مقامات جزئیات برنامه ای برای کنترل ترافیک در SpaceX روز راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

شهرستان و مقامات امنیت عمومی اصرار ساکنان و بازدید کنندگان به برنامه ریزی و ایمنی اول فکر می کنم اگر آنها برنامه ای برای مشاهده و جمعه برنامه ریزی شده راه اندازی SpaceX Falcon 9 موشک از یک محل در نزدیکی مرکز فضایی کندی, راه اندازی سایت, مانند کاکائو در ساحل کیپ کاناورال یا تیتوسویل مناطق.

جاده ها خواهد بود این ماجرا پارکینگ خواهد شد در حق بیمه و برخی از عمده جاده را ویژه محدودیت ترافیک در, اثر, برای, راه اندازی, برنامه ریزی برای 4:33 p. m. دوشنبه. از آن خواهد شد برای اولین بار پروازهای بشر به فضا پرتاب از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

شهرستان صادر مشورتی که خواندن بخش: “ترافیک یک نگرانی است چرا که وجود دارد این است که یک مقدار محدود از شمال/جنوب و شرق/غرب جاده که منجر به نخست مشاهده مکان. وقتی که بن بست رخ می دهد که نه تنها خسته کننده برای رانندگان, اما آن را نیز به شمار عمده مسائل ایمنی برای اجرای قانون آتش نشانی و آمبولانس واحد است که ممکن است نیاز به پاسخ به یک اورژانس است.”

این شهرستان گفت: برای ایمنی خود و ایمنی دیگران” رانندگان باید:

  • اطاعت از قوانین ترافیک.
  • نه پارک در کنار جاده
  • اقامت هشدار و سازمان دیده بان برای عبور و مرور.
  • آماده برای ترافیک قابل توجهی تاخیر قبل و بعد از راه اندازی.

در میان خاص و مشاوره:

فلوریدا وزارت حمل و نقل است که برنامه ریزی برای کنترل جریان ترافیک در جاده های کشور 528 و A1A به خصوص در خروجی برای جورج پادشاه بلوار در بندر کاناورال. پس از راه اندازی همه رو به مشرق SR 528 ترافیک خواهد شد به کارگردانی جنوبی در SR A1A به SR 520 westbound.

چراغ های ترافیک در SR A1A اصلاح خواهد شد به منظور تسریع در جریان ترافیک.

SR 401 باز خواهد شد اما محدود به تجاری و رسمی ترافیک رفتن به بندر کاناورال northside عملیات و کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

این میان پس از راه اندازی جاده محدودیت:

دولت جاده 528: رو به مشرق رانندگان در SR 528 ادامه خواهد شرق به A1A جنوبی. آنها می توانید استفاده کنید SR 520 westbound به عنوان جایگزین برای SR 528. Westbound رانندگان در SR 528 ادامه خواهد داد غرب در SR 528.

U. S. 1/خیابان واشنگتن در تیتوسویل: همه رانندگان در شمال هریسون خیابان را ادامه دهید شمالی در ایالات متحده 1. همه رانندگان در جنوب هریسون خیابان را ادامه دهید جنوبی در ایالات متحده 1.

باغ خیابان/جاده دولت 406 در تیتوسویل: همه رانندگان در باغ خیابان (SR 406) و در A. Max آبجو پل و مناطق اطراف آن ادامه خواهد غرب در SR 406.

دولت جاده A1A در کوکو بیچ: هیچ سمت چپ به نوبه خود از عازم شمال A1A به SR 520 westbound. رانندگان در A1A ادامه خواهد عازم شمال به SR 528 یا U-نوبه خود در جورج پادشاه بلوار. عازم جنوب رانندگان باید اقدام به SR 404 (Pineda

جاده) برای رسیدن به ایالات متحده 1 یا ایالتی 95.

این شهرستان می گوید بازدید کنندگان می توانند با استفاده از Waze گوشی های هوشمند نرم افزار نظارت بر ترافیک و هشدار از پارکینگ در دسترس است. Waze خواهد شد به طور مداوم به روز شده با countywide پارکینگ در دسترس است.

پارکینگ های عمومی محدود خواهد شد در برخی از مناطق از جمله در بندر کاناورال به یارو منطقه و اسکله پارک که محبوب راه اندازی مناطق مشاهده.

“ایمنی جاده یک خیابان دو طرفه” گفت: تیتوسویل اداره پلیس سرهنگ T. J. Wright در یک ویدئو منتشر شده توسط گروه. “رانندگان و عابران باید بسیار هوشیار و مراقب باشند به نگه داشتن جاده های امن. احتمال وجود خواهد داشت سنگین خودرو و عابر پیاده ازدحام در داخل شهر است.”

تیتوسویل پلیس کار می کرد با شهرستان و دیگر سازمان های شهرداری به تدوین و فرموله کردن یک جریان ترافیک به خارج از شهر برای اطمینان از به عنوان کمی تراکم امکان رایت گفت.

Brevard County مدیریت اضطراری خواهد بود با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارائه ساکنان و بازدید کنندگان با به روز رسانی ترافیک کراوات یو پی اس و پارکینگ وضعیت. که شامل @BrevardEOC و @BrevardCo_FL در توییتر; و Brevard County مدیریت اضطراری و Brevard County Government on Facebook. مردم همچنین می توانید متن BrevardEOC به 888-777 برای متن هشدار.

Brevard County مدیریت اضطراری نیز یادآوری عمومی به رعایت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله دستورالعمل باعث coronavirus بیماری همه گیر.

این شهرستان می گوید که “برای ایمنی خود را و به شما کمک کند جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده یا ندانسته آلوده کردن دیگران با ویروس” راه اندازی بینندگان باید 6 فوت بین خود و دیگران و جلوگیری از گروه 10 یا بیشتر مردم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>