد شد به عنوان دکمه بر روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه.

افشای کامل: این خبرنگار شکست خورده در اولین تلاش. سعی کنید به نگه داشتن خود را به جلو با سرعت از منطقه قرمز و با استفاده از یک صفحه کلید فیزیکی اگر شما می توانید. W, A, S و D کلید کنترل ترجمه (بالا, پایین, چپ, راست) حرکات; Q و E کنترل به جلو و عقب با سرعت; و > کلید کنترل رول; و کلیدهای کنترل pitch و yaw.

SpaceX شامل یک تخم مرغ عید پاک در شبیه ساز بیش از حد: زمین مسطح مؤمنان می توانید بین کروی و مسطح نسخه از سیاره خانه ما در قسمت بالا و سمت چپ پنجره تنظیمات.

اگر برنامه نگه خدمه اژدها راه اندازی خواهد شد بر روی یک موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی پد 39A در 4:32 بعد از ظهر, مارس 27. آن را علامت گذاری اولین بار فضانوردان آمریکایی راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>