Ole Miss, می سی سی پی امور خارجه جنوب از دست MVSU آماده به شماره دانشجویی بازپرداخت

لدگر | No comments

موسسات آموزش عالی امنا ملاقات جمعه به دانشگاه می سی سی پی راهنمایی در مورد چگونگی بازپرداخت صادر می شود باید به دانش آموزانی که شده اند در محوطه دانشگاه پس از اواسط ماه مارس با توجه به کوروناویروس.

دانشگاه ها اجازه داده شد به نرم افزار-نرخ بازپرداخت مسکن وعده های غذایی و پارکینگ. در اینجا چگونه مدارس در حال دست زدن به بازپرداخت.

دانشگاه می سی سی پی

در یک اطلاعیه در وب سایت مدرسه صدر اعظم گلن بویس تا به حال یک پیام برای دانش آموزان است.

“ما به عنوان دولت و ملت دست و پنجه نرم کردن با اثرات COVID-19 دانشگاه می سی سی پی است متعهد به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حمایت از Ole Miss دانش آموزان و خانواده خود را,” او گفت:. “ما درک می کنیم که این بار به چالش کشیدن و ما امیدواریم که این بازپرداخت کمک خواهد کرد که ما دانش آموزان و خانواده های آنها در این زمان از چنین بحرانی نیاز است.”

 • همه بازپرداخت خواهد شد سرشکن برای این دوره از 16 مارس روز که کلاس های برنامه ریزی شده بودند به سر پس از رخصتی بهار, تا زمانی که ممکن است 10 روز پس از پایان امتحانات نهایی.
 • دستورالعمل های خاصی را برای دانش آموزان به دنبال شد ایمیل فرستاده جمعه و می توان در دانشگاه COVID-19 وب سایت.

دانشگاه ایالتی می سی سی پی

در نامه ای در وب سایت مدرسه رئیس علامت Keenum توضیح داد که چگونه بازپرداخت خواهد بود نرم افزار تاریخ و صادر شده:

 • دانش آموزان ثبت نام شده در برنامه های غذایی با Aramark باید خود باقی مانده برنامه های غذایی بیش از نورد به سقوط 2020 مگر اینکه دانش آموز فارغ التحصیلی که در این صورت دانش آموزان دریافت نرم افزار تاریخ بازپرداخت در بخش استفاده نشده از طرح خود را.
 • پارکینگ & حمل و نقل خدمات را فراهم خواهد کرد pro-دارای پارکینگ بازپرداخت برای همه رفت و آمد دانش آموزان و دانشجویان که باقی نمی ماند در پردیس به زندگی در دانشگاه اقامت سالن پس از مارس 16.
 • بازپرداخت تمام اعمال خواهد شد به دانشجويان MSU حساب خواهد شد برای اولین بار اعمال می شود به هر زمان برجسته اتهامات عنوان شده علیه. هر گونه استفاده نشده تعادل توزیع خواهد شد به دانش آموزان از طریق پرداخت مستقیم و یا بازپرداخت بررسی کنید. تمام پرداخت در اواخر و تامین مالی هزینه خواهد شد چشم پوشی از طریق پایان ترم.
 • دانش آموزانی که باقی نمی ماند در پردیس به زندگی در دانشگاه اقامت سالن پس از 16 مارس دریافت خواهد کرد هزینه نرم افزار تاریخ خود را از بهار سال 2020 مسکن قرارداد.
 • دانش آموزانی که خارج از دانشگاه قبل از 16 مارس صادر خواهد شد و بازپرداخت را انجام دهید.
 • دانش آموزانی که مسکن پرداخت شد از نهادی بورسیه دانشگاه بنیاد کمک هزینه تحصیلی و یا دو و میدانی دانشگاه را دریافت نمی بازپرداخت را انجام دهید.
 • مسکن, بازپرداخت خواهد شد به حساب های دانشجویی توسط مه 10.

