المپیا کافه در ملبورن اهدا کرده است حدود 450 وعده های غذایی از طریق #GyrosForHeroes

فلوریدا تودی | No comments

مرور گذشته چند هفته به چالش کشیدن است و نیاز به مقدار زیادی از ستون فقرات به صورت محلی رستوران. در مورد تدی و Adriane Theodoropoulos آن را نیز شامل مقدار زیادی از قلب است.

“این یک داستان امید و حسن نیت” گفت: دختر خود را استفانی.

“مانند بسیاری از, تاثیر COVID تا به حال تاثیر فوق العاده ای در کسب و کار خود را,” او گفت:. “آنها غمگین شد توسط دولت جهان در مورد دوستان و خانواده خود را در خط مقدم و عمیقا نگران حفظ کسب و کار در قرنطینه.”

این زن و شوهر شده اند بخشی از بروارد رستوران صحنه برای دهه شروع و در سال 1992 با Marhabah Yiasou (“سلام سلام” در زبان عربی و یونانی). در اواخر ’90s المپیا کافه آمد و به تصویر در ملبورن. محل فعلی خود در بندر شهر بلوار. نه چندان دور از تقاطع ترش Blvd. مقدار زیادی از پارکینگ — سایهدار حتی در پشت.

عروسکی تصمیم به محوری کسب و کار به نوبه خود نگرانی به کمک به کسانی که در خط مقدم به عنوان آنها را به مبارزه برای زنده ماندن. یکی از استفانی دوستان یک پرستار در هلمز منطقه ای مرکز پزشکی کمک کرده و آنها را با تدارکات ارائه غذای گرم به استروژن و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی. عروسکی و Adriane به نام خود ابتکار #GyrosforHeroes و در زمان دلار کردن هزینه gyros به عنوان آنها خواسته جامعه محلی برای کمک به علت.

“با تشکر از سخاوت از جامعه محلی ما ارائه شده تقریبا 450 gyros به قهرمانان در سراسر بروارد گفت:” استفانی.

جلو آستر هلمز در رککلدگ منطقه ای و پزشکی, خدمات محافل مراقبت از سلامت رفتاری و خدمات و همچنین بروارد آتش نشانان و کارکنان و بیماران در Gallagher, گروه, یک خانه برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه تحت درمان قرار گرفتند به gyro وعده های غذایی.

“مشتریان می آیند و به ما بگویید که چقدر آنها را دوست داشت آنچه ما انجام می دهند و به ما کمک کرد شناسایی دیگر اولین پاسخ دهندگان گفت:” تئو.

تئو, Adriane و استفانی پیشنهاد دوستان و خانواده به انجام همان در بخشی از کشور است.

“چند گسترش عشق و تکرار این برنامه در جنوب فلوریدا و اوهایو” استفانی گفت.

خوش شانس بودند که دریافت کنندگان Gyros برای قهرمانان برای المپیا کافه ارائه راش یونانی خوبی در خود غذای سنتی موجود در نسخه گوسفند و همچنین با مرغ.

اگر چه gyros شکل برجسته در المپیا کافه منوی آنها به هیچ وجه تنها بازی در رستوران. تخصص مانند فلافل, خدمت به عنوان یک ساندویچ یا سالاد با نصف نان پیتا و حموس نیز در دسترس به عنوان Zorba Locanico با آن یونانی, سوسیس, کاهو, گوجه فرنگی, پیاز و سس ماست و خیار خدمت در پیتا.

Spanakopita یک پای اسفناج حاوی وارداتی فتا پنیر و پیاز را در خمیر فیلو قبل از اینکه پخته و طلایی قهوه ای و خدمت با سالاد و نیم پیتا است وجود دارد بیش از حد به عنوان dolmathes یک گروه سه نفره از برگ انگور پر شده با چاشنی گوشت گاو و گوشت بره و برنج با سس ماست و خیار کوچک سالاد یونانی و نیم پیتا. و اوه, بله, وجود دارد جایگزینهای پیچد و حتی پیتزا یونانی.

بیشتر از این منو با فقط یک زن و شوهر از استثنائات است که کمتر از 10 دلار است. المپیا کافه همچنین ویژگی های یونانی آبجو و شراب.

سپس تدی خود را بسیار یونانی سس سالاد. چند نسل پانسمان دستور است و خدمت در رستوران, و شما می توانید آن را در $8.98 برای دو بطری.

“این مادر من و مادر در قانون و دستور” گفت: Ted Theodopoulos. “این پونه کوهی و سیر و شراب قرمز و روغن زیتون و مقدار زیادی از عشق.”

پانسمان مناسب با تدی سالاد مخصوص در دسترس با gyro گوشت مرغ یا گوشت خوک و همراه با کاهو, شیرین, Vidalia, پیاز, زیتون کالاماتا pepperoncini پنیر فتا و گوجه فرنگی را به همراه نصف یک نان پیتا.

“آن را بزرگ و بسیار زیبا” گفت: Theodoropoulos.

برای تدی و Adriane المپیا کافه است که بیش از یک محل کسب و کار.

“این است که زندگی خود گفت:” دختر خود را.

المپیا کافه

که در آن: 1512 S. بندر شهر بلوار ملبورن

ساعت: 11 صبح تا 4 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه

اطلاعات: 321-676-8910 یا olympiacafemelbourne.com

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>