Ole Miss استاد می میرد از coronavirus استاد همکار همسر نیز تست مثبت

لدگر | No comments

یک Ole Miss استاد مرده است از coronavirus و همسرش, یک همکار استاد نیز آزمایش مثبت است.

با توجه به بیانیه ای فرستاده شده توسط این دانشگاه شنبه, Kevin Malloy اول شناخته شده مرگ و میر از این بیماری همه گیر در میان اعضای هیئت علمی. Malloy بود و یک مربی در بخش نوشتن و خطابه و درگذشت پنج شنبه در باپتیست بیمارستان یادبود. او بیان شده بود و این دانشگاه از سال 2006.

همسرش, Rhona عدالت-Malloy همچنین آزمایش مثبت برای ویروس. عدالت-Malloy استاد با گروه فیلم و تئاتر. او به دانشگاه اجازه به اشتراک گذاری است که او بیش از حد آزمایش مثبت است.

او خواسته است که “عبارات پشتیبانی را می توان نشان داده شده توسط سایه یک کسب و کار محلی و یا رستوران ها و با حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید در این زمان است.”

استفان مونرو صندلی وزارت نوشتن & شعارهای گفت: “کوین Malloy شد یک مرد مهربان و همکار.”

“گروه ما و دانشگاه هایی در کنار همسرش, Rhona و پدر آماندا” مونرو گفت. “درد دل من برای آنها. ما همه در زندگی از طریق وحشتناک یک زمان در حال حاضر, اما آنها زندگی می کنند از طریق یک کابوس واقعی. من می دانم که ما کل لو جامعه آنها را می فرستد ما عاشق افکار و نماز. ما از دست کوین و ما در کنار خانواده اش در غم و اندوه است.”

مرکز مشاوره ی دانشگاه ارائه شده است tele-خدمات بهداشت روانی برای هیئت علمی و کارکنان و دانش آموزان است.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>