“من صمیمانه امیدوارم که این طرح مطابق با انتظارات خود را به عنوان دانشگاه به دنبال رسیدن به یک تعادل بین كاربردي قوانین ایالتی و انصاف به ما فوق العاده دانش آموزان است.” Keenum نوشت.

دانشگاه جنوب می سی سی پی

دانشجویانی که واجد شرایط برای بازپرداخت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل در هفته های آینده با توجه به رئیس جمهور رادنی بنت در یک اطلاعیه در وب سایت مدرسه.

“دانشگاه جنوب می سی سی پی مراقبت عمیقا در مورد دانش آموزان ما موفقیت و خوب بودن” بنت گفت. “من خوشحال هستم که USM توانایی ارائه برخی از کمک های مالی به دانش آموزان و خانواده های آنها در طول این زمان به چالش کشیدن برای فعال کردن دانش آموزان ما به تمرکز بر اتمام ترم تحصیلی.”

 • بازپرداخت خواهد شد سرشکن از مارس 23, اولین روز کلاس را از سر گرفت اگر رخصتی بهار بود نه تمدید شده است.
 • بازپرداخت خواهد شد برای اولین بار اعمال می شود به گونه برجسته توازن بدهکار به USM. باقی مانده وجوه صادر خواهد شد به طور مستقیم به دانش آموزان واجد شرایط.
 • اگر مسکن و یا برنامه غذایی هزینه های پرداخت شده توسط نهادی بورسیه تعیین شده برای مسکن و یا برنامه غذایی هزینه های دانشجویی نخواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت.
 • دانش آموزانی که رسما انصراف از دانشگاه قبل از مارس 23 هستند واجد شرایط برای بازپرداخت.
 • هدف این است که برای شروع روند صدور بازپرداخت به دانش آموزان واجد شرایط بلافاصله و به پرداخت تمام بازپرداخت بعد از مارس 29. بر اساس هر دانش آموز را از شرایط منحصر به فرد آن ممکن است چند هفته قبل از هر دانش آموز واجد شرایط دریافت بازپرداخت.

ردیابی نقاط داغ در جکسون: در اینجا چگونه کار می کند.

کروناویروس در می سی سی پی: گروه حقوقی دعوا ممنوعیت عبادت خدمات در گرینویل

می سی سی پی دانشگاه برای زنان

در صفحه وب خود را به دانشگاه اعلام کرد IHL مجوز از نرم افزار-دارای بازپرداخت استفاده نشده, اتاق هیئت مدیره و هزینه پارکینگ

 • بازپرداخت کمتر خواهد بود و هر گونه تعادل برجسته بدهکار به دانشگاه و اگر اتاق یا هیئت مدیره هزینه پرداخت شده با یک نهادی دانش آموز خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت. علاوه بر این داده شده در کلاس ها اقدام از طریق آنلاین و دانلود آموزش روش های IHL دانشگاه ها ممکن است بازپرداخت هر گونه شهریه و یا هزینه های دیگر.
 • هفته آینده این دانشگاه اعلام خواهد شد که چگونه آن را خرج کردن نرم افزار راتا بازپرداخت به دانش آموزان واجد شرایط.

Mississippi Valley State University

 • دانشگاه را مسئله هزینه نرم افزار تاریخ برای دانشگاه-اسپانسر مسکن دانشجویی وعده های غذایی و پارکینگ در بهار سال 2020 ترم به جز برای کسانی که پرداخت شده توسط نهادی برنامه های کمک هزینه تحصیلی.
 • بازپرداخت خواهد شد pro دارای امتیاز از 16 مارس تا مه 8.
 • بازپرداخت پرداخت خواهد شد با استفاده از Bankmobile — راه دانش آموزان به طور معمول دریافت بودجه در بازگشت توسط دانشگاه.

این داستان به روز خواهد شد با بیشتر مدارس که اطلاعات آن در دسترس است.

تماس با الن Ciurczak در [email protected]گنnett.com. Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>