در حال حاضر باز! سوشی و غذاهای دریایی رستوران در تیتوسویل, pho در ملبورن میخانه ایرلندی در رککلدگ

فلوریدا تودی | No comments

ما حتی دو ماه به 2020 و در حال حاضر کشت و مکان های جدید به خوردن و نوشیدن باز کرده اند در سراسر فضا ساحل.

سال آینده وعده های جدید بسیاری در رفتار از بروارد ناهار خوری که به نظر می رسد به تغییر تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن آب و هوا است.

مورد در نقطه: این Dec. 11 خبر در Facebook صفحه ماکوتو ژاپنی Steakhouse یک منقل ذغالی کباب رستوران در Babcock خیابان آذر.

“آیا شما این خبر را شنیده ؟ ماکوتو را در حال حرکت است. بیا ما در حدود یک سال یا بیشتر در محل جدید ما در پیر ماهی مرکب در آب Gallie سراسر از Sarno, جاده ها است.”

پست یادآوری طرفداران که موقعیت فعلی یک نقطه رستوران را اشغال کرده است برای 25 سال باز باقی خواهد ماند تا زمانی که ماکوتو خانه جدید آماده است.

به تازگی افتتاح شد

در اینجا چند مکان هایی که باز کرده اند در هفته های اخیر. برخی باز در اواخر سال 2019 اما بیشتر باز کرده اند پس از شروع سال جدید است.

2 عصبانی همسران Irish Pub & Eatery, 3826 Murrell جاده Rockledge, 2angrywives.com. باز 11 صبح-10 p. m. شنبه-یکشنبه. یک محله میخانه و رستوران در فضایی که قبلا اشغال شده به سلامتی! غذاهای دریایی و دلمه + چاودار.

آکو سوشی و غذاهای دریایی, 725 N. Washington Ave. Titusville, akosushicrab.com. باز 11 صبح تا 3 بعد از ظهر و 4:30-9:30 p. m. دوشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا 3 بعد از ظهر و 4:30-10:30 بعد از ظهر جمعه و شنبه ظهر-9 بعد از ظهر یکشنبه. رستوران ژاپنی در خدمت سوشی کاخون-سبک آب پز غذاهای دریایی منقل ذغالی یا teriyaki ظروف.

شانس اجرا می شود: شهردار می گوید خوش شانس است بازار در غرب ملبورن خواهد شد

توجه خریداران: زمین کرایه اعلام کرد تمام فروشگاه ها از جمله یکی در Viera نزدیک خواهد شد

ChezCani, 6375 N. Wickham جاده ملبورن. فرانسه و آمریکا اغذیه فروشی و مشروب فروشی برنامه ریزی برای باز کردن در Suntree مدتی در فوریه.

دوک تایلندی و امریکایی مواد غذایی, 640 S. Park Ave. Titusville, facebook.com/DukesThaiAmericanFood. باز 11 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی در حزب خود را می خواهید چیز برگر و مرغ مناقصات و دیگران می خواهید پد تایلندی و کاری? شما به دوک که باز در ماه اکتبر.

جورج و اژدها, 502 بروارد Ave. کاکائو کرد georgedragonenglishtavern.com. باز ظهر-2 صبح دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح-2 صبح سه شنبه ساعت 9 صبح-2 صبح یکشنبه. انگلیسی میخانه که تا به حال آن را نرم و باز در ماه دسامبر نشان می دهد لیگ برتر فوتبال (که فوتبال به ما Yanks) آخر هفته صبح.

خاکستری حلقه رادر 601 E. جدید هیون Ave. ملبورن facebook.com/GreyBellys. باز 7 صبح تا 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه. خلاق صبحانه و ناهار در خدمت beachy گذاشته پشت جو است.

گریمالدی Candy Co., 2270 مرکز شهر Ave. مجموعه 109, Viera, grimaldicandies.com. باز ساعت 10 صبح-9 p. m. دوشنبه و سه شنبه ظهر-6 بعد از ظهر یکشنبه. در رککلدگ مبتنی بر ساز آب نبات در حال حاضر فروش آن آغشته شده به شکلات-چیپس سیب زمینی و دیگر شیرینی در خیابان Viera.

لاک پشت منقار دار Bar & Grill, 2700 Harbortown درایو مریت جزیره facebook.com/hawksbillbarandgrill. باز ساعت 11 صبح-10:30 p. m. دوشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا 11 شب جمعه, 10:30 صبح-11 p. m. دوشنبه, 10:30 صبح تا 10:30 بعد از ظهر یکشنبه. اسکله نوار و جلو پنجره در جزیره مریت را Harbortown مارینا.

کمی فیلیز, 2672 Palm Bay Road, n. e. Palm Bay facebook.com/littlephilliespalmbay. 11 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه-پنج شنبه, 11 صبح تا 6 بعد از ظهر یکشنبه. دومین محل برای محبوب mom-and-pop, چیزاستیک, رستوران در ستلایت بیچ.

مستقیم بری فیلادلفیا پایین ساحل, 1070 E. Eau Gallie Blvd. بندر هند در ساحل, جستجو, facebook.com. باز 11 صبح-9 p. m. روزانه. دومین محل برای محبوب خانواده متعلق به فیلادلفیا, چیزاستیک, رستوران.

تکیلا لهجه, 2725 Minton جاده غرب ملبورن facebook.com/tequilaaccentfl. باز به زودی در این محل که قبلا اشغال شده توسط قد بلند خوب غذاهای هندی.

ویتنام-Yumz فو و Boba کافه, 2233 W. جدید هیون Ave. ملبورن باز ساعت 10 صبح-9 p. m. دوشنبه تا پنجشنبه از 10 صبح تا 9:30 بعد از ظهر جمعه و شنبه. ویتنامی غذا و چای.

وفل خانه, 4005 W. Eau Gallie Blvd. ملبورن wafflehouse.com. 24 ساعته باز است. محبوب همه روز و همه شب شام نقل مکان کرد و از 4660 W. جدید هیون Ave. ملبورن در اواسط ژانویه.

به تازگی بسته

از دست پیراهن Brewing Co., 7025 صنعتی جاده واحد B غرب ملبورن.

مولیگان در ساحل, خانه, 425 E. Eau Gallie Blvd. ملبورن (beachside).

Peppertree ساندویچ Shoppe, 2672 Palm Bay Road, n. e. Palm Bay.

طالع خوب غذاهای هندی, 2725 Minton جاده غرب ملبورن.

وفل خانه, 4660 W. جدید هیون Ave. ملبورن

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>