Ole Miss ایجاد سپر صورت هدبند برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus

لدگر | No comments

دانشگاه می سی سی پی است که با استفاده از پرینتر 3D برای ایجاد سپر صورت هدبند برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

سپر چهره های با ارزش هستند چرا که آنها اجازه می دهد امکانات برای حفظ تامین کوتاه مدت از N95 ماسک های مورد نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در تماس مستقیم با COVID-19 بيمار. این هدبند را می توان مورد استفاده مجدد قرار با یک تعویض سپر صورت فراهم می کند که بیشتر در مقابل استفاده از تجهیزات است که می تواند تنها یک بار استفاده می شود به گفته مقامات در Ole Miss هیلی باربور مرکز تعالی تولید و IDEAlab در J. D. Williams کتابخانه.

خانگی, هواکش: UMMC باعث می شود فن با پایه سخت افزار فروشگاه لوازم

دکتر را پادشاه یک رادیولوژیست در رادیولوژی همکاران آکسفورد مشغول به کار از نزدیک با آموزش مداوم و IDEAlab برای طراحی شیرازه. پادشاه خرید ارزان ارائه واضح و روشن را پوشش می دهد و مشت آنها را با سه سوراخ پانچ. با استفاده از این روش پاک کردن پوشش می تواند به دور انداخته و پس از آن استفاده می شود و شیرازه می توان چند بار.

3D ماسک: می سی سی پی, مدارس, دانش آموزان با استفاده از تکنولوژی برای ایجاد ماسک

طراحی شد ارسال شده در موسسه ملی سلامت سایت تایید شده توسط دانشگاه و رفت و به تولید کامل در 2 آوریل در CME.

“هدف ما این است که به تولید حدود 400 چاپ تا پایان سال در آخرین گفت:” CME دانشیار مدیر برنامه های علمی اسکات Kilpatrick در انتشار اخبار.

“پس از ارزیابی ما فرآیند چاپ و ظرفیت آن مشخص شد که آموزش مداوم نیاز به چاپ در سراسر ساعت به منظور مطمئن شوید که تقاضا خواهد شد.”

هواکش: Mississippi State تبدیل هواکش به کمک امکانات مراقبت از بهداشت

آموزش مداوم پرینتر تولید سه دسته از هدبند در هر روز و در مجموع حدود 40 چاپ روزانه.

“پس از پنج شنبه گذشته روند تولید حدود 125 عدد هدبند” Kilpatrick گفت. “اول تحویل ارائه 70 هدبند به بیمارستان در روز دوشنبه (6 آوریل) با برخی از کسانی که در مورد اینکه با توجه به یکی از پزشکان محلی به همراه او به عنوان سفر به نیویورک برای کمک به مراقبت های پزشکی وجود دارد.”

به طور معمول, هنگامی که چاپ و تکمیل, آموزش مداوم کارکنان جمع آوری دسته مهر آنها را در کیسه های پلاستیکی و محل آنها را در یک بن بسته برای حفاظت از.

این هدبند داده شده باپتیست بیمارستان یادبود-شمال می سی سی پی در آکسفورد.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>