در حال حاضر زمان برای دوم حدس فرماندار | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

یک روز دیگر “آیا رژیم صهیونیستی است. DeSantis صبر بیش از حد طولانی است ؟” تیتر. ثابت انتقاد و دوم حدس زدن فرماندار در حالی که ما درست در وسط COVID-19 بحران است و نه تولیدی و نه مفید.

ایالات متحده جراح عمومی گفت: در این هفته خواهد بود “این نسل پرل هاربر.” در ماه ها و سال های سال است که به دنبال پرل هاربر حمله به کشور ما آمد و با هم بسیج پشت سر رئیس جمهور ما و کمک به شکست هر دو ژاپنی و آلمانی ها در جنگ جهانی دوم است. ماه بلافاصله پس از پرل هاربر که به سختی هم به سوال چه FDR می تواند انجام شود برای جلوگیری از حمله.

شما می توانید تصور کنید که اگر مردم به حال بلافاصله سوال چرا FDR به ما اجازه داده شود آمادگی برای حمله به پرل هاربر? اگر مطبوعات را زیر سوال تصمیمات FDR هر روز پس از حمله مخالفان سیاسی گفت: مرگ و میر در پرل هاربر باعث شد با او ؟ که ممکن است صدای مسخره — اما این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

نمی مانند جنگ جهانی دوم قیاس? اگر نه, شما را درک نمی کنند زمان را انتخاب کنید. ما در جنگ با دشمن خاموش. که دشمن را تهدید می کند سلامت و ایمنی هر آمریکایی.

در مورد 400,000 آمریکایی در جنگ جهانی دوم است. اگر مردم را نمی coronavirus تهدید جدی در طول دو هفته آینده مرگ و میر از این ویروس می تواند بیش از تعداد زندگی از دست رفته در جنگ جهانی دوم است. من دعا می کنم که چنین نیست. من در برخی از رژیم صهیونیستی است. DeSantis در حال انجام همه چیز را او می تواند برای به حداقل رساندن از دست دادن زندگی در ما بزرگ دولت است.

در حال حاضر زمان ما حمایت فرماندار نه سوال خود را در هر حرکت می کند. زمانی که بحران کنونی است که در پشت سر ما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان به تجزیه و تحلیل آنچه که ما از حق و آنچه که ما می تواند انجام شود بهتر است برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. در حالی که در فلوریدا به مراتب بهتر آماده برای پاسخ به بحران نسبت به بسیاری از کشورهای COVID-19 همه گیر است و یک دشمن جدید است و هیچ موجود راهکار برای چگونگی پاسخ دهند.

فرماندار مانند رئیس جمهور بیش از یک کار در زمانی که در پاسخ به یک بحران. بدیهی است که کار شماره 1 است که برای مبارزه با این تهدید است. اما علاوه بر این زمانی که شما در حال هدایت مردم از طریق یک بحران شما باید آرام باقی می ماند و جلوگیری از وحشت. حتی در حالی که شما در حال برخورد با بحران در, دست, شما همچنین باید مردم با امید که این نیز بگذرد. که به معنی برنامه ریزی برای پایان بحران است.

بزرگترین شکایت من می شنوم این است که رژیم صهیونیستی. DeSantis باید “تعطیل” فلوریدا هفته پیش. فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در فلوریدا در مارس 9. در آن زمان وجود داشت و در مجموع پنج مورد از COVID-19 در دولت ما. درک که کروناویروس یک تهدید جدی برای سلامت و رفاه مردم بیش از 65 در تاریخ 11 مارس رژیم صهیونیستی است. DeSantis صدور یک فرمان اجرایی به شدت محدود و سپس به خانه سالمندان. این عمل به تنهایی احتمالا نجات جان صدها نفر.

دو روز بعد دولت دستور داد تمام مدارس بسته باقی می ماند پس از رخصتی بهار. در روزها و هفته های پس از رژیم صهیونیستی است. DeSantis گام خود را به میله های کاباره ها و رستوران ها و پارک ها.

همانطور که با هر پاسخ اضطراری دولت های محلی منجر تلاش در حالی که ایالت فلوریدا پشتیبانی از کسانی که تلاش. حتی چند هفته پیش تقریبا نیمی از استان ها در کشور ما تا به حال هیچ گزارش موارد COVID-19.

با وجود این تلاش ها برخی از مردم می خواهند بیشتر. من درک می کنم. مردم می ترسند — و آنها باید باشد. اما رک و پوست کنده آن نیست (و نباید) را یک عمل دولت برای مردم را به استفاده از عقل سلیم و مسئولیت برای اقدامات خود را. آن را نباید نیاز به فرماندار به امضای یک فرمان اجرایی را برای مردم به درک آنها نیاز به ماندن در خانه در حال حاضر.

رژیم صهیونیستی. DeSantis می داند که اقدام امروز نیز تاثیر اقدامات صورت گرفته در زمان بعدی ما با یک بحران مشابه. سابقه مهم است که چرا من قدردانی خود را از رویکرد اندیشمندانه.

او همچنین می داند که ما باید به تقویت زیرساخت های اقتصادی در محل برای بازیابی فاز از این بحران است. ما نمی توانیم پرداخت برای مراقبت های بهداشتی مدارس و یا هر چیز دیگری اگر ما پر رونق بخش خصوصی زمانی که بحران پشت سر ما. آن را دوست دارم یا نه, همه گیر و اقتصاد بسیار مرتبط است.

وقتی که این همه پشت سر ما مطمئنم که رژیم صهیونیستی. DeSantis خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف است که وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام داده اند متفاوت است. حقیقت این است که در واقع 20/20. اما در حال حاضر همه گیر نیست پشت سر ما — ما درست در وسط آن است. در حال حاضر زمان به هم بچسبند و حمایت فرماندار ما. متحد ایستاده ایم, تقسیم سقوط می کنیم.

جف Kottkamp است که رئیس جمهور از جف Kottkamp P. A. او به عنوان فلوریدا 17 ستوان فرماندار و سرپرست ولایت در ماه ژوئن سال 2008 است.

تاریخ گفتگو

ارسال نامه به سردبیر (حداکثر 200 کلمه) و یا خود را به نوبه خود ستون (حدود 500 کلمه) [email protected] لطفا آدرس خود را تنها به منظور تأیید و اگر شما ارسال به نوبه خود شما را نیز شامل یک عکس و 1-2 خط زیستی خود را. شما همچنین می توانید ارسال ناشناس Zing!s در Tallahassee.com/Zing.

ارسالی منتشر شده در فضای در دسترس بر اساس. همه ارسالی ممکن است برای ویرایش محتوای وضوح و ظهر و نیز ممکن است منتشر شده توسط هر بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>