مقامات جشن جدید I-95 الیس تبادل جاده, St. Johns میراث پارک وی, فرمت

فلوریدا تودی | No comments

طولانی برنامه ریزی شده بین 95 تبادل در الیس جاده باز به ترافیک سهشنبه, نمایندگی حمل و نقل نقطه عطف برای غرب ملبورن, ملبورن, پالم بای و فضای ساحل عمده فرودگاه.

“این یک تاثیر بسیار زیادی برای منطقه ما است. واقعا رفتن به درب جلو به فرودگاه” گفت صخره گراهام, اورلاندو, Melbourne International Airport مدیر عملیات و تعمیر و نگهداری.

“آن را به کاهش زمان بین فرودگاه و بزرگراه بین ایالتی 10 دقیقه. امروز,” او گفت:.

گراهام صحبت کرد نگه داشتن چتر در میان رانندگی در باران و پر باد gusts در طول یک صبح سه شنبه مراسم بریدن روبان بالای جدید I-95 گذشتن. آب و هوای نامساعد پاک معمول سخنرانی اما یک گروه از Brevard County مقامات حضور داشتند با این وجود برش های متعدد روبان برای عکس در زمانی که باران فروکش کرد.

به 39 میلیون دلار الیس تبادل جاده باز در حدود 12:30 p. m. در پشت سر هم با 11 میلیون دلار در شمال بخش از سنت جانز میراث پارک وی. این چهار خط جاده — که در ابتدا هدف برای تکمیل در ماه سپتامبر — آگهی 2.2 مایل از new interchange جنوب به ایالات متحده 192.

“درست مثل روز عروسی خود را: اگر این باران, شما در حال رفتن به یک ازدواج شاد بقیه عمر خود را. ما خوشحالیم که این باران. این یک فال خوب” در غرب شهر ملبورن مدیر اسکات مورگان گفت.

Brevard County کمیسر کریستین Isnardi گفت: این پروژه نزدیک به 30 سال در ساخت, شروع با گذشته قانونگذاران و اواخر باب Kamm, مدیر اجرایی Space Coast برنامه ریزی حمل و نقل سازمان است.

“این رفتن به بهبود اتصال. آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از ترافیک از 192 و ادو Gallie (بلوار),” Isnardi گفت.

جان Denninghoff دستیار Brevard County مدیر برای توسعه و خدمات محیط زیست گفت: او شروع به کار در سنت جانز میراث پارکوی پروژه در سال 1993.

“سنت جانز (طراحی آینده) شامل چه بود, پس از آن فقط یک پل هوایی. پس از به اندازه کافی مطالعات انجام شده مشخص شد که تبادل شد کار درست انجام دهید” Denninghoff گفت.

بعد Denninghoff گفت: مقامات را به تمرکز بر روی گسترش الیس جاده از دو به چهار خطوط شرق new interchange از جان Kadara بلوار به Wickham جاده ها است. فلوریدا وزارت حمل و نقل است اختصاص بودجه برای سمت راست از راه کسب بیش از پنج سال کشش اما ساخت و ساز باقی مانده تهی دست.

در کنگره ایالات متحده لایحه Posey, R-رککلدگ گفت: او شروع به لابی کردن برای من-95 الیس تبادل جاده در اوایل 1990s در حالی که او در فلوریدا ،

“صحبت کردن در مورد آنها در حال رشد این فرودگاه پس از آن. من گفت: “تا زمانی که شما یک مسیر مستقیم در از I-95 شما واقعا نمی خواهید به حداکثر رساندن بالقوه خود را,’ ” Posey گفت.

الیس جاده می پیوندد آمریکا 192 و پالم بای جاده شمال ملبورن I-95 خروجی.

“این است که ما سوم interchange در شمال بخشی از شهرستان. ما فقط خوشحال است که جاده هم به پایان رسید و تقریبا یک سال جلوتر از برنامه” در غرب ملبورن شهردار هال رز گفت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>