Ole Miss معذرت خواهی به معترضان دستگیر شده در سال 1970

لدگر | No comments

آکسفورد را از دست ندهید. — دانشگاه می سی سی پی است عذرخواهی به ده ها تن از آمریکایی های آفریقایی تبار که دستگیر شده بودند در سال 1970 برای اعتراض به نابرابری نژادی در بیشتر سفید پردیس که در آن متفق تصاویر عمیقا ریشه دوانده بخشی از محوطه دانشگاه فرهنگ.

“من متاسفم آن زمان ما 50 سال به انجام این کار” کشيش Noel Wilkin گفت: روز شنبه در یک کنفرانس به نام “قدرت سیاه در Ole Miss: یاد حساب و تعمیر در پنجاه سال است.”

این دانشگاه همچنین موفق به دریافت دیپلم به یکی از افرادی که دستگیر شد. Linnie Liggins — در حال حاضر ازدواج و شناخته شده به عنوان Linnie Liggins ویلیس — به حال اتمام ترم قبل از دستگیری او اما دانشگاه در زمان حاضر به او دیپلم او تا به حال به دست آورده است. او به عنوان مدیر اجرایی در Lucas شهری سازمان مسکن در تولیدو اوهایو.

در فوریه. 24 و 1970 40 عضو از اتحادیه دانشجویی ارائه یک لیست از خواسته های به دانشگاه صدراعظم Porter, L. ثروت جونیور روزانه Mississippian گزارش شده است. آنها می خواستند این دانشگاه به استخدام بیشتر سیاه, اعضای هیات علمی, شروع یک سیاه مطالعات برنامه و از بین بردن مؤتلفه تصاویر در یک زمان هنگامی که بسیاری از دانش آموزان هنوز هم دست تکان دادند شورشی پرچم در بازی فوتبال.

همچنین در فوریه سال 1970 گروهی از دانش آموزان سیاه پوست سوخته یک مؤتلفه پرچم و رقصید جداول در کافه تریا به موسیقی از B. B. King. روز بعد تقریبا نیمی از دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه شرکت در یک تظاهرات در پردیس کنسرت با مردم و بین المللی سفر گروهی که سنگ خوش بین آهنگ ها از جمله حداقل یک لحن در مورد نژادی شمول است. یک عکس منتشر شده در روزنامه دانشجویی در آن زمان نشان داد که برخی از معترضان ایستاده بود بر روی صحنه با مشت خود را در هوا — نمادی از قدرت جنبش است.

اخبار بیشتر: می سی سی پی Parchman زندانیان فایل 2 طرح دعوی در دادگاه با کمک Jay-Z, Yo Gotti

جزئیات بعدی: می سی سی پی زندانی مرگ و میر: او 19 به مرگ در 2 ماه, 3 در همان تسهیلات در این ماه

در طول و بعد از کنسرت 89 نفر دستگیر و به محلی زندان و یا به زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman. آنها آزاد شدند روز بعد. هشت نفر از دانش آموزان بودند به حالت تعلیق از دانشگاه: دونالد ری کول جان دونالد ترون Evans Jr., Paul D. Jackson Linnie Liggins کنت Mayfield, lva اموزش Peyton و Henriese رابرتز.

این دستگیری ها اتفاق افتاده است کمتر از هشت سال پس از Ole Miss ثبت نام اول خود را سیاه و دانشجو تحت یک دادگاه فدرال سفارش و با حمایت ایالات متحده مارشال.

پنج نفر از هشت به حالت تعلیق دانشجویان بازگشت به دانشگاه برای کنفرانس روز سه شنبه. در طول یک پانل بحث رابرتز گفت: آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز هم چهره بی عدالتی است.

“ما در یک سیستم طبقه” رابرتز گفت. “فرزندان ما در حال پیگیری برای جرم حبس. من فکر می کنم این یک مشکل است که ما نیاز به یادگیری برای برقراری ارتباط در مورد. ما نیاز به تلاش برای ساخت بهتر جامعه است.”

میفیلد به دست آورده مدرک حقوق و تمرین به عنوان یک حقوق مدنی وکیل.

کول به دست آورده دکترای خود را در ریاضیات از دانشگاه می سی سی پی و بازگشت به دانشگاه به عنوان استاد و معاون شهردار. بازنشسته شد در سال گذشته پس از 21 سال خدمت.

مديران دانشگاه ها تلاش کرده اند برای چندین دهه به فاصله مدرسه از مؤتلفه تصاویر. در سال 2015 Ole Miss متوقف پرواز می سی سی پی پرچم دلیل آن را برجسته ویژگی های مؤتلفه نبرد آرم.

بیشتر: Ole Miss دانش آموزان می خواهید به حرکت Confederate monument. در اینجا چگونه مجلس می تواند آنها را متوقف کند.

یک مؤتلفه بنای یادبود سرباز ایستاده در یک نقطه برجسته در دانشگاه برای بیش از یک قرن است. دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سال 2019 خواسته دانشگاه به حرکت این بنای تاریخی به یک جنگ داخلی گورستان است که در یک منزوی بخشی از محوطه دانشگاه. در ماه ژانویه این هیئت مدیره است که حاکم می سی سی پی هشت دانشگاه های دولتی با تاخیر یک رای در جابجایی این بنای تاریخی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>