افسران ضرب زخم مرد با تفنگ که به گفته مقامات مواجه ملبورن پلیس

فلوریدا تودی | No comments

مردی که مقامات گفت: مسلح با تفنگ گلوله قرار گرفت و کشته شد و پس از مواجهه با ملبورن افسران پلیس در طول یک اختلال داخلی یکشنبه, مقامات گزارش شده است.

هیچ افسران مجروح در تیراندازی ملبورن اداره پلیس گزارش شده است.

تیراندازی اتفاق افتاد حدود 5:40 بعد از ظهر یکشنبه در حفظ Longleaf آپارتمان پس از چند ملبورن افسران پلیس نامیده می شدند به این مجموعه به بررسی گزارش از یک رویارویی است.

حادثه سوم مرگبار افسر-درگیر تیراندازی را در Brevard County این سال است.

کارآگاهان همراه با محققان پزشکی قانونی باقی مانده در سایت در حفظ از طریق شب گرفتن عکس و جمع آوری شواهد و مدارک در صحنه است.

“ما (کارآگاه) هنوز هم در خارج وجود دارد کار بر روی آن داد.” Ryan Schorer از ملبورن اداره پلیس. “آن آغاز شده به عنوان یک داخلی تماس بگیرید. آنها هنوز هم منتشر هویت مرد در انتظار تماس با نزدیک ترین خویشاوندان,” Schorer گفت.

قبل از تیراندازی یک تماس گیرنده گفت: ملبورن dispatchers دو اعضای خانواده را درگیر در یک رویارویی است. اولین افسر پلیس وارد در عرض چند دقیقه. افسران آموخته بودند مسلح خود را با یک سلاح و سپس سنگر خود را در یک اتاق در محل اقامت. دیگر افسران وارد لحظاتی بعد.

مقامات گفت: پس از آن بود که مرد مواجه متعدد ماموران با تفنگ و بلافاصله از کار اخراج شده در توسط چند ملبورن افسران پلیس.

فلوریدا بخش از اجرای قانون عوامل مشغول تحقیق در مورد تیراندازی به طور مستقل است که استاندارد تمرین با تعدادی از فلوریدا شهری و شهرستان سازمان های اجرای قانون.

ناشناس افسران پلیس قرار داده شد در مرخصی اداری آن هم روال در افسر-درگیر تیراندازی.

بیشتر: کاکائو افسر پلیس, کشته شدن مرد پس از رویارویی; زن چاقو چندین بار

این سومین کشنده افسر مربوط به عکسبرداری از ماه ژانویه که کاکائو پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد که بارها و بارها با چاقو به یک زن در 800 بلوک Peachtree خیابان.

در ماه مارس کاکائو پلیس نامیده می شدند به یکی دیگر از داخلی مرتبط با حادثه شامل یک زن 48 ساله مرد اقدام به اجرای بیش از یک زن است.

بیشتر: FDLE بررسی کاکائو افسر-درگیر تیراندازی که یک کشته

مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط افسران در رویارویی.

هر دو نفر در حال بررسی توسط FDLE. آژانس های اجرای قانون را به جلو بررسی آن از تیراندازی به دفتر دادستان ایالتی که در آن دادستان به بررسی هر مورد به تعیین نتیجه.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>