مقامات در شهرستان ریورساید نظارت بر شیوع کروناویروس

مایدزرت | No comments

مقامات در شهرستان ریورساید اند گفت: آنها نظارت COVID-19 رمان coronavirus به عنوان اولین متحده مرگ و میر ناشی از این بیماری گزارش شده در شمال غربی اقیانوس آرام.

مقامات بهداشت عمومی در حال تاکید دارد که “هیچ جدید و یا موجود مورد تأیید” این ویروس در این شهرستان است.

“رهبران شهر به طور فعال نظارت بر COVID-19 (Coronavirus) همکاری نزدیک w/ Riverside County وزارت بهداشت و دیگر سازمان های این شهرستان ریورساید آتش نشانی دفتر مدیریت اضطراری توییتی.

Assemblywoman سابرینا سروانتس D-تاج گفت که او و تیم او در ادامه به “نظارت بر وضعیت از نزدیک” خواست عمومی “برای کمک به گسترش حقایق ترس نیست.”

مقامات گزارش روز شنبه که یک پادشاه کانتی واشنگتن در 50s درگذشت coronavirus بود و زمینه مسائل مربوط به سلامت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داد تلویزیونی به روز رسانی در شیوع شنبه, جایی که او اعلام کرد سفر جدید محدودیت های مربوط به ایران و هشدار درباره سفر به بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی که در آن بالا فعالیت ویروس شناسایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با معاون رئیس جمهور مایک پنس — که منصوب تهمت به رهبری ایالات متحده در پاسخ به بحران و مقامات با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی که تمام تاکید کرد که زمان خطر به شهروندان ایالات متحده بسیار کم است.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مردم می توانند بهترین محافظت از خود را از ویروس تنفسی با شستن دست با آب و صابون; اجتناب از لمس کردن چشم و بینی و دهان و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: شایع آنفولانزا بود بیشتر بهداشت عمومی را تهدید و ادعا می کنند بیشتر در زندگی در آمریکا از coronavirus.

بیشتر: 50 نفر در شهرستان ریورساید خود قرنطینه برای نظارت بر برای coronavirus

بیشتر: کالیفرنیا ممکن بود 1st coronavirus مورد از منشا ناشناخته

بیشتر: چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار پالم اسپرینگز منطقه Coachella متحرک, BNP Paribas Open, و بیشتر

در ضمن بیش از 50 ساکنان شهرستان که به تازگی به آمریکا از کشورهای دیگر باقی مانده قرنطینه در داخل خانه های خود را با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض coronavirus با توجه به Riverside County وزارت بهداشت.

روز سه شنبه یکی از شهرستان ساکن بود که تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus و درمان در شمال کالیفرنیا, شهرستان مقامات بهداشت گفت.

بیمار شناسایی شد. مقامات بهداشت گفت: فرد “است که انتظار می رود به طور کامل بهبود می یابند.”

تعداد افرادی که مبتلا به این ویروس در سراسر کشور 69 است CDC گفت: روز شنبه.

روز پنج شنبه در کنگره علامت Takano D-ریورساید به نام برای رسیدگی به خلاف کاران شکایت که متخصصان مراقبت های بهداشتی به طور موقت مستقر در پایگاه هوایی رزرو مارس برای نظارت احتیاطی قرنطینه نزدیک به 200 evacuees ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض نمی شد به درستی آموزش دیده است.

از 195 کارمند وزارت امور خارجه و عزیزان خود تخلیه شدند از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان در پایان ژانویه و قرار داده شد تحت قرنطینه Jan. 29 تا ببینید که آیا هر گونه بودند انکوبه ویروس. همه به صورت کامل جداسازی Feb. 11 بدون هیچ گونه نشانه ای از بیماری و مجاز به ترک این پایگاه است.

مقامات فدرال گفت: اتهامات تحت بررسی است.

Coronavirus در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 3000 نفر اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. بیش از 86,000 موارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